PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Bailine


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 4
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Bailine

Jeśli myślisz o własnym biznesie i interesujesz się tematyką urody kobiecej, zdrowego odżywiania, motywacji psychologicznej oraz aktywności fizycznej, potrafisz się zaangażować w dążeniu do celu, Bailine ma dla Ciebie pomysł na własny biznes.

Bailine poszukuje zmotywowanych, kreatywnych kobiet, które chcą osiągnąć niezależność oraz sukces finansowy, jak i osobisty.

Bailine jest unikalną międzynarodowa siecią salonów modelowania figury kobiecej. Od ponad 40 lat na rynku świata obecnie nasza sieć liczy ponad 200 salonów. Od ponad 10 lat Bailine działa również w Polsce i stale rozwija sieć swoich autoryzowanych salonów.

Bailine oferuje Tobie możliwości zrealizowania celów zawodowych, rozwój osobisty oraz wspiera kobiety w ich własnym biznesie.
 

Opis systemu franczyzowego

Bailine jest norweską organizacją, która od 1968 r. z ogromnym sukcesem wprowadza na rynek metodę pozwalającą kobietom nie tylko poprawić stan zdrowia i doskonalić osobowość, ale przede wszystkim stać się piękniejszymi. W chwili obecnej, dzięki wieloletnim doświadczeniom, bailine jest najbardziej zaawansowanym na świecie systemem kształtowania kobiecej sylwetki bez ingerencji chirurgicznej. Nasz sukces jest efektem zastosowania najnowszych osiągnięć z zakresu medycyny, psychologii oraz technologii komputerowej.

Na całym świecie istnieje ponad 200 salonów bailine, ich sieć nieustannie rozwija się i powiększa.W Polsce działamy od 1998 roku. Pierwszy salon, założony w Szczecinie, prosperuje z powodzeniem do dziś. Obecnie z usług bailine korzysta wiele kobiet w kilkunastu salonach w całej Polsce.

Metoda bailine polega na indywidualnej ocenie figury, odpowiednio dobranych ćwiczeń fizycznych, modyfikacji sposobu odżywiania, psychologicznej motywacji we współdziałaniu ze specjalnie skonstruowanym, komputerowo sterowanym stymulatorem treningowym, który współpracuje w ścisłej koordynacji z pozostałymi elementami programu.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Bailine

Opinie o franczyzie Bailine, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Bailine
Adres Wenenstraat 6
  Haarlem
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza DepilConcept Doskonale opracowana w każdym calu koncepcja biznesowa DepilConcept to krok ku niezależności. Została ona oparta na wąskiej specjalizacji,...
Franczyza Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin Na to, by móc cieszyć się renomą wśród szerokiego grona klientów, firmy pracują latami. Na ich popularność oraz...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj