PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza City Hell


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 24
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym City Hell

Największy dystrybutor odzieży outletowej w kraju dla klientów indywidualnych, firma Outlet Polska Bilik Sp.J., posiadający na terenie kraju sieć hurtowni z końcówkami kolekcji poszukuje partnerów do budowy sieci sklepów multibrandowych z najlepszymi markami odzieżowymi z całego świata, zarówno sportowymi, jak i typowo butikowymi, m.in. Lee, Wrangler, ZARA, Stradivarius, Mexx, Puma, Adidas, Next, 2-Biz, ila, In Town, b-young, Sisley, Fransa Kids, Vero Moda, Mango.

W stałej ofercie ponad pięćdziesiąt świetnych salonowych marek - odzież męska, damska, dziecięca, dla puszystych oraz obuwie. Możliwość wyboru specyfiki sklepu - nastawionego bardziej na sportowe marki, butikowe lub rozwiązania typu asortymentowego: typowo damski, męski itd.
 

Opis systemu franczyzowego

City Hell, to prężnie rozwijająca się sięc salonów z asortymentem typu outlet. Otwierając każdy sklep stacjonarny odchodzimy od wizji sklepu outletowego, który jest tylko i wyłącznie zwyczajnym miejscem handlu. Stawiamy na oryginalny wystrój wnętrza, poparty sympatyczną obsługą oraz nietuzinkowym klimatem całego salonu. Oczywiście wszystko zbudowane na filarach nowego, markowego i oryginalnego asortymentu w bardzo przyjaznych cenach.

Mimo, że podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych obecnych i potencjalnych partnerów, chcielibyśmy poniżej przedstawić podstawowe ramy, które będą niejako wyznacznikiem naszych oczekiwań wobec Ciebie! Nie zapominaj, że jesteśmy otwarci na Twoje sugestie na temat prowadzonego przez Ciebie biznesu!
 
Informacje o franczyzodawcy
 Własny sklep? Samodzielnie, czy z partnerem?

W Galerii Handlowej czy w samodzielnej lokalizacji?

A może w internecie?


Oto pytania, na które nie ma jednoznaczej odpowiedzi bez analizy Twojej sytucji, możliwości i miejsca w którym chciałbyś otworzyć swój biznes. Aby nie popełnić zbędnych błędów i móc się odpowiednio przygotować na nieprzewidziane sytuacje musisz mieć odpowiednie doświadczenie. I tu zaczyna się nasza rola. Rola partnera z którym:

- wybierzemy razem odpowiednią lokalizację pod kątem kluczowych parametrów,
- dobierzemy najlepszą koncepcję sklepu (damski, mieszany, dziecięcy)
- przeanalizujemy najbliższą konkurencję i dobierzemy odpowiedni asortyment oraz politykę cenową,
- zaplanujemy skuteczne działania reklamowe zarówni wprowadzające sklep w rynek, jak i utwierdzające jego pozycję,
- przeszkolimy Ciebie z motywowania zespołu, wyceny produktów, sposobu ich prezentowania oraz rozliczania efektów pracy,
- przeszkolimy Twoich pracowników z obsługi klienta, marek i ich odpowiedniego przedstawiania klientom
- obliczymy rzetelnie wszystkie składowe elementy jakie mają wpływ na powodzenie Twojego biznesu, tak abyś wiedział która cześć jest wadliwa lub którą trzeba poprawić,
- dopasujemy ofertę do Twoich możliwości tak abyś mógł zarobić jak najwięcej i najszybciej (kupujesz na sztuki, w pakietach, w zestawach rozmiarówkowych, lub większe stoki danej marki)

Przy tym wszystkim, pragniemy przypomnieć kilka istotnych elementów współpracy, które mogą być determinujące podjęcie decyzji o współpracy:

-najbardziej liberalna umowa o współpracy na rynku,
-sieć partnerska, która została doceniona m.in. przez Dziennik Gazeta Prawna (trzecie miejsce w rankingu sieci odzieżowych w Polsce) oraz była wielokrotnie opisywana przez największe tytuły prasowe: Gazeta Wyborcza, Onet.pl, Rzeczpospolita, Własny Biznes Franschising, Polska The Times, Puls Biznesu...
-możliwości zaopatrywania się również u innych dostawców w produkty niedostępne u nas,
-w zdecydowanej większości elelmentów wyposażenia sklepu (meble, bramki, manekiny etc) to są nasze propozycje, które również możesz realizować samodzielnie jeżeli znajdziesz lepsze oferty,

Na zakończenie kilka faktów o tym, czego nie widzisz, a jest dla nas oczywiste:

- działamy na rynku outletowym już od 7 lat,
- zmieniliśmy tą branżę w Polsce wprowadzając i cywilizując większość elementów tego biznesu (możliwość wymiany towaru na inny, sprzedaż w pakietach na sztuki - a nie kg, czy sprzedaż w wyborze na sztuki)
- współpracujemy bezpośrednio z producentami, autoryzowanymi agenatami i dystrybutorami największych światowych marek. W ofercie posiadamy ponad dwa tysiące marek, które wg Twojego zapotrzebowania możemy sprowadzić dla Ciebie. Tylko najpopularniejsze trafiają do bezpośredniej sprzedaży w naszym systemie sprzedaży, natomiast dużo marek trafia bezpośrednio do zainteresowanych.
- współpracujemy z jednym z największych sklepów internetowych na świecie, co daje nam nieograniczone wręcz możliwości i najlepszą jakość produktów
- stawiamy na oryginalność, nietuzinkowość i wyjątowość naszej oferty. Uważamy, że w dzisiejszych czasach kluczem do sukcesu jest przekonanie klientów że tylko w naszej sieci znajdą tak wyjątkowe produkty, w wyjątkowo niskich cenach.
- nasze produkty można proponować w wyjątkowym przełożeniu wartości do ceny (przykład): kupujesz za 30zł, sprzedajesz za 90zł coś co na oryginalnej metce ma cenę 79 EUR.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: 100zł netto
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: fundusz marketingowy marki City Hell ok. 300zł miesięcznie (kwota do negocjacji)
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza City Hell

Opinie o franczyzie City Hell, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy City Hell
Adres ul. Torowa 4
  45-951 Opole
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Atlantis Marka Atlantis wywodzi się z Włoch i jest dziś dostępna na wszystkich kontynentach świata - teraz i w Polsce. Wyspecjalizowaliśmy się w...
Franczyza Oliver Weber Oliver Weber jest znanym austriackim projektantem i producentem biżuterii z rodinium, srebra i stali. Produkty Oliver Weber to niepowtarzalny...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj