PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Bailine


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 4
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Bailine

Jeśli myślisz o własnym biznesie i interesujesz się tematyką urody kobiecej, zdrowego odżywiania, motywacji psychologicznej oraz aktywności fizycznej, potrafisz się zaangażować w dążeniu do celu, Bailine ma dla Ciebie pomysł na własny biznes.

Bailine poszukuje zmotywowanych, kreatywnych kobiet, które chcą osiągnąć niezależność oraz sukces finansowy, jak i osobisty.

Bailine jest unikalną międzynarodowa siecią salonów modelowania figury kobiecej. Od ponad 40 lat na rynku świata obecnie nasza sieć liczy ponad 200 salonów. Od ponad 10 lat Bailine działa również w Polsce i stale rozwija sieć swoich autoryzowanych salonów.

Bailine oferuje Tobie możliwości zrealizowania celów zawodowych, rozwój osobisty oraz wspiera kobiety w ich własnym biznesie.
 

Opis systemu franczyzowego

Bailine jest norweską organizacją, która od 1968 r. z ogromnym sukcesem wprowadza na rynek metodę pozwalającą kobietom nie tylko poprawić stan zdrowia i doskonalić osobowość, ale przede wszystkim stać się piękniejszymi. W chwili obecnej, dzięki wieloletnim doświadczeniom, bailine jest najbardziej zaawansowanym na świecie systemem kształtowania kobiecej sylwetki bez ingerencji chirurgicznej. Nasz sukces jest efektem zastosowania najnowszych osiągnięć z zakresu medycyny, psychologii oraz technologii komputerowej.

Na całym świecie istnieje ponad 200 salonów bailine, ich sieć nieustannie rozwija się i powiększa.W Polsce działamy od 1998 roku. Pierwszy salon, założony w Szczecinie, prosperuje z powodzeniem do dziś. Obecnie z usług bailine korzysta wiele kobiet w kilkunastu salonach w całej Polsce.

Metoda bailine polega na indywidualnej ocenie figury, odpowiednio dobranych ćwiczeń fizycznych, modyfikacji sposobu odżywiania, psychologicznej motywacji we współdziałaniu ze specjalnie skonstruowanym, komputerowo sterowanym stymulatorem treningowym, który współpracuje w ścisłej koordynacji z pozostałymi elementami programu.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Bailine

Opinie o franczyzie Bailine, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Bailine
Adres Wenenstraat 6
  Haarlem
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza éclat Firma éclat to jedyna tak prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży oferująca tak bogatą ofertę. To ponad 300 zapachów perfum,...
Franczyza Anna Pikura Firma AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem ekskluzywnych biokosmetyków marki ANNA PIKURA (linia kosmetyków obejmuje AP ANNA...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj