PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Aquael


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 6
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 13
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Aquael

Aquael Zoo - jedna z największych sieci sklepów zoologicznych w Polsce - oferuje nowe, unikalne rozwiązanie dedykowane dla osób pragnących prowadzić własny biznes. Rozwiązaniem tym jest wyjątkowy system franczyzowy oraz partnerski. To propozycja dla ludzi przedsiębiorczych, gotowych wykorzystać szansę jaką daje prowadzenie profesjonalnego, nowoczesnego sklepu zoologicznego.
 

Opis systemu franczyzowego

PRODUKTY

Od 30 lat AQUAEL produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego oraz stawu ogrodowego. W ofercie firmy znajduje się również wiele produktów skierowanych do miłośników akwarystyki morskiej i oferta ta jest systematycznie poszerzana.

Do najważniejszych grup produktowych należą filtry akwariowe, grzałki, pokrywy oświetleniowe, kompletne zestawy akwariowe oraz napowietrzacze. Szczególnie duży nacisk kładziony jest na wdrażanie innowacji i niespotykanych dotąd rozwiązań technologicznych.
Najnowszym osiągnięciem firmy AQUAEL jest nowy, duży zestaw do akwarystyki morskiej REEF MASTER XL

MISJA

AQUAEL od lat przyczynia się do propagowania i rozwoju polskiej akwarystyki organizując i sponsorując bardzo wiele wydarzeń akwarystycznych. Firma wspiera liczne wystawy akwarystyczne, spotkania miłośników akwarystyki, konkursy, zloty, itp. wspólnie z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami akwarystycznymi. Wspiera również publiczne placówki takie jak ogrody zoologiczne.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się akcja „Akwarium Za Jeden Uśmiech” prowadzona od 2012. Do pierwszej edycji konkursu zgłosiło się 98 szkół, domów dziecka, przedszkoli i innych placówek edukacyjno-wychowawczych i nadesłano ponad 5 tys. prac dzieci.

DYSTRYBUCJA

Produkty AQUAEL są dostępne niemal w każdym sklepie zoologicznym w Polsce. Firma prowadzi bezpośrednią dystrybucję do hurtowni jak również współpracuje ze sklepami na terenie całego kraju. Poza Polską produkty AQUAEL są dostępne w ponad 100 krajach świata na sześciu różnych kontynentach. Co roku zdobywane są nowe rynki i lista partnerów eksportowych sukcesywnie się poszerza. Produkty marki AQUAEL zdobywają prestiżowe nagrody na całym świecie.
Obecnie grzałki czy filtry z logo AQUAEL można nabyć nawet w tak egzotycznych miejscach jak Mauritius, Reunion czy Haiti.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 100000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Aquael

Opinie o franczyzie Aquael, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy AQUAEL
Adres ul. Krasnowolska 50
  02-849 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Extra gazety Zostań wydawcą bezpłatnej gazety lokalnej  w ogólnopolskiej sieci Extra Zaskoczony?  Nie myślałeś o tym. Łatwo nie...
Franczyza MOOSE Centrum Języków Obcych MOOSE Centrum Języków Obcych powstało w 1994 roku we Wrocławiu, mieście wspaniałych ludzi i wielkich możliwości. Od samego początku...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj