PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Be Sliky


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Be Sliky

Be Sliky® jest samodzielną jednostką o charakterze sieciowym, należącą w całości do IPL Corp. Sp. z o.o.

Pomysł na franczyzę oferowaną przez markę BeSilky® stanowi nowoczesną koncepcję biznesu na polskim rynku kosmetycznym. Pragniemy zrewolucjonizować branżę promując jedynie najnowsze technologie i najświeższe rozwiązania jakie nauka oferuje w dziedzinie pielęgnacji oraz estetyki twarzy i ciała.
Naszym niewątpliwym atutem jest szczególna koncentracja na potrzebach oraz zadowoleniu naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Jesteśmy prężnie działającą firmą i stawiamy na ciągły rozwój marki, nie ograniczając się przy tym sztywnymi procedurami. Na bieżąco kontrolujemy potrzeby rynku i nieustannie dopasowujemy do niego ofertę, co sprawia, iż nasze usługi cieszą się niesłabnącą popularnością.

Pośród szerokiej gamy usług, oferujemy Klientom bezbolesne i skuteczne zabiegi fotoepilacji, fotoodmładzania skóry, usuwania kłopotliwych zmian naczyniowych i barwnych, zabiegi odmładzające, wyszczuplające i liftingujące, kawitację, ultranowoczesną kriomezoterapię, oksybrazję (peeling wodno-tlenowy), a także niezwykle zaawansowaną technologicznie terapię z użyciem nanokoloidu platyny.

Zabiegi w naszych salonach wykonywane są w oparciu o renomowane kosmeceutyki takich firm jak Forlle'd, Sensol, Dermclar czy linię NanoMedi - wyspecjalizowaną do transdermalnej aplikacji nano-koloidalnej platyny.
 

Opis systemu franczyzowego

Jako jedyni na rynku zapewniamy unikalne procedury zabiegowe oparte o synergiczne działanie naszych urządzeń kosmetycznych i zestawy kosmeceutyków zaprojektowane ekskluzywnie dla sieci Be Silky® przez laboratorium japońskiej firmy Forlle'd. Stanowi to znaczne wzbogacenie oferty salonu w stosunku do konkurencji i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. W celu zapoznania się bliżej z asortymentem kosmeceutyków, w oparciu o które pracujemy zapraszamy do odwiedzenia strony www.forlle-d.com.

Pracujemy w oparciu o zaawansowane rozwiązania i najnowocześniejsze zdobycze techniki, jakie są obecnie dostępne na rynku, a technologia innowacyjnych systemów ‘Be Silky®’, wyznacza standardy bezpieczeństwa i komfortu niespotykane dotąd w dziedzinie kosmetologii i  dermatologii estetycznej.

Oddajemy w ręce naszych Franczyzobiorców przyjazne, bezpieczne i fachowo zarządzane salony, a wszystko to przy wsparciu wykwalifikowanych specjalistów i przyjaznego zespołu obsługi naszych partnerów biznesowych.

Firma Be Silky® posiada szerokie zaplecze uznanych partnerów w dziedzinach doradztwa biznesowego, prawnego, architektury, aranżacji wnętrz, zarządzania projektami sieciowymi, jak również kreatorów marki oraz specjalistów od reklamy i filmowców. W salonach Be Silky® zawsze podążamy za najnowszymi trendami w dziedzinie rozwiązań technologicznych naszych urządzeń i proponowanych pakietów zabiegowych oraz nowoczesnego i ekskluzywnego designu placówek.

Nasze punkty są dogodnie zlokalizowane, zazwyczaj w centrach miast. W trosce o przejrzystość procedur świadczonych usług oraz prostotę obsługi naszych urządzeń dokładamy wszelkich starań w dziedzinie profesjonalnych szkoleń, sympozjów naukowo-technologicznych, a także regularnych audytów naszych salonów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
- lokal o powierzchni użytkowej min. 35 m2 (dla pakietu I i II) oraz odpowiednio 60 m2 (dla pakietu VIP i Platinium) lub możliwość adaptacji pomieszczenia (gabinet w gabinecie)
- atrakcyjne usytuowanie lokalu względem centrum miasta oraz punktów zainteresowania publicznego
- dogodne miejsce do zaparkowania auta
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Be Sliky

Opinie o franczyzie Be Sliky, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy be Silky
Adres ul. Józefa Księcia Poniatowskiego 7D
  50-326 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza éclat Firma éclat to jedyna tak prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży oferująca tak bogatą ofertę. To ponad 300 zapachów perfum,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj