PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Auntie Anne’s


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 4
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Auntie Anne’s

Franczyzobiorcą Auntie Anne's, który sprowadził sieć do Polski, jest Bachleda Grupa Inwestycyjna. Firma jest znana przede wszystkim z inwestycji na rynku nieruchomości, m.in. w hotele i centra handlowe. W ostatnim czasie poszerza spektrum swoich inwestycji także o zagraniczne marki franczyzowe, które sprowadza do naszego kraju. W ubiegłym roku byla to CH Carolina Herrera, luksusowa marka odzieżowa. Pierwszy taki butik powstał w naszym kraju w Warszawie, przy ul. Mysiej.

Bachleda Grupa Inwestycyjna to kolejna spółka w Polsce, która uznała, ze zakup zagranicznych licencji franczyzowych to dobry sposób na biznes. Wcześniej na takie rozwiazanie postawiły m.in. Amrest (franczyzobiorca sieci KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks na kraje Europy Środkowo-Wschodniej), NFI Empik Media & Fashion (franczyzobiorca modowych marek odzieżowych takich jak m.in. Esprit, River Island, Mexx czy Aldo) czy NFI Krezus (Costa Coffee). Pod koniec ubiegłego roku powstała zas spółka DP Poland, która zakupiła licencje master na rozwój sieci Domino's Pizza w Polsce. Wymienione wcześniej firmy nie zdecydowały się odsprzedaż sublicencji indywidualnym inwestorom w naszym kraju, ale takie rozwiazanie zamierza rozwazyć DP Poland.
 

Opis systemu franczyzowego

Ostatnio takiego partnera pozyskała w naszym kraju amerykańska sieć Auntie Anne's, która powstała w 1988 r., a dziś obecna jest już w ok. 1100 lokalizacjach w ponad 20 krajach. Pierwsza placówka w Polsce ruszyła 16 lutego w poznańskim Starym Browarze. W ofercie Auntie Anne's są precle na słodko (np. cynomonowe lub migdałowe) oraz słono (np. pepperoni czy czosnkowe), preclowe pałeczki, dipy, precel dogi (odpowiedniki hot dogów), a także drinki.

Franczyzobiorcą Auntie Anne's, który sprowadził sieć do Polski, jest Bachleda Grupa Inwestycyjna. Firma jest znana przede wszystkim z inwestycji na rynku nieruchomości, m.in. w hotele i centra handlowe. W ostatnim czasie poszerza spektrum swoich inwestycji także o zagraniczne marki franczyzowe, które sprowadza do naszego kraju. W ubiegłym roku była to CH Carolina Herrera, luksusowa marka odzieżowa. Pierwszy taki butik powstał w naszym kraju w Warszawie, przy ul. Mysiej.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Auntie Anne’s

Opinie o franczyzie Auntie Anne’s, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Auntie Anne's
Adres ul. Krupówki 29
  34-500 Zakopane
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Domino's Pizza Domino’s Pizza, założona w 1960r. przez Tom’a Monaghan’a jest światowym liderem w dostawie pizzy, dostarczając...
Franczyza Fresh Bike Lemoniada Zespół Fresh Bike tworzą młodzi i kreatywni ludzie, których wspólnym celem jest życie w zgodzie z naturą. Zdrowie jest...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj