PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Blue Tax


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 16
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Blue Tax

Rynek usług rachunkowo-ewidencyjnych i związane z tym doradztwo jest oferowane przez kilkadziesiąt tysięcy podmiotów w Polsce. Są to w znakomitej większości firmy jednoosobowe lub kilkuosobowe – zwykle anonimowe dla lokalnego rynku.

Chcemy skonsolidować część tego rozdrobnionego rynku aby Klienci końcowi mogli identyfikować jakość i dostępność szerokiej i kompleksowej palety usług. Taki Klient rozpoznając markę i wiedząc, że podmiot posługujący się logo Blue Tax Group oferuje szeroki zakres usług, z pewnością nie pominie naszej grupy szukając profesjonalnej oferty.
Chcemy nadać tożsamości naszym potencjalnym Partnerom, którzy dzisiaj są w dużej części anonimowi. Dlatego Blue Tax Group zbuduje sieć firm pod jednym szyldem, który w krótkim czasie stanie się dobrą marką.

Oprócz dobrej marki damy naszym Partnerom, możliwość świadczenia niszowych usług, co spowoduje, że staną się poszukiwanym dostawcą na swoim lokalnym rynku.

W niedługim czasie Blue Tax Group będzie obecna w kilku głównych miastach w Polsce, gdzie będziemy posiadali własne oddziały. Te oddziały będą odpowiedzialne za budowanie lokalnej sieci Partnerów franczyzowych i wspieranie ich w szybkim adaptowaniu oferty oraz jakości usług grupy. Zrobimy wszystko aby w 2010 roku Partnerzy Blue Tax Group byli obecni w każdym polskim mieście o liczbie mieszkańców powyżej 10 000 osób. Tak zdefiniowana obecność geograficzna znacząco zmieni dostępność profesjonalnych usług doradczych w Polsce, które dzisiaj są w większości zarezerwowane dla firm z większych ośrodków miejskich.
 

Opis systemu franczyzowego

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozwojem własnej firmy lub zakładają Państwo działalność gospodarczą - proponujemy Państwu współpracę z firmą Blue Tax Group S.A. - działającą na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych od 1992 roku i przystąpienie do sieci franczyzowej. Nasze wieloletnie doświadczenie biznesowe i zdobyte przez ten czas unikalne know how z zakresu doradztwa podatkowego, gospodarczego, prawnego, finansowego i inwestycyjnego może być dla Państwa doskonałym źródłem wiedzy i jednocześnie gotowym pomysłem na biznes.

Współpraca z nami umożliwi Państwu wzbogacenie oferty Waszego przedsiębiorstwa o zupełnie nowe usługi, których samodzielnie nie są Państwo w stanie świadczyć. Współpraca franczyzowa z Blue Tax Group S.A. jest bardzo dobrym sposobem na szybki rozwój firmy i umocnienie pozycji przedsiębiorstwa na rynku.

Korzyści ze współpracy franczyzowej z Blue Tax Group S.A.

- prowadzenie biznesu pod znaną, rozpoznawalną marką;

- wszechstronne wsparcie ze strony Blue Tax Group - szeroki pakiet szkoleń, bieżące konsultacje dotyczące funkcjonowania placówki;

- korzyści z działań parketingowych prowadzonych przez Blue Tax Group;

- dopełnienie oferty usług Partnerów o usługi dodatkowe świadczone przez Blue Tax Group, a nie świadczone przez Partnerów;

- system wynagrodzeń prowizyjnych przez Partnerów;

- zaufanie ze strony Klientów, które z pewnością zaprocentuje rozrostem bazy Klientów;

- stabilność działania - umowa franczyzowa zawierana jest na okres 3 lat.
 
 
Informacje o franczyzodawcy
W ramach budowy Sieci Franczyzowej Blue Tax Group S.A. proponuje współpracę w jednym z trzech modeli franczyzowych: Expert, Express, Partner.

Naszą ofertę kierujemy do ludzi przedsiębiorczych, którzy są zorientowani na sukces. Najważniejszy jest dla nas potencjał Partnera, jego rozeznanie w branży i aktywność w pozyskaniu klienta. W oparciu o wymienione kryteria dobieramy franczyzobiorców, rozbudowując tym samym sieć partnerską.

- Expert;

- Express;

- Partner.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Blue Tax

Opinie o franczyzie Blue Tax, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Blue Tax Group
Adres ul.Oławska 9 III p.
  50-122 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Sandler Training Sandler Training rozpoczął działalność franczyzową w Stanach Zjednoczonych ponad 25 lat temu. W 2000 roku rozpoczęliśmy poszukiwanie...
Franczyza Dokumenta.pl Posiadacze licencji franczyzowej działają w oparciu o pakiet franczyzobiorcy zawierający między innymi umowę franczyzową z opłatami,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj