PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Budvar Centrum


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 50
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 50
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Budvar Centrum

Oferujemy Państwu wypróbowany sposób na własny biznes z wykorzystaniem znanej marki BUDVAR Centrum SA. Pozwala on zminimalizować ryzyko związane z uruchomieniem własnej działalności gospodarczej.

Franczyzobiorcami mogą zostać: dotychczasowi pracownicy biur handlowych Spółki, przedsiębiorcy zajmujący się samodzielną sprzedażą stolarki otworowej pod własną marką lub biznesmeni nie związani z branżą.
 
BUDVAR Centrum jest jednym z liderów na detalicznym rynku stolarki budowlanej w Polsce. To silna i sprawdzona marka, rozpoznawana przez wielu klientów. Ponad 90% klientów jest zadowolonych z usług w naszych salonach sprzedaży (biurach handlowych).

BUDVAR Centrum prowadzi bardzo intensywne działania marketingowe skoncentrowane na pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie lojalności wśród obecnych. Rocznie przeprowadzamy cztery kampanie w mediach, głównie z uwzględnieniem efektywnego marketingu bezpośredniego.
 

Opis systemu franczyzowego

BUDVAR Centrum - ekspert w produkcji okien!

Budvar Centrum to europejski lider w produkcji okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. Dzięki naszemu dwudziestoletniemu doświadczeniu i stałemu wprowadzaniu innowacji jesteśmy ekspertem w dziedzinie stolarki otworowej.
Najszersza na rynku oferta okien

Spółka systematycznie zwiększa swoją sprzedaż równocześnie rozszerzając wachlarz produktowy. Klienci mogą odnaleźć w naszej ofercie: okna PVC okna drewniane i z aluminium, drzwi PCV, drewniane i aluminiowe, rolety zewnętrzne, nawiewniki i okiennice. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo oraz sprawdzone usługi montażowe. Na nasze produkty udzielamy wieloletniej gwarancji, która jest adekwatna do jakości i walorów technicznych oferowanych produktów. Firma gwarantuje komfort użytkowania okien przez długie lata z gwarancją jakości przedłużoną do 30 lat.
Nowoczesność, Jakość, Innowacja

Firma Budvar Centrum posiada jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych fabryk okien na rynku europejskim. Cała produkcja realizowana jest w liczącym 23 000 m2 zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli zatrudniającym obecnie ponad 300 pracowników. Nasza fabryka jest w stanie wyprodukować 2000 jednostek okiennych dziennie.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 10000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Budvar Centrum

Opinie o franczyzie Budvar Centrum, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy BUDVAR Centrum
Adres ul. Przemysłowa 36
  98-220 Zduńska Wola
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza CONSUS Consus jest jednym z czołowych dystrybutorów ceramiki i glazury łazienkowej oraz elementów wyposażenia łazienek na polskim rynku....
Franczyza Jeta Otwórz własny salon! i zostań partnerem i rozwijaj z nami sieć franczyzową! W zależności od dysponowanej powierzchni, JETA...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj