PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Apteneo


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Apteneo

owoczesny projekt franczyzy Aptek, który proponujemy to związek oddanych sobie partnerów, oparty na bezpieczeństwie, efektywności i sprawdzonym planie marketingowym. Apteneo to system franczyzowy zbudowany na zdrowych zasadach, ukierunkowany na rozwój każdego franczyzobiorcy. Rekomendujemy kompleksowe rozwiązania, bo wiemy, że działać trzeba od razu.

Naszym celem jest stworzenie silnej sieci niezależnych Aptek, które będą odnosić sukcesy. Chcemy być Państwa zaufanym partnerem, wsłuchiwać się w potrzeby i sugestie. Wiemy jak pomóc Państwu być najlepiej postrzeganymi Aptekami na lokalnym rynku, Aptekami stabilnymi finansowo, które maksymalizując marżę będą jednocześnie służyć swoim Pacjentom.
 

Opis systemu franczyzowego

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że mają Państwo odmienne otoczenie konkurencyjne oraz różne grupy Pacjentów, dlatego też każdą Aptekę analizujemy indywidualnie. Jednym z największych błędów, jaki moglibyśmy popełnić, byłoby traktowanie wszystkich tak samo. Badamy sytuację każdej Apteki na podstawie wielu różnych czynników, dzięki czemu strategie, które wprowadzamy są zawsze „szyte na miarę”.

Jakość obsługi, indywidualne podejście, połączenie tradycji z nowoczesnością to siła systemu franczyzowego Apteneo.
Najważniejsze jest zaufanie – z nami możesz je budować każdego dnia.

Zapraszam Państwa do dialogu. Rozmowa nic nie kosztuje, a zawsze niesie za sobą wartość dodaną, dlatego też jesteśmy otwarci na spotkania u Państwa w Aptece, jak również u nas – w centrali Apteneo.
Proszę dać sobie szansę, a – obiecuję w imieniu swoim i całego Zespołu – nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei.
 
Informacje o franczyzodawcy
System franczyzowy to partnerski program, bazujący na ścisłej współpracy pomiędzy niezależnymi podmiotami biznesowymi, oparty o wspólną markę oraz jednolitą politykę marketingową i sprzedażową. Pomaga osiągać duże korzyści satysfakcjonujące obie strony umowy.

Apteneo to nowoczesny i bezpieczny model franczyzowy oraz dostęp do sprawdzonej wiedzy marketingowej. Apteki, działając pod wspólną marką, prowadzą jednolitą politykę marketingową i sprzedażową.

Dzięki operacyjnemu wsparciu w prowadzeniu Apteki, nasi Klienci otrzymują wszechstronną pomoc w codziennych problemach od zakupu po sprzedaż i opiekę nad Pacjentem.

W systemie franczyzowym Apteneo pracujemy na sukces każdej Apteki, bo wiemy, że to on jest gwarancją sukcesu naszej firmy.


 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Apteneo

Opinie o franczyzie Apteneo, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Apteneo
  Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Mobilex Chcesz prowadzić oryginalny i dochodowy biznes? Otwórz sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym o nazwie Galeria Zdrowia Galeria Zdrowia...
Franczyza Dobry Dietetyk Zostań Dobrym Dietetykiem i przyłącz się do największej i najbardziej znanej sieci poradni dietetycznych w Polsce. Posiadamy blisko 150...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj