PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Budvar Centrum


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 50
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 50
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Budvar Centrum

Oferujemy Państwu wypróbowany sposób na własny biznes z wykorzystaniem znanej marki BUDVAR Centrum SA. Pozwala on zminimalizować ryzyko związane z uruchomieniem własnej działalności gospodarczej.

Franczyzobiorcami mogą zostać: dotychczasowi pracownicy biur handlowych Spółki, przedsiębiorcy zajmujący się samodzielną sprzedażą stolarki otworowej pod własną marką lub biznesmeni nie związani z branżą.
 
BUDVAR Centrum jest jednym z liderów na detalicznym rynku stolarki budowlanej w Polsce. To silna i sprawdzona marka, rozpoznawana przez wielu klientów. Ponad 90% klientów jest zadowolonych z usług w naszych salonach sprzedaży (biurach handlowych).

BUDVAR Centrum prowadzi bardzo intensywne działania marketingowe skoncentrowane na pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie lojalności wśród obecnych. Rocznie przeprowadzamy cztery kampanie w mediach, głównie z uwzględnieniem efektywnego marketingu bezpośredniego.
 

Opis systemu franczyzowego

BUDVAR Centrum - ekspert w produkcji okien!

Budvar Centrum to europejski lider w produkcji okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. Dzięki naszemu dwudziestoletniemu doświadczeniu i stałemu wprowadzaniu innowacji jesteśmy ekspertem w dziedzinie stolarki otworowej.
Najszersza na rynku oferta okien

Spółka systematycznie zwiększa swoją sprzedaż równocześnie rozszerzając wachlarz produktowy. Klienci mogą odnaleźć w naszej ofercie: okna PVC okna drewniane i z aluminium, drzwi PCV, drewniane i aluminiowe, rolety zewnętrzne, nawiewniki i okiennice. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo oraz sprawdzone usługi montażowe. Na nasze produkty udzielamy wieloletniej gwarancji, która jest adekwatna do jakości i walorów technicznych oferowanych produktów. Firma gwarantuje komfort użytkowania okien przez długie lata z gwarancją jakości przedłużoną do 30 lat.
Nowoczesność, Jakość, Innowacja

Firma Budvar Centrum posiada jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych fabryk okien na rynku europejskim. Cała produkcja realizowana jest w liczącym 23 000 m2 zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli zatrudniającym obecnie ponad 300 pracowników. Nasza fabryka jest w stanie wyprodukować 2000 jednostek okiennych dziennie.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 10000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Budvar Centrum

Opinie o franczyzie Budvar Centrum, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy BUDVAR Centrum
Adres ul. Przemysłowa 36
  98-220 Zduńska Wola
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Drzwi i podłogi VOX Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz otworzyć sklep franczyzowy? Mamy dla Ciebie dobrą ofertę! Sieć Majster Plus to dynamicznie rozwijająca...
Franczyza Unimet Centrum Narzędziowe Centrum narzędziowe UNIMET zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy narzędzi, artykułów bhp, techniki zamocowań jak również...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj