PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza City Hell


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 24
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym City Hell

Największy dystrybutor odzieży outletowej w kraju dla klientów indywidualnych, firma Outlet Polska Bilik Sp.J., posiadający na terenie kraju sieć hurtowni z końcówkami kolekcji poszukuje partnerów do budowy sieci sklepów multibrandowych z najlepszymi markami odzieżowymi z całego świata, zarówno sportowymi, jak i typowo butikowymi, m.in. Lee, Wrangler, ZARA, Stradivarius, Mexx, Puma, Adidas, Next, 2-Biz, ila, In Town, b-young, Sisley, Fransa Kids, Vero Moda, Mango.

W stałej ofercie ponad pięćdziesiąt świetnych salonowych marek - odzież męska, damska, dziecięca, dla puszystych oraz obuwie. Możliwość wyboru specyfiki sklepu - nastawionego bardziej na sportowe marki, butikowe lub rozwiązania typu asortymentowego: typowo damski, męski itd.
 

Opis systemu franczyzowego

City Hell, to prężnie rozwijająca się sięc salonów z asortymentem typu outlet. Otwierając każdy sklep stacjonarny odchodzimy od wizji sklepu outletowego, który jest tylko i wyłącznie zwyczajnym miejscem handlu. Stawiamy na oryginalny wystrój wnętrza, poparty sympatyczną obsługą oraz nietuzinkowym klimatem całego salonu. Oczywiście wszystko zbudowane na filarach nowego, markowego i oryginalnego asortymentu w bardzo przyjaznych cenach.

Mimo, że podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych obecnych i potencjalnych partnerów, chcielibyśmy poniżej przedstawić podstawowe ramy, które będą niejako wyznacznikiem naszych oczekiwań wobec Ciebie! Nie zapominaj, że jesteśmy otwarci na Twoje sugestie na temat prowadzonego przez Ciebie biznesu!
 
Informacje o franczyzodawcy
 Własny sklep? Samodzielnie, czy z partnerem?

W Galerii Handlowej czy w samodzielnej lokalizacji?

A może w internecie?


Oto pytania, na które nie ma jednoznaczej odpowiedzi bez analizy Twojej sytucji, możliwości i miejsca w którym chciałbyś otworzyć swój biznes. Aby nie popełnić zbędnych błędów i móc się odpowiednio przygotować na nieprzewidziane sytuacje musisz mieć odpowiednie doświadczenie. I tu zaczyna się nasza rola. Rola partnera z którym:

- wybierzemy razem odpowiednią lokalizację pod kątem kluczowych parametrów,
- dobierzemy najlepszą koncepcję sklepu (damski, mieszany, dziecięcy)
- przeanalizujemy najbliższą konkurencję i dobierzemy odpowiedni asortyment oraz politykę cenową,
- zaplanujemy skuteczne działania reklamowe zarówni wprowadzające sklep w rynek, jak i utwierdzające jego pozycję,
- przeszkolimy Ciebie z motywowania zespołu, wyceny produktów, sposobu ich prezentowania oraz rozliczania efektów pracy,
- przeszkolimy Twoich pracowników z obsługi klienta, marek i ich odpowiedniego przedstawiania klientom
- obliczymy rzetelnie wszystkie składowe elementy jakie mają wpływ na powodzenie Twojego biznesu, tak abyś wiedział która cześć jest wadliwa lub którą trzeba poprawić,
- dopasujemy ofertę do Twoich możliwości tak abyś mógł zarobić jak najwięcej i najszybciej (kupujesz na sztuki, w pakietach, w zestawach rozmiarówkowych, lub większe stoki danej marki)

Przy tym wszystkim, pragniemy przypomnieć kilka istotnych elementów współpracy, które mogą być determinujące podjęcie decyzji o współpracy:

-najbardziej liberalna umowa o współpracy na rynku,
-sieć partnerska, która została doceniona m.in. przez Dziennik Gazeta Prawna (trzecie miejsce w rankingu sieci odzieżowych w Polsce) oraz była wielokrotnie opisywana przez największe tytuły prasowe: Gazeta Wyborcza, Onet.pl, Rzeczpospolita, Własny Biznes Franschising, Polska The Times, Puls Biznesu...
-możliwości zaopatrywania się również u innych dostawców w produkty niedostępne u nas,
-w zdecydowanej większości elelmentów wyposażenia sklepu (meble, bramki, manekiny etc) to są nasze propozycje, które również możesz realizować samodzielnie jeżeli znajdziesz lepsze oferty,

Na zakończenie kilka faktów o tym, czego nie widzisz, a jest dla nas oczywiste:

- działamy na rynku outletowym już od 7 lat,
- zmieniliśmy tą branżę w Polsce wprowadzając i cywilizując większość elementów tego biznesu (możliwość wymiany towaru na inny, sprzedaż w pakietach na sztuki - a nie kg, czy sprzedaż w wyborze na sztuki)
- współpracujemy bezpośrednio z producentami, autoryzowanymi agenatami i dystrybutorami największych światowych marek. W ofercie posiadamy ponad dwa tysiące marek, które wg Twojego zapotrzebowania możemy sprowadzić dla Ciebie. Tylko najpopularniejsze trafiają do bezpośredniej sprzedaży w naszym systemie sprzedaży, natomiast dużo marek trafia bezpośrednio do zainteresowanych.
- współpracujemy z jednym z największych sklepów internetowych na świecie, co daje nam nieograniczone wręcz możliwości i najlepszą jakość produktów
- stawiamy na oryginalność, nietuzinkowość i wyjątowość naszej oferty. Uważamy, że w dzisiejszych czasach kluczem do sukcesu jest przekonanie klientów że tylko w naszej sieci znajdą tak wyjątkowe produkty, w wyjątkowo niskich cenach.
- nasze produkty można proponować w wyjątkowym przełożeniu wartości do ceny (przykład): kupujesz za 30zł, sprzedajesz za 90zł coś co na oryginalnej metce ma cenę 79 EUR.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: 100zł netto
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: fundusz marketingowy marki City Hell ok. 300zł miesięcznie (kwota do negocjacji)
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza City Hell

Opinie o franczyzie City Hell, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy City Hell
Adres ul. Torowa 4
  45-951 Opole
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Oliver Weber Oliver Weber jest znanym austriackim projektantem i producentem biżuterii z rodinium, srebra i stali. Produkty Oliver Weber to niepowtarzalny...
Franczyza Szok.in Wyobraź sobie, że posiadasz coś, czego pragnie każdy człowiek. Jest to tak wyjątkowy produkt, że sprawia radość nie tylko temu, kto go...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj