PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Aspect Nieruchomości


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 1
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Aspect Nieruchomości

Własne biuro nieruchomości pod znaną marką - pomysł na sprawdzony, gwarantowany biznes.

Oferta skierowana jest do osób, które działają w branży i chcą pracować niezależnie tworząc własny oddział w swoim mieście pod szyldem naszej marki lub osób, które szukają sprawdzonego modelu biznesowego i chcą rozpocząć działaność w branży nieruchomości wykorzystując doświadczenie i gotowe rozwiązania.

Działając w ramach naszej sieci będziesz miał(ła) świetnie prosperujące własne biuro nieruchomości.

Aspect Nieruchomości jest szybko rozwijającą się firmą w branży nieruchomości. Doświadczenie i sukces jaki odnieśliśmy na terenie śląska chcemy  implementować w innych częściach kraju.

Schemat Aspect Nieruchomości działa i został sprawdzony w macierzystych placówkach firmy, a to potwierdza gwarancję skuteczności. Stworzyliśmy system franczyzowy umożliwiający prowadzenie biura nieruchomości nie tylko przez osoby posiadające doświadczenia w branży. Każdy z partnerów dostaje gotowe rozwiązania umożliwiające uruchomienie biura w pełni przygotowanego do obsługi klienta już w pierwszym dniu działalności. Franczyza daje swobodę działania, podejmowania decyzji i elastyczności niezbędnej do osiągnięcia sukcesu w pośrednictwie nieruchomości.
 

Opis systemu franczyzowego

CO OFERUJEMY:

 1. prowadzenie działalności gospodarczej - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, biura nieruchomości, będącego Twoją odrębną własnością, które działa niezależnie, w ramach sieci Aspect Nieruchomości

 2. przynależność do grupy biur i korzystanie z zalet pracy w sieci - współpraca pomiędzy biurami, wymiana ofert, klientów indywidualnych i biznesowych

 3. rewelacyjnie niskie opłaty miesięczne w porównaniu do innych sieci – opłata stała bez względu na obroty, dopasowana idealnie do wielkości biura

 4. brak jednorazowej opłaty licencyjnej - PROMOCJA !!!

 5. sprawdzony know-how, metody gwarantujące sukces w branży nieruchomości i profesjonalnie przygotowana oferta oparta na wieloletnich doświadczeniach,

 6. promocję ofert na kilkudziesięciu największych portalach ogłoszeniowych całkowicie za darmo

 7. gwarantujemy ciągłą pomoc księgową, prawną i merytoryczną w zakresie udzielania kredytów i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

 8. najbardziej aktualne umowy pośrednictwa zgodne z najnowszym orzecznictwem sądowym,

 9. możliwość poszerzenia działalności o pośrednictwo kredytowe, certyfikaty energetyczne, usługi ogólnobudowlane, sprzedaż gotowych projektów domów .

 
Informacje o franczyzodawcy

Szanowni Państwo.

             Zajmujemy się zawodowo wykonywaniem czynności związanymi z obsługą rynku nieruchomości. Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, traktując każdego bardzo indywidualnie. Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego towarzyszymy naszym klientom przez cały proces realizacji transakcji, zwracając szczególną kwestię na interes reprezentowanego klienta. Inwestując własny czas i środki finansowe wykonujemy szereg czynności zmierzających do zawarcia przez naszych klientów umów: nabycia lub zbycia praw do nieruchomości, najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części. Prowadzimy także doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, a także doradztwo kredytowe organizując na życzenie klienta finansowanie transakcji. Współpracujemy z kilkunastoma bankami i jesteśmy w stanie przedsatwić najlepszą aktualną ofertę na rynku.

Dbając o wysoki standard obsługi w naszych codziennych czynnościach stosujemy  "Kartę Praw Klienta" rekomendowaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

            Nasza strona www.aspect.info.pl jest codziennie aktualizowana, wprowadzane są nowe oferty i usuwane nieaktualne. W opisie przy każdej ofercie znajdą Państwo kontakt bezpośredni do osoby zajmującej się daną ofertą, która udzieli niezbędnych informacji uzupełniających opis.

          Jako firma działamy systemowo współpracując z wieloma biurami nieruchomości na terenie całej Polski, dlatego promocja naszych ofert jest bardzo szeroka.  Ogłoszenia umieszczane przez Aspect Nieruchomości są widoczna na ponad 30 największych portalach ogłoszeniowych, czyli dostęp do nich codziennie ma kilka milionów potencjalnych klientów. Takie działania wpływają na wysoką skuteczność w działaniu i zadowolenie klientów.

W 2012roku rozpoczęliśmy rozwój naszej firmy wprowadzając do oferty system franczyzowy dający możliwość otworzenia przez innych przedsiębiorców własnego biura nieruchomości działającego pod szyldem marki Aspect Nieruchomości na terenie całej Polski w oparciu o wypracowane przez Naszą firmę standardy i procedury dające gwarancję sukcesu w prowadzeniu własnego biznesu. Liczymy, że rok 2013 będzie sprzyjał dalszemu rozwojowi naszej firmy i na koniec roku będziemy mieć ok 10 placówek działający w ramach sieci Aspect Nieruchomości.

Aspect Nieruchomości jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami, a także należymy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: 100 zł netto / dostęp do systemu dla każdego użytkownika
Opłata marketingowa: 400zł netto / miesiąc
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

POWINIENEŚ DYSONOWAĆ:

 • zdolnością finansową pozwalającą na uruchomienie i prowadzenie biura w pierwszym okresie działalności,

 • lokalem (własność lub najem) w dobrym punkcie, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni min 30-40 m2 (co najmniej 2 pomieszczenia + zaplecze) lub na I piętrze w bardzo dobrej lokalizacji

 • gotowością zatrudnienia lub współpracy z osobą posiadającą licencją zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, jeżeli właściciel sam takiej nie posiada.

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Aspect Nieruchomości

Opinie o franczyzie Aspect Nieruchomości, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Aspect Nieruchomości
Adres ul. Kościuszki 18
  44-240 Żory
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Metrohouse Metrohouse S.A. nie jest zwyczajną agencją nieruchomości. Jesteśmy agencją nr 1 w Polsce. Nasza firma powstała w 2006 r. w Warszawie tworząc...
Franczyza WGN Nieruchomości WGN – jest liderem działającym z sukcesem 22 lata. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami. Dla Państwa pracuje ponad...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj