PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza China Box


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 18
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym China Box

ChinaBOX - Restauracje szybkiej obsługi z chińskim złotym makaronem .

Najważniejszą zaletą ChinaBox jest minimalny koszt inwestycji ze strony ajenta w wymagany sprzęt gastronomiczny. A brak doświadczenia w branży gastronomicznej jest tylko zaletą. Możesz stać się restauratorem bez znajomości branży.

Projekt pod nazwą ChinaBox, został wdrożony w Polsce, gdyż sprawdził się w innych krajach  ze znakomitym powodzeniem. Projekt jest wart uwagi, gdyż przy odpowiednim zaangażowaniu przynosi nieprzeciętne zyski. Po kontakcie z nami, osobnym mailem prześlemy do Państwa plan finansowy związanym z tym projektem, który obrazuje rentowność tego przedsięwzięcia. Uderzamy w to co jest w tej chwili potrzebne na rynku ,to co jest najmodniejsze  i co nie wymaga dużych nakładów finansowych, a jest potrzebne. Tak jak w innych krajach, tak i w Polsce branża szybkiej gastronomi z jedzeniem z pudelka rozwija się znakomicie, przynosząc stabilne zyski. Szybkość wprowadzenia usług nie jest kłopotliwa, wiąże się tylko z obrendowaniem części lokalu, zaangażowaniem i odbyciem szkoleń.
 

Opis systemu franczyzowego

Na początku XX wieku w Chinach żył Pan Box. Miał on bardzo dużą rodzinę. Codziennie uprawiał pole zarabiając na nią. Nie wystarczało mu to jednak na ich utrzymanie. Wieczorami pracował nad miksturą, daniem, która była by pełnowartościowym posiłkiem, tanim, mogąca zapewnić byt jego rodzinie. U schyłku swojego życia stworzył chiński makaron z kurczakiem, świeżymi warzywami i doskonałymi sosami. Sporządzone danie według specjalnej receptury szybko zawładnęło Azją. Aby jedzenie było dostarczane szybko Pan Box wpadł na pomysł, aby podawać je w specjalnych pudełkach.
 
Informacje o franczyzodawcy
Największa zaletą jest wyliczalność biznesu który prowadzi Franczyzobiorca. Oferujemy jednolite obrendowania  ,gotowe produkty dostarczamy do lokalu, Zapewniamy pomoc przy rozpoczęciu działalności. Zapewniamy wparcie informatyczne i marketingowe, przeszkolenie personelu i Partnera,wsparcie ze strony dostawców ,rozpoznawalność punktu, wyłączność w rejonie.

Przewidywana kwota inwestycji (+ opłaty licencyjne)

Koszty mogą się różnić w zależności od lokalizacji , wielkości lokalu i istniejących już przygotowanych mediów . Możemy podać orientacyjne koszty , nowy punkt gastronomiczny to koszt około 10.000 zł. (Patrz: Ujawnienie dokumentów więcej szczegółów od osoby do kontaktu.)
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 10000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza China Box

Opinie o franczyzie China Box, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy China Box
Adres ul. Gdanska 3c lok 21
  70-660 Szczecin
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Sushi Bar Nigiri Franczyzobiorca korzysta z know-how, sprawdzonych standardów restauracji SUSHI BAR NIGIRI, działając na rynku jako niezależny...
Franczyza Piri Piri Nowoczesna franczyza gastronomiczna : Piri Piri to lokale gastronomiczne serwujące dania wywodzące się z kuchni tureckiej, wzbogacone o...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj