PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Burger King


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Burger King

Porcja wiedzy o naszym królestwie

U nas rządzi smak! Grillowane na ogniu burgery, świeże warzywa i doskonałe sosy.

Każdego dnia ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje BURGER KING® na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy znani z przyrządzania wysokiej jakości, doskonałego w smaku i przystępnego cenowo jedzenia. Założony w 1954 roku BURGER KING® jest obecnie drugą co do wielkości restauracją fast food na świecie serwującą burgery. 

Opis systemu franczyzowego

BURGER KING® w Europie to ponad 3 tysiące restauracji prowadzonych na zasadzie franczyzy. Wiele z nich to biznesy rodzinne, istniejące od kilku dekad.

BURGER KING® w Polsce to 47 restauracji, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Trójmieście, Koszalinie, Szczecinie, Bielsko-Białej i Bydgoszczy. Ich operatorem jest firma Burger King Poland S.A, Grupa AmRest oraz Autogrill. Stale się rozwijamy i mamy ambitne plany poszerzania biznesu na przyszłość.
Nasza królewska misja

Z dumą serwujemy najlepsze burgery na świecie wraz z różnorodnym, prawdziwym jedzeniem. Wszystko świeżo przygotowane… tak jak lubisz.
Królują u nas takie wartości jak odwaga, odpowiedzialność i przyjazność.
 
Informacje o franczyzodawcy
Franczyzobiorca podpisując umowę franczyzową uzyskuje prawo do wieloletniego prowadzenia działalności pod marką franczyzodawcy i korzystania z szeregu atutów konceptu.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie franczyzobiorcom

Zarówno franczyzobiorca jak i wszyscy pracownicy jego restauracji przejdą kompleksowe szkolenie zorganizowane przez Burger King. W trakcie jego trwania kadra otrzyma niezbędne informacje jak efektywnie prowadzić restaurację przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów. Przez cały okres współpracy franczyzobiorca może korzystać z pomocy Burger King jak i jego pracowników. Nasi Partnerzy nigdy nie są pozostawieni sami sobie i wiedzą, że mogą liczyć na wsparcie.

Profesjonalny wygląd restauracji

Franczyzobiorca korzysta ze specjalnie przygotowanego projektu architektonicznego opracowanego przez Burger King, oraz z profesjonalnie opracowanej aranżacji zarówno wnętrza jak i elewacji budynku.

Korzyści dzięki naszemu know-how

Zapewniamy wszystkim swoim franczyzobiorcom kompleksową strategię działania wraz z opisem poszczególnych punktów, gwarantując dostarczanie najlepszej jakości usług swoim gościom.
Nasz franczyzobiorca nie spotka się z takimi problemami, jak: nieznajomość sprzętu, korzystanie z niesprawnego wyposażenia, współpraca z niesprawdzonymi dostawcami towarów, czy niewłaściwa ekspozycja oferty. Takie wsparcie minimalizuje ryzyko popełnienia błędów w organizacji przedsiębiorstwa, jakim jest każda restauracja.

Organizacja na najwyższym poziomie

Wysoki poziom obsługi, wyszkolony i dobrze ubrany personel. Najwyższej jakości wyposażenie, a także sprawna obsługa to kluczowe elementy, które zostają wdrożone w każdej restauracji Burger King na świecie. Przy tym wszystkim nie można również zapomnieć o dostawcach. Każda restauracja posiada podpisaną umowę z tym samym dostawcą, abyśmy mogli mieć pewność, że w każdym miejscu na świecie nasi goście otrzymają te same świeże i smaczne produkty.

Skuteczne wsparcie marketingowe


Począwszy od logo, które jest międzynarodowym symbolem najlepszych burgerów, poprzez wygląd lokali oraz obsługi, aż po działania PR i marketingowe Burger King tworzy spójny, wyrazisty wizerunek z którego korzysta każda osoba w sieci. Zapewniamy wsparcie profesjonalistów na każdym kroku – skuteczną reklamę, najwyższej jakości materiały promocyjne, sprawdzone sposoby dotarcia do klienta.
Mocna reklama telewizyjna, internetowa oraz outdoorowa to tylko niektóre z elementów komunikacji, które Burger King gwarantuje swoim franczyzobiorcom.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Dla kogo?

Idealny kandydat na franczyzobiorcę Burger King to osoba charakteryzująca się wysoką motywacją osobistą, mająca jasny cel do którego dąży, posiada silną odporność na stres i wie, że sukces przychodzi tylko wtedy, jeżeli do tego wszystkiego dołoży się bardzo dużo ciężkiej pracy.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Burger King

Opinie o franczyzie Burger King, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Burger King
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza American Twist Cafe Kawiarnia w stylu amerykańskim z lat 50. XX wieku. Wystrój oraz stroje z epoki. Wzorcowy system biznesowy, który zapewnia...
Franczyza Mr. Kebab franczyza Franchise conception Mr. KEBAB is the first international franchising with kebab from Slovakia. The basic kebab product range is supplemented by...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj