PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Burger King


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Burger King

Porcja wiedzy o naszym królestwie

U nas rządzi smak! Grillowane na ogniu burgery, świeże warzywa i doskonałe sosy.

Każdego dnia ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje BURGER KING® na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy znani z przyrządzania wysokiej jakości, doskonałego w smaku i przystępnego cenowo jedzenia. Założony w 1954 roku BURGER KING® jest obecnie drugą co do wielkości restauracją fast food na świecie serwującą burgery. 

Opis systemu franczyzowego

BURGER KING® w Europie to ponad 3 tysiące restauracji prowadzonych na zasadzie franczyzy. Wiele z nich to biznesy rodzinne, istniejące od kilku dekad.

BURGER KING® w Polsce to 47 restauracji, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Trójmieście, Koszalinie, Szczecinie, Bielsko-Białej i Bydgoszczy. Ich operatorem jest firma Burger King Poland S.A, Grupa AmRest oraz Autogrill. Stale się rozwijamy i mamy ambitne plany poszerzania biznesu na przyszłość.
Nasza królewska misja

Z dumą serwujemy najlepsze burgery na świecie wraz z różnorodnym, prawdziwym jedzeniem. Wszystko świeżo przygotowane… tak jak lubisz.
Królują u nas takie wartości jak odwaga, odpowiedzialność i przyjazność.
 
Informacje o franczyzodawcy
Franczyzobiorca podpisując umowę franczyzową uzyskuje prawo do wieloletniego prowadzenia działalności pod marką franczyzodawcy i korzystania z szeregu atutów konceptu.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie franczyzobiorcom

Zarówno franczyzobiorca jak i wszyscy pracownicy jego restauracji przejdą kompleksowe szkolenie zorganizowane przez Burger King. W trakcie jego trwania kadra otrzyma niezbędne informacje jak efektywnie prowadzić restaurację przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów. Przez cały okres współpracy franczyzobiorca może korzystać z pomocy Burger King jak i jego pracowników. Nasi Partnerzy nigdy nie są pozostawieni sami sobie i wiedzą, że mogą liczyć na wsparcie.

Profesjonalny wygląd restauracji

Franczyzobiorca korzysta ze specjalnie przygotowanego projektu architektonicznego opracowanego przez Burger King, oraz z profesjonalnie opracowanej aranżacji zarówno wnętrza jak i elewacji budynku.

Korzyści dzięki naszemu know-how

Zapewniamy wszystkim swoim franczyzobiorcom kompleksową strategię działania wraz z opisem poszczególnych punktów, gwarantując dostarczanie najlepszej jakości usług swoim gościom.
Nasz franczyzobiorca nie spotka się z takimi problemami, jak: nieznajomość sprzętu, korzystanie z niesprawnego wyposażenia, współpraca z niesprawdzonymi dostawcami towarów, czy niewłaściwa ekspozycja oferty. Takie wsparcie minimalizuje ryzyko popełnienia błędów w organizacji przedsiębiorstwa, jakim jest każda restauracja.

Organizacja na najwyższym poziomie

Wysoki poziom obsługi, wyszkolony i dobrze ubrany personel. Najwyższej jakości wyposażenie, a także sprawna obsługa to kluczowe elementy, które zostają wdrożone w każdej restauracji Burger King na świecie. Przy tym wszystkim nie można również zapomnieć o dostawcach. Każda restauracja posiada podpisaną umowę z tym samym dostawcą, abyśmy mogli mieć pewność, że w każdym miejscu na świecie nasi goście otrzymają te same świeże i smaczne produkty.

Skuteczne wsparcie marketingowe


Począwszy od logo, które jest międzynarodowym symbolem najlepszych burgerów, poprzez wygląd lokali oraz obsługi, aż po działania PR i marketingowe Burger King tworzy spójny, wyrazisty wizerunek z którego korzysta każda osoba w sieci. Zapewniamy wsparcie profesjonalistów na każdym kroku – skuteczną reklamę, najwyższej jakości materiały promocyjne, sprawdzone sposoby dotarcia do klienta.
Mocna reklama telewizyjna, internetowa oraz outdoorowa to tylko niektóre z elementów komunikacji, które Burger King gwarantuje swoim franczyzobiorcom.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Dla kogo?

Idealny kandydat na franczyzobiorcę Burger King to osoba charakteryzująca się wysoką motywacją osobistą, mająca jasny cel do którego dąży, posiada silną odporność na stres i wie, że sukces przychodzi tylko wtedy, jeżeli do tego wszystkiego dołoży się bardzo dużo ciężkiej pracy.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Burger King

Opinie o franczyzie Burger King, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Burger King
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Restauracja GAGA Restauracja GAGA gości na rynku warszawskim od 1993 roku. Rodzinna atmosfera panująca w naszej trattorii to dzieło 3 pokoleń i wielkich...
Franczyza Savona Pizza Jesteśmy Polską firmą , godnym zaufania partnerem z 19 letnim doświadczeniem . To my jako pierwsi w kraju wprowadziliśmy zamówienia...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj