PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Amellie


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 5
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: 100
 

Informacje o systemie franczyzowym Amellie

Amellie to nowa jakość kosmetyków naturalnych w Polsce.  Amellie to najwyższy standard obsługi klientów w naszych sklepach. Każdy klient odwiedzający sklep Amellie otrzymuje szerokie wsparcie dotyczące kosmetyków naturalnych dzięki doskonałym szkoleniom sprzedażowym naszego personelu.

Sklepy są kierowane przede wszystkim do kobiet, które są głównie naszymi klientkami jednak w naszym asortymencie nie brakuje produktów dla mężczyzn i dla dzieci.

Amellie to przede wszystkim świeże ręcznie robione kosmetyki naturalne, ręcznie robione mydła oraz produkty do kąpieli.

Amellie to również oryginalne prezenty, zawsze doskonale zapakowane przez naszą wykwalifikowaną załogę.
 

Opis systemu franczyzowego

Amellie to  sieć sklepów z kosmetykami naturalnymi. Naszym znakiem szczególnym jest pasja i zaangażowanie.

Wierzymy, że robiąc coś z miłością i przekonaniem jesteśmy nie tylko gwarancją jakości naszych produktów ale także efektywnego ich działania. Nasza oferta to głównie kosmetyki naturalne, świeże, ręcznie robione mydła oraz produkty do kąpieli. Asortyment dedykowany jest nie tylko kobietom - ale również mężczyznom i dzieciom. Bezpieczne w swym użyciu stanowią alternatywę dla alergików i osób dotkniętych chorobami skóry.

Działalność oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego klienta i kompleksowej jego obsłudze. Inwestujemy w odpowiednie przeszkolenie pracowników co pozwala im rzetelnie i kompleksowo zająć się każdą nową osobą.

Klimatyczne, a zarazem delikatne w swej prostocie wnętrza przenoszą w magiczną krainę natury. Strategia rozwoju firmy opiera się na rozbudowie sieci sprzedaży poprzez sklepy franczyzowe, co gwarantuje dotarcie do dużej grupy klientów detalicznych.

Coraz bardziej świadomy rynek konsumentów łaknie pielęgnacji naturalnej, zgodnej z ekosystemem, Amellie wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Ludzie zaczynają uważniej studiować etykiety w poszukiwaniu produktów wolnych od szkodliwych substancji syntetycznych i konserwantów. Generując tym samym popyt na kosmetyki naturalne. Jest to niezaprzeczalnie kierunek prężnie rozwijający się w krajach zachodu, a jego przychody wciąż rosną. W Polsce nadal nie został wykorzystany jego potencjał, co stwarza dużą szansę stabilnego rozwoju sieci Amellie.

Nasza oferta franczyzowa została przygotowana z myślą o potencjalnych franczyznobiorcach zainteresowanych współpracą z firmą, dla której ważny jest nie tylko biznes, ale także sama jego idea. Mamy do zaoferowania potrzebne wsparcie, a także wiedzę niezbędną do rozwinięcia. skrzydeł potencjalnego franczyzobiorcy.

Amellie tworzą ludzie dla których praca jest pasją - zapoznamy Cię nie tylko z naszym pomysłem i pokierujemy, ale także przekażemy wszelkie potrzebne materiały do prowadzenia biznesu związanego ze sprzedażą kosmetyków naturalnych.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Amellie

Opinie o franczyzie Amellie, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy AMELLIE
Adres ul. Piłsudskiego 44
  43-300 Tychy
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Be Sliky Be Sliky® jest samodzielną jednostką o charakterze sieciowym, należącą w całości do IPL Corp. Sp. z o.o. Pomysł na franczyzę...
Franczyza Lorenzo Coletti Jesteśmy pierwszą w Polsce siecią oferującą zintegrowaną sprzedaż usług. Ponadto jako jedyni w Polsce, poprzez mocno wypozycjonowany...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj