PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Chocoffee


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 5
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Chocoffee

Chocoffee jest nowocześnie zarządzaną firmą, która łączy tradycję i doświadczenie ze współczesnymi standardami zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki sprawnemu marketingowi wspierającemu najwyższej jakości produkty, nasze wyroby coraz częściej zamawiane są nie tylko przez indywidualnych klientów, ale i przez wielkie korporacje, które traktują luksusowe pudełeczko pralin jako elegancji prezent dla kontrahentów. Nasze kawiarenki oferują klubową atmosferę dla tych wszystkich, którzy oczekują dobrej kawy, aromatycznej gęstej czekolady czy wybornej herbaty. Wachlarz gorących i chłodnych koktajli sprawia, że nasi klienci zaglądają do nas chętnie zarówno w chodne jesienno-zimowe popołudnia jak i w upalne dni lata.
 
 

Opis systemu franczyzowego

OTWÓRZ WŁASNĄ KAWIAREKNĘ

Doskonała atmosfera pierwszej otwartej przez nas kawiarenki sprawiła, że w ciągu pierwszych dwóch miesięcy od powstania Chocoffee wielu klientów zapragnęło pozostać dłużej w tej atmosferze. Dla tych, którzy mieszkają daleko często jedynym sposobem było otwarcie własnej kawiarenki Chocoffee. Niewielka powierzchnia kawiarenki, niewygórowane koszty otwarcia lokalu, sprawdzony marketing i doskonały kontakt z właścicielem Chocoffee sprawia, że otwarcie własnego punktu pod szyldem Chocoffee może być dobrym pomysłem na własny „coffee & chocolate bar".

Jeśli kochasz czekoladę i doceniasz dobrą kawę, a Twoim marzeniem jest otwarcie własnej kawiarni zapraszamy do kontaktu z nami.
 
Informacje o franczyzodawcy
WARUNKI WSPÓŁPRACY

Franczyzodawca zapewnia regularne dostawy czekoladek i opakowań, a także innych produktów – kawy, syropów, itp. W tej chwili pracujemy nad stworzeniem własnej mieszanki kawy, która byłaby rozprowadzana pod marką Chocoffee. Oczywiście zapewniamy również pełne wyposażenie w unikatową ręcznie robioną porcelanę, a także w ubiory i inne niezbędne do funkcjonowania czekoladziarni elementy . Zapewniamy szkolenie personelu i każdą inną pomoc, którą wspólnie z Franczyzobiorcą uznamy za stosowną.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
WYMAGANIA STAWIANE FRANCZYZOBIORCOM:

Lokal - w dobrym punkcie o powierzchni 50-100 m2 usytuowany w dobrym punkcie w centrum miasta, na starówce lub w innym atrakcyjnym miejscu np. w galerii handlowej. Lokal może być własnością, ale może też być dzierżawiony. Aranżacja lokalu a także zakup mebli, maszyn i urządzeń powinny być uzgodnione z Franczyzodawcą. Oczywiście Franczyzodawca pomaga we wszystkich uzgodnieniach i oferuje prócz pomocy architekta i dekoratora bardzo korzystne warunki zakupu całości wyposażenia u bezpośrednich dostawców.

Istnieje możliwość oddania lokalu przygotowanego pod klucz.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Chocoffee

Opinie o franczyzie Chocoffee, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Chocoffee
Adres ul. Parkowa 6
  58-100 Świdnica
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza China Box ChinaBOX - Restauracje szybkiej obsługi z chińskim złotym makaronem . Najważniejszą zaletą ChinaBox jest minimalny koszt inwestycji ze...
Franczyza Lodowa lodów z Automatu i gałkowych własna produkcja Franczyza LODY SMAKI NATURY kompleksowa od A do Z proponuje pomoc w założeniu biznesu lodowego począwszy od stworzenia mobilnego lub...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj