PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Coffee News


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 12
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Coffee News

Czy Coffee News to biznes dla Ciebie?

Jeśli chcesz założyć własną, dochodową działalność, prowadząc ją w domowym biurze i interesujesz się branżą reklamową, a także sytuacją na lokalnym rynku, COFFEE NEWS daje Ci szansę, której szukasz! COFFEE NEWS to ROZRYWKOWA, tygodniowa publikacja dystrybuowana w restauracjach – wolne regiony dla nowych wydawców są DOSTĘPNE. Przeczytaj informacje na temat  COFFEE NEWS i dowiedz się czy jest to biznes dla Ciebie:

Możesz mieć biuro we własnym domu…

COFFEE NEWS to doskonały pomysł na domowy biznes. Publikacja może być wydawana przez każdego. Zarówno przez  młode mamy, osoby w wieku emerytalnym jak i przez osoby, uprawiające wolny zawód. Można też zostać wydawcą kilku edycji, pracować nad publikacją na cały etat, wspólnie z członkiem rodziny, a wszystko to w domowym biurze. COFFEE NEWS umożliwia szybki zwrot niskobudżetowej inwestycji.
 

Opis systemu franczyzowego

Coffee News® to największa na świecie publikacja dystrybuowana w kawiarniach, restauracjach, hotelach – wszędzie gdzie ludzie zatrzymuję się żeby coś zjeść, lub tam, gdzie na coś czekają. W Coffee News® co tydzień można znaleźć nowe: ciekawe artykuły, śmieszne historyjki, kawały, zagadki, ciekawostki, horoskop i jeszcze więcej wciągającej treści. To dawka optymizmu dla zmęczonych negatywnymi wiadomościami czytelników. Powiew świeżości dla każdego, niezależnie od wieku, gwarantujący uśmiech na twarzy.

Lokalni wydawcy Coffee News® pomagają małym i średnim firmom wypromować się lokalnie, przez dostarczanie idealnego medium reklamowego, które gwarantuje dotarcie do określonej grupy odbiorców dokładnie w ich lokalizacji. Coffee News® jest idealnym domowym biznesem! Zajmuje bardzo wysokie pozycje w rankingu Entrepreneur magazine, oferując potencjalnym wydawcom możliwość osiągnięcia szybkiego i wysokiego zwrotu z poniesionej inwestycji.

Coffee News® jest czytane tygodniowo przez Miliony Czytelników, wydawane na całym świecie: w USA, Kanadzie, Australii, Azji, Afryce i Europie, łącznie w ponad 20 krajach. Teraz także w Polsce. Każda edycja jest wydawana przez innego lokalnego wydawcę. Skontaktuj się z nami jeśli chciałbyś stać się jednym z nich.
 
Informacje o franczyzodawcy

Treść publikacji COFFEE NEWS jest przygotowywana przez Centralę Coffee News Polska i umieszczana na stronie internetowej dla wydawców. Wystarczy, że dodasz swoje reklamy i zbierzesz informacje o zbliżających się w danym tygodniu wydarzeniach kulturalnych w Twoim regionie do rubryki „Co się dzieje?”.

Do podstawowych obowiązków Franczyzobiorcy należy:

• Zdobycie punktów dystrybucji – kawiarni, restauracji, ale też: salonów fryzjerskich, klubów fitness itd. – zalecamy znalezienie około 80 punktów (to naprawdę bardzo proste), pracę nad zwiększaniem ilości czytelników i dalszy rozwój w regionie;
• Sprzedaż 30-32 miejsc reklamowych w COFFEE NEWS lokalnym firmom. Reklamy sprzedawane są w pakietach, z każdym reklamodawcą podpisywana jest umowa o zamieszczenie reklamy (niektórym reklamodawcom tak podoba się Coffee News, że ogłaszają się nawet kilka lat z rzędu!);
• Opracowanie ogłoszeń, zgodne z prostymi wskazówkami i umieszczenie ich w kolejnych numerach publikacji;
• Przesyłanie gazetki do druku – możliwy druk przez Centralę;
• Dostarczanie gazetek do zdobytych wcześniej punktów dystrybucji;
• Praca nad widocznością Twojej edycji i Twoich reklamodawców i pozytywne nastawienie;
• Terminowe opłacanie licencji na wydawanie publikacji.

Na świecie istnieją setki działających edycji,

a wiele regionów w Polsce jest już zarezerwowanych przez obecnych i przyszłych wydawców COFFEE NEWS… więc nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany i chcesz dowiedzieć się więcej, a chciałbyś zarezerwować swój region, dajemy Ci taką możliwość.

COFFEE NEWS to sieć franczyzowa. Nie wszyscy, którzy chcą do niej dołączyć nadają się do tego, by zostać naszym franczyzobiorcą. Gdy dołączasz do sieci COFFEE NEWS  stajesz się częścią dynamicznego zespołu, szukamy więc osób, nastawionych na sukces i takich, którzy potrafią również pracować zespołowo.  Przyszły wydawca Coffee News musi być zmotywowany i dobrze zorganizowany. Musi poświęcić się dla rozwoju edycji i dla sukcesu, który może odnieść. Powinien też rozumieć, jak najefektywniej wykorzystać zalety działalności w ramach sieci franczyzowej.

NASZĄ MISJĄ jest wzmocnienie lokalnej gospodarki. Chcemy pomagać małym i średnim firmom osiągnąć sukces w ich regionie, ale też pomagać mieszkańcom promować ich działania i inicjatywy. Jeśli wydaje Ci się to interesujące i chciałbyś promować naszą misję w swoim regionie – czekamy na Ciebie!

 

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 12000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Coffee News

Opinie o franczyzie Coffee News, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Coffee News
Adres ul. Podchorążych 35b
  94-234 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza CWPE Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A. ma zaszczyt poinformować, że oferuje nową partnerską formułę współpracy,...
Franczyza Energomix Firma Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest niezależnym ekspertem energetycznym oraz autoryzowanym partnerem czołowych...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj