PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Be Sliky


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Be Sliky

Be Sliky® jest samodzielną jednostką o charakterze sieciowym, należącą w całości do IPL Corp. Sp. z o.o.

Pomysł na franczyzę oferowaną przez markę BeSilky® stanowi nowoczesną koncepcję biznesu na polskim rynku kosmetycznym. Pragniemy zrewolucjonizować branżę promując jedynie najnowsze technologie i najświeższe rozwiązania jakie nauka oferuje w dziedzinie pielęgnacji oraz estetyki twarzy i ciała.
Naszym niewątpliwym atutem jest szczególna koncentracja na potrzebach oraz zadowoleniu naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Jesteśmy prężnie działającą firmą i stawiamy na ciągły rozwój marki, nie ograniczając się przy tym sztywnymi procedurami. Na bieżąco kontrolujemy potrzeby rynku i nieustannie dopasowujemy do niego ofertę, co sprawia, iż nasze usługi cieszą się niesłabnącą popularnością.

Pośród szerokiej gamy usług, oferujemy Klientom bezbolesne i skuteczne zabiegi fotoepilacji, fotoodmładzania skóry, usuwania kłopotliwych zmian naczyniowych i barwnych, zabiegi odmładzające, wyszczuplające i liftingujące, kawitację, ultranowoczesną kriomezoterapię, oksybrazję (peeling wodno-tlenowy), a także niezwykle zaawansowaną technologicznie terapię z użyciem nanokoloidu platyny.

Zabiegi w naszych salonach wykonywane są w oparciu o renomowane kosmeceutyki takich firm jak Forlle'd, Sensol, Dermclar czy linię NanoMedi - wyspecjalizowaną do transdermalnej aplikacji nano-koloidalnej platyny.
 

Opis systemu franczyzowego

Jako jedyni na rynku zapewniamy unikalne procedury zabiegowe oparte o synergiczne działanie naszych urządzeń kosmetycznych i zestawy kosmeceutyków zaprojektowane ekskluzywnie dla sieci Be Silky® przez laboratorium japońskiej firmy Forlle'd. Stanowi to znaczne wzbogacenie oferty salonu w stosunku do konkurencji i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. W celu zapoznania się bliżej z asortymentem kosmeceutyków, w oparciu o które pracujemy zapraszamy do odwiedzenia strony www.forlle-d.com.

Pracujemy w oparciu o zaawansowane rozwiązania i najnowocześniejsze zdobycze techniki, jakie są obecnie dostępne na rynku, a technologia innowacyjnych systemów ‘Be Silky®’, wyznacza standardy bezpieczeństwa i komfortu niespotykane dotąd w dziedzinie kosmetologii i  dermatologii estetycznej.

Oddajemy w ręce naszych Franczyzobiorców przyjazne, bezpieczne i fachowo zarządzane salony, a wszystko to przy wsparciu wykwalifikowanych specjalistów i przyjaznego zespołu obsługi naszych partnerów biznesowych.

Firma Be Silky® posiada szerokie zaplecze uznanych partnerów w dziedzinach doradztwa biznesowego, prawnego, architektury, aranżacji wnętrz, zarządzania projektami sieciowymi, jak również kreatorów marki oraz specjalistów od reklamy i filmowców. W salonach Be Silky® zawsze podążamy za najnowszymi trendami w dziedzinie rozwiązań technologicznych naszych urządzeń i proponowanych pakietów zabiegowych oraz nowoczesnego i ekskluzywnego designu placówek.

Nasze punkty są dogodnie zlokalizowane, zazwyczaj w centrach miast. W trosce o przejrzystość procedur świadczonych usług oraz prostotę obsługi naszych urządzeń dokładamy wszelkich starań w dziedzinie profesjonalnych szkoleń, sympozjów naukowo-technologicznych, a także regularnych audytów naszych salonów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
- lokal o powierzchni użytkowej min. 35 m2 (dla pakietu I i II) oraz odpowiednio 60 m2 (dla pakietu VIP i Platinium) lub możliwość adaptacji pomieszczenia (gabinet w gabinecie)
- atrakcyjne usytuowanie lokalu względem centrum miasta oraz punktów zainteresowania publicznego
- dogodne miejsce do zaparkowania auta
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Be Sliky

Opinie o franczyzie Be Sliky, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy be Silky
Adres ul. Józefa Księcia Poniatowskiego 7D
  50-326 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Shintai Spa Do współpracy zapraszamy nowo powstające jak i już istniejące salony urody chcące tworzyć wspólną, rozpoznawalną markę!...
Franczyza Kurier BTL Kurier BTL to nowoczesna platforma kurierska jak i ugruntowana marka na polskim rynku, potwierdzona wieloletnią i rzetelną pracą z naszymi...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj