PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Bafra Kebab


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Bafra Kebab

"BAFRA KEBAB" TO FIRMA, KTÓRA POWSTAŁA Z PASJI I WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA FRANCZYZOWEGO.

Ten kulinarny przysmak dynamicznie podbił gastronomiczną mapę Polski. Dlatego z myślą o potencjale tego rynku opracowaliśmy unikalny model biznesowy. Nasz pomysł na biznes doskonale wpisuje się w europejską Kulturę Street Food. Tworzymy sieć przyczep street foodowych, usytuowanych w najpopularniejszych punktach polskich miast, co sprawia, że marka „Bafra Kebab” staje się coraz bardziej rozpoznawalna.
 

Opis systemu franczyzowego

Celem naszej firmy jest nieustanny rozwój i tworzenie kolejnych punktów sprzedaży. Rozwijamy się z myślą o naszych Klientach! Ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do ciągłego rozwoju. Sieć przykłada ogromną wagę do zachowania wysokich standardów jakości. Dzięki temu mamy pewność, że w każdym punkcie ”Bafra Kebab" dostaniemy danie przyrządzone z najlepszych składników, według receptury, która gwarantuje najlepszy smak.
 
Informacje o franczyzodawcy
Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych

Tworzone przez nas punkty sprzedaży to doskonałe rozwiązanie dla biznesu, ponieważ pozwalają one uniknąć wysokich kosztów czynszu, łączących się z wynajmem powierzchni w centrum handlowym. Do tej pory wykonaliśmy kilkadziesiąt przenośnych punktów gastronomicznych, dzięki czemu posiadamy znaczną wiedzę w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych oraz ich wyposażenia. Ponadto stosujemy rozwiązania techniczne, dzięki którym możemy w ciągu godziny zainstalować przyczepę w wybranym miejscu.

Grill jest sercem biznesu

Aby móc zaproponować naszym Franczyzobiorcą najlepsze piece do wypieku kebabów, przetestowaliśmy ich wiele. Dzięki temu możemy zasugerować takie, które spełniają najwyższe standardy jakości, przy przystępnej cenie. Oferowane przez nas piece objęte są gwarancją oraz pełną obsługą serwisową. W razie konieczności, nasi serwisanci dostarczają piec zastępczy.

Najważniejsza jest lokalizacja

Nawet najlepszy biznes nie odniesie sukcesu bez odpowiedniej lokalizacji. Z tego względu dostarczamy naszym Franczyzobiorcom konkretne miejsca, których specyfika wpływa na maksymalizację wyników sprzedaży. Nasze punkty sprzedaży otwieramy głównie przy centrach handlowych. Zapewnia to przepływ klientów od rana do wieczora, przez siedem dni w tygodniu. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi, jak Tesco, Kaufland, Intermarche, Leclerc, Carrefour czy Inter Ikea. Pozwala nam to udostępnić naszym Franczyzobiorcom najlepsze lokalizacje dla punktów gastronomicznych na terenie całej Polski!

Kompleksowa obsługa

Gdy już założymy działalność, zdobędziemy finansowanie, wybierzemy najlepszą lokalizację, odbędziemy szkolenie i odbierzemy gotową przyczepę, nadchodzi czas na rozpoczęcie sprzedaży. Również i na tym etapie zapewniamy pełne wsparcie naszych Franczyzobiorców. Dysponujemy sprawdzonym systemem dostaw najwyższej jakości towaru, który trafia bezpośrednio do punktu sprzedaży. Do tego zapewniamy pełną obsługę serwisową, a także pakiet narzędzi do kontroli sprzedaży i pełne wsparcie marketingowe w całym okresie współpracy.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Finansowanie

Naszym Franczyzobiorcom oferujemy różne formy finansowania biznesu. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, co pozwoliło nam stworzyć szereg rozwiązań, które pomagają otworzyć punkt sprzedaży przy minimalnym wkładzie własnym (już od 10 tys. złotych), oraz opracować najkorzystniejszy model działania, który sprawi, że każda wykazująca cechy przedsiębiorczości osoba będzie mogła zainicjować własny biznes.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Bafra Kebab

Opinie o franczyzie Bafra Kebab, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Bafra Kebab
  Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza La Torre Jesteśmy polskimi przedsiębiorcami,którzy od podstaw budują sieć pizzerii La Torre. Pierwszy lokal powstał na warszawskim Ursynowie...
Franczyza Pizzerii Trattorii Presto Czy myślałeś kiedyś o otwarciu własnej restauracji? Teraz masz taką możliwość! Sieć Pizzerii-Trattorii Presto oferuje Państwu...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj