PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Cipo & Baxx


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 31
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Cipo & Baxx

Cipo&Baxx to marka odzieżowa powstała w 1996. W szybkim czasie zaczęła osiągać sukcesy produkując ekstrawaganckie jeansy, t-shirty, bluzy, kurtki, buty i dodatki. Wysoka jakość produkowanej odzieży i dbałość o każdy szczegół a zarazem niebanalne wzornictwo pozwoliły marce Cipo&Baxx zdobyć mocną pozycje na rynkach europejskich.

Cipo&Baxx to marka coraz bardziej rozpoznawalna również na polskim rynku. Kolekcja skierowana jest do kobiet i mężczyzn  lubiących podkreślić swoja indywidualność, nie bojących się żywych kolorów czy niecodziennych fasonów i pragnących wyróżnić się z tłumu.

Zapraszamy do współpracy!
 

Opis systemu franczyzowego

Cipo&Baxx to marka odzieżowa skierowana do ludzi lubiących dobrą zabawę modą. Marka powstała w 1996 roku i w szybkim czasie zaczęła osiągać sukcesy produkując ekstrawaganckie jeansy, t-shirty, bluzy, kurtki, buty i dodatki. Wysoka jakość produkowanej odzieży i dbałość o każdy detal a zarazem niebanalne wzornictwo pozwoliły marce Cipo&Baxx zdobyć mocną pozycję w Europie. Reklamy publikowane w czasopismach na całym świecie oraz sponsoring licznych koncertów i festiwali w Europie zwiększył popularność marki i doprowdził do jej znacznego wzrostu.

Cipo&Baxx znane jest w Niemczech, Australii, Francji, Anglii czy USA. Od 2008 roku Cipo&Baxx otwiera z sukcesem sklepy partnerskie również w Polsce. Dzięki oryginalności i niepowtarzalności odzież Cipo&Baxx zdobyła sobie uznanie klientów i w jest już dostępna w sklepach partnerskich i multibrandowych w całym kraju. Kolekcja Cipo&Baxx kierowana jest do kobiet i mężczyzn pewnych siebie, lubiących podkreślić swoja indywidualność i unikalną osobowość, nie bojących się żywych kolorów czy niecodziennych fasonów oraz pragnących wyróżnić się z tłumu.

Odzież Cipo&Baxx projektowana jest w zgodzie z najnowszymi trendami dzięki czemu możesz poczuć się modnie, łatwo stworzysz swój unikalny styl i zawsze będziesz w centrum uwagi. Ubierając się w Cipo&Baxx podkreślasz swoją atrakcyjność i wyjątkowość.

Firma posiada wykwalifikowany zespół projektantów podążających za najnowszymi trendami mody oraz kreujących i wytyczających trendy marki Cipo&Baxx. Cały zespół zaangażowany w produkcję liczy ponad 600 pracowników, a firma zwraca szczególną uwagę na jakość wyrobów i satysfakcję klienta. Standardem w firmie jest ochrona wartości etycznych w miejscu pracy i zadowolenie swojej kadry.

Kupując produkty Cipo&Baxx możesz być pewien, że jesteś na dobrej fali. Bądź przebojowy! Pokaż swój charakter! Wyraź siebie z Cipo&Baxx.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Cipo & Baxx

Opinie o franczyzie Cipo & Baxx, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Cipo&Baxx
Adres ul.Farbiarska 69
  02-862 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza DEPT Firma FOLTON wyłączny dystrybutor holenderskiej marki DEPT oraz hiszpańskiej marki SAVAGE CULTURE proponuje swoim odbiorcom szeroką ofertę...
Franczyza Esotiq To idea nowego ekskluzywnego salonu multibrandowego z bielizną damską. Grupa architektów opracowała studyjny projekt nowoczesnego i...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj