PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Alois Dallmayr Automaten - Service


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 150
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Alois Dallmayr Automaten - Service

Alois Dallmayr Automaten Service jest częścią grupy Alois Dallmayr. Współpraca z Alois Dallmayr Automaten Service dotyczy ustawień automatów samosprzedających w oparciu o system franchisingowy, którego najważniejszą częścią jest zespół partnerów i tworzona sieć dystrybucji produktów własnych Alois Dallmayr. Partner zgodnie z zapisem w umowie franchisingowej staje się przedstawicielem regionalnym Alois Dallmayr co uprawnia go do działania w imieniu firmy w zakresie pozyskiwania miejsc pod automaty oraz prowadzenia serwisu tych urządzeń. Partner Franchisingowy jest jednostką autonomiczną finansowo, a dochody z działalności uzyskuje w wyniku sprzedaży produktów Alois Dallmayr w automatach.
 

Opis systemu franczyzowego

Bogactwo pomysłów, dalekowzroczność i jakość sprawiły, że około roku 1900 firma Dallmayr w Monachium została nadwornym dostawcą kawy. Od tamtej pory to rodzinne przedsiębiorstwo zalicza się do najpopularniejszych delikatesów w Europie.  Z tym samym powodzeniem Dallmayr Vending & Office – z oddziałami w Austrii, we Francji, w Szwajcarii, w krajach Europy Wschodniej oraz w krajach arabskich – już od początku lat 60. XX wieku zaczęło osiągać pozycję czołowego dostawcy kawy na rynek w Niemczech.
Doskonały aromat od samego początku

Wszystko zaczęło się, gdy ponad pięćdziesiąt lat temu jeden z klientów sprowadził z USA automat do gorących napojów dla swoich pracowników. Kiedy okazało się, że tradycyjne produkty nie nadają się do tego rodzaju urządzenia, firma Dallmayr dostrzegła perspektywy rozwoju dla innowacyjnej koncepcji biznesowej. Z wielkim rozmachem wprowadziliśmy produkty nadające się do zastosowania w automatach oraz przejęliśmy długoterminowe doradztwo, napełnianie i konserwację urządzeń. Tak powstał dział Dallmayr Vending & Office.

Dziś coraz więcej firm stawia na profesjonalne i oszczędzające czas usługi związane z zaopatrzeniem w kawę. Dallmayr Vending & Office zapewnia kompleksowe zaopatrzenie każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od tego czy jest to niewielkie biuro czy koncern. Specjalizujemy się w wyborze gatunków kawy, sposobach wypalania ziaren oraz w obsłudze automatów.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Alois Dallmayr Automaten - Service

Opinie o franczyzie Alois Dallmayr Automaten - Service , Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Alois Dallmayr Automaten - Service
Adres ul. Długosza 2-6
  51-162 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Jogurteria Jesteśmy młodym zespołem ludzi, których połączyła jedna idea – chcieliśmy zrobić coś oryginalnego, a zarazem pysznego i...
Franczyza Cafe Chopin Grupa Cafe Chopin, której założycielem i właścicielem jest , Janusz Paterman - pierwszych gości w swoje progi przyjęła w 1992 roku....
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj