PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Bosko - Lody Produkcji Własnej


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Bosko - Lody Produkcji Własnej

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku jako lodziarnio-kawiarnia BOSKO w centrum Lublina. Od początku postawiliśmy na zadowolenie klientów. Dajemy z siebie wszystko, aby zapamiętali nasz lokal na długo i chętnie polecali go swoim znajomym.

Wyśmienite lody, miła obsługa oraz kameralny wystrój lokalu sprawiły, że nasza lodziarnia szybko zyskała popularność i stałych klientów. Produkowane przez nas lody są oparte wyłącznie na naturalnych składnikach. Nikt nie musi się obawiać produktów naszpikowanych różnego rodzaju dodatkami chemicznymi i konserwantami.

W zaledwie rok naszej działalności zdobyliśmy setki stałych klientów oraz wygraliśmy plebiscyt na najlepszą lodziarnię w mieście. Jednakże, ani przez chwilę nie przeszło nam przez myśl, żeby zwolnić tempo.

Szykujemy się do otwarcia kolejnych lodziarni w różnych miastach Polski. Zależy nam na tym, aby nadal się rozwijać i dodatkowo zaangażować partnerów, którzy pomogą nam otwierać nowe punkty. Ty również możesz dołączyć i razem z nami tworzyć wspaniałe lodziarnie, które będą oblegane przez klientów.
 

Opis systemu franczyzowego

Oferujemy Ci sprawdzony model współpracy, który jest oparty na zasadach franczyzy.  Szukamy ludzi zdecydowanych i gotowych sięgnąć po więcej. Osób, które nie boją się wyzwań i chcą wziąć udział w budowie lodowego imperium, które przyniesie zyski obu stronom.  Dostaniesz od nas pełne know-how na temat prowadzenia dochodowej lodziarni. Jest to przetestowana i sprawdzona maszynka do zarabiania pieniędzy. Trzeba ją tylko wprawić w ruch, co też pomożemy Ci uczynić. Ten biznes zagwarantował nam tysiące zadowolonych klientów, wysokie dochody i bardzo dobre recenzje już w pierwszym roku działalności.
 
Informacje o franczyzodawcy
Na co możesz liczyć decydując się na współpracę z BOSKO?

Sprawdzona wiedza biznesowa

Nasz model biznesowy został przetestowany i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Przygotowaliśmy szczegółowy podręcznik operacyjny, dzięki któremu wdrożysz się do biznesu i szybko zaczniesz uzyskiwać pierwsze dochody.

Pełne wsparcie merytoryczne

Nie zostajesz ze wszystkim sam. Zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc i doradzić. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł jak najszybciej zarabiać, a Twój lokal cieszył się dużym zainteresowaniem klientów.

Niezbędne narzędzia do prowadzenia lodziarni

Pomożemy Ci w wyborze najlepszych narzędzi i wszystkich elementów wyposażenia lodziarni. Zastosujemy dokładnie ten sam schemat, który nam przyniósł ogromny sukces i w Twoim przypadku również się sprawdzi.

100 receptur na wyśmienite lody

Zdradzimy Ci wszystkie przepisy na nasze najlepsze lody. Otrzymasz namiary na najlepszych dostawców składników potrzebnych do ich produkcji. To sprawi, że Ty również w krótkim czasie zaczniesz robić lody, które pokochają tysiące osób i będą się po nie ustawiać w długich kolejkach.

Start pod opieką znanej marki

To zdecydowanie łatwiejsze, niż samodzielnie budowanie zaufania klientów. Marka BOSKO jest rozpoznawalna, a klienci darzą nas dużym szacunkiem. Dzięki temu już na starcie masz ułatwione zadanie i znacznie szybciej przyciągniesz ludzi do swojego lokalu.

Czy to na pewno zadziała?
Zachęcamy Cię do osobistego odwiedzenia naszego lokalu w Lublinie. Na własne oczy przekonasz się, jak wielką popularność zdobył on w zaledwie jeden rok działalności. Chętnie przybliżmy Ci nasze metody działania i odpowiemy na najbardziej nurtujące pytania. Skontaktuj się z nami już teraz i postaw na sprawdzony model biznesowy, który generuje zyski od pierwszego dnia działalności!

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Bosko - Lody Produkcji Własnej

Opinie o franczyzie Bosko - Lody Produkcji Własnej, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Bosko
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Restauracja GAGA Restauracja GAGA gości na rynku warszawskim od 1993 roku. Rodzinna atmosfera panująca w naszej trattorii to dzieło 3 pokoleń i wielkich...
Franczyza Grill Way Bar Pierwszy lokal Grill Way Bar Badanie rynku; W marcu 2014 roku firma Grill Way Bar wprowadza na rynek pierwszy pilotażowy lokal z przekąskami i...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj