PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Catering dietetyczny Body Chief!


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 3
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Catering dietetyczny Body Chief!

Wykorzystaj swoją szansę i rozpocznij z nami zdrową przygodę!

Szukamy przedsiębiorczych i zaangażowanych Franczyzobiorców z pasją, którzy wprowadzą nasz produkt na rynek zagraniczny i razem z nami zarażą klientów zamiłowaniem do zdrowego stylu życia!

Jesteśmy liderem branży cateringu dietetycznego w Polsce. Od początku działalności naszą misją jest zarażanie zdrowym stylem życia i pasją do jedzenia. Nauczyliśmy społeczeństwo jeść zdrowe, smaczne i odpowiednio zbilansowane przez ekspertów posiłki. Wiemy, czego oczekują Klienci i tworzymy oczekiwany produkt. Body Chief to efekt zamiłowania do zdrowego trybu życia, realizowany przez zmotywowanych zespół osób, które kochają to co robią i rozumieją ideologię marki. Pomagamy osiągnąć wymarzone cele, zmienić życie na lepsze, realizować filozofię „Not a diet. Lifestyle.”, którą pokochały tysiące Klientów. Nauczeni doświadczeniem, chcemy przekazać niezbędną wiedzę partnerom, którzy chcą się stać częścią marki Body Chief.

 

 

Opis systemu franczyzowego

W ramach systemu franczyzowego zapewniamy:

·         know-how niezbędne do rozpoczęcia działalności, ·         licencję na posługiwanie się znakiem przez cały okres umowy, ·         sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku markę, ·         pomoc w organizacji zaplecza produkcyjnego i/lub logistycznego Franczyzobiorcy, ·         stałą opiekę Opiekuna Franczyzy przez cały okres trwania współpracy, ·         wyłączność terytorialną na danym obszarze, ·         dedykowany system do obsługi zamówień wraz z aplikacją wspomagającą pracę kierowców, ·         szkolenia wstępne i okresowe dla Franczyzobiorcy i jego personelu, ·         starannie przygotowany model franczyzowy z gotową koncepcją sprzedażową. 
 
Informacje o franczyzodawcy
Obecnie dostarczamy nasze zestawy do ponad 35 miast w Polsce i blisko 700 w ich okolicy. Posiadamy  Partnerów franczyzowych w Wielkiej Brytanii oraz w Niemczech. W związku z ekspansją marki Body Chief na rynek zagraniczny, stale poszukujemy nowych Franczyzobiorców, którzy wspólnie z nami chcą szerzyć ideę cateringu dietetycznego. Naszym Partnerom proponujemy dwa modele współpracy: franczyzę z własną produkcją lub franczyzę dystrybucyjną (dla wybranych lokalizacji), w której Franczyzobiorca zakupuje od nas zestawy. Realizujemy strategię rozwoju na rynki europejskie, ale także jesteśmy otwarci na Partnerów spoza Europy.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
 Jakie warunki musisz spełnić by rozpocząć z nami współpracę?

·        
dysponować odpowiednim kapitałem ludzkim i zapleczem finansowym, ·         posiadać doświadczenie w prowadzeniu biznesu, ·         mieć chęci do poszerzania horyzontów biznesowych, ·         posiadać wstępną koncepcję biznesową w opartą o analizę rynku.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Catering dietetyczny Body Chief!

Opinie o franczyzie Catering dietetyczny Body Chief!, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Body Chief
  Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Loveyo Ostatnie badania przeprowadzone przez BPIB (Bardzo Poważny Instytut Badawczy) nie pozostawiają wątpliwości - wskaźniki pyszności w deserach...
Franczyza Pallone Lody  Zapraszamy do współpracy osoby i firmy chcące sprzedawać Lody Pallone.    Pallone Lody jest lodziarnią produkującą...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj