PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Chojecki


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 5
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Chojecki

Myślisz o własnej firmie i chcesz ograniczyć ryzyko biznesowe? Szukasz błyskotliwego pomysłu, który trudno byłoby powielić? Chciałbyś mieć silne wsparcie Partnera, któremu zależy na Twoim sukcesie i gotowy jest Cię wspierać na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu?
 
Skorzystaj z ponad 30-lat doświadczenia i wypracowanych standardów. Zapoznaj się z wyjątkową ofertą Franczyzy Chojecki, opartej o zdrowe zasady bizensu partnerskiego. W ramach współpracy z nami oferujemy m.in.

- Silną markę o wzorowej reputacji rynkowej
- Wyjątkowe produkty, wyłącznie z naturalnych wyrobów, które pokochają Twoi klienci
- Doradztwo biznesowe i wsparcie w zakresie uruchomienia i organizacji biznesu
- System szkoleń dla Ciebie oraz Twoich pracowników
- Możliwość aranżacji lokalu korzystając z naszych rabatów hurtowych i wypracowanych relacji u kontrahentów
- Wsparcie w zakresie: dostaw/logistyki, promocji i marketingu, aspektów operacyjnych.
- Bardzo atrakcyjny model wynagrodzenia
 

Opis systemu franczyzowego

Firma „Chojecki” została założona w 1979 roku przez Marię i Janusza Chojeckich, w Skierniewicach. Od początku naszym priorytetem była jakość naszych wyrobów. Aby ją uzyskać, udoskonaliśmy nasze receptury, skrupulatnie selekcjonowaliśmy półprodukty oraz usprawnialiśmy metody produkcji.

Klienci docenili naszą pasję i wyjątkową dbałość o jakość. Marka „Chojecki” szybko zyskała dobrą reputację i przewodnią pozycję na lokalnym rynku. W wyniku stałego rozwoju, ponad 30-lat doświadczeń i udoskonaleń, firma z niewielkiego zakładu cukierniczego ewoluowała w duży zakład przemysłu spożywczego, produkujący ciastka kruche, pierniczki, biszkopty oraz herbatniki, obecne na rynku polskim i na ponad 40-tu rynkach zagranicznych, zlokalizowanych na 6-ciu kontynentach.

Tradycyjna produkcja wyrobów cukierniczych (ciasta, torty) stanowi dziś naszą drugą, niezależną linię biznesową. Posiadamy kilkanaście cukierni na terenie Polski centralnej i dostarczamy nasze wyroby dla kilku dużych krajowych kontrahentów. Od 2011r rozpoczęliśmy także budowę naszej Sieci Franczyzowej.

Sukces rynkowy naszego przedsiębiorstwa buduje dzisiaj zespół wykwalifikowanych pracowników oraz zaawansowane technologie i metody zarządzania. Niektóre z naszych wyrobów produkujemy jako jedyna firma w Europie. Posiadamy wykwalifikowaną i utalentowaną załogę, specjalistów w zakresie technologii, produkcji, jakości oraz marketingu, związanych z firmą od lat. Wspólnie z nimi jesteśmy w stanie konkurować w dzisiejszych dynamicznych warunkach rynkowych.
 
Wierzymy, że prawdziwy sukces osiąga się nie tylko poprzez wytężoną pracę, ale także przez prawdziwe zamiłowanie i wierność wartościom. Nasze starania docenił m.in. Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym – przyznając nam prestiżowy tytuł Przedsiębiorstwa FAIR PLAY, a także miesięcznik Forbes, wyróżniając nas dwa lata z rzędu (2010, 2011) DIAMENTEM FORBES’A oraz tygodnik Puls Biznesu nadając nam miano GAZELI BIZNESU w kategorii przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość rynkową.

Nasi Partnerzy Biznesowi

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, obsługującym dużych odbiorców hurtowych. Produkty marki "Chojecki" cieszą się uznaniem wśród krajowych i zagranicznych kontrahentów. Naszymi głównymi partnerami są europejskie sieci handlowe, z którymi od wielu lat prowadzimy intensywną współpracę. Nieustannie zdobywamy nowe rynki  zarówno w kraju jak i za granicą.
 
Wśród wielu naszych partnerów biznesowych znajdują się m.in.: Auchan, Carrefour, Dino, Eko, E.Leclerc, Holding S.A., Eurocash, JMD, Kaufland, Nasz Sklep, Netto, Piotr i Paweł, PoloMarket, SCA, Spar, Specjał, Żabka. Nasze produkty dostępne są w ponad 40-tu krajach świata, na 6-ciu kontynentach. Nieustanie poszerzamy nasz zasieg rynkowy i poszukujemy nowych możliwości biznesowych. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami – zapraszamy do kontaktu.

 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Chojecki

Opinie o franczyzie Chojecki, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Chojecki
Adres ul. Kilińskiego 1A
  96-100 Skierniewice
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Green Way Sieć barów wegetariańskich Green Way Food for Life rozwija się głównie dzięki metodzie franchisingowej, tj. udzielaniu przez...
Franczyza Lody Mangatto Lodziarnie Mangatto są wyspecjalizowane w tworzeniu oraz sprzedaży tradycyjnych włoskich lodów. O ich niepowtarzalnym smaku decyduje...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj