PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Coffeeshop Company


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 4
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Coffeeshop Company

"Coffee-to-go", jako pierwowzór idei Coffeeshop Company, był trendem, który powstał w latach 80. w USA i obecnie z coraz większą siłą obejmuje wszystkie rynki międzynarodowe. W ramach tego trendu kawa ponownie zaistniała na rynku jako Lifestyle produkt, a image zyskał na wartości. Właśnie na takim tle opracowaliśmy ideę Coffeeshop Company, po czym udało się go nam przekształcić w dojrzały produkt rynkowy. Centralny punkt tej idei stanowi kawa jako produkt o wysokiej wartości, która już od jakiegoś czasu zdobywa sobie zupełnie nową pozycję - także dzięki wsparciu rozwijającej się dynamicznie kultury kawowej w USA. Rozwój spółki Coffeeshop Company w ciągu minionych lat opierał się właśnie na tym pomyśle.

Naszym celem jest kultywowanie tradycyjnej wiedeńskiej kultury kawiarni wkomponowanej w koncept Coffeeshopów spółki Schärf.
 

Opis systemu franczyzowego

Architektoniczny pomysł „Coffeeshop Company" oferuje jasne i łatwo rozpoznawalne miejsce spotkań, w którym sprzedaje się wyśmienitą kawę i wysokiej jakości przekąski. Oferujemy wszystkim klientom ciepłą atmosferę i wygodę nowoczesnego w stylu coffeeshopu, ukierunkowanego na główny produkt - kawę.

Stosowana przez nas kolorystyka w sposób świadomy nawiązuje do naturalnego produktu, jakim jest kawa. Te naturalne kolory pomagają stworzyć nam miłą atmosferę i pozwalają zwolnić szybkie tempo naszego codziennego życia. Specjalnie zaprojektowane oświetlenie w połączeniu z dobraną muzyką dopełniają wrażenie miejsca idealnego na odpoczynek i stanowią zaproszenie na krótką przerwę przy filiżance wyśmienitej kawy.

Już od ponad 50 lat firma Schärf Coffeeshop GmbH zajmuje się wszystkim, co związane jest z kawą najwyższej jakości - począwszy od opracowania i produkcji opatentowanych ekspresów do kawy, młynków i własnej palarni po kompleksowe świadczenie usług dla klientów. Jednocześnie zajmuje się także sporządzaniem ekspertyz i „marketu know how".

Rodzinna firma została założona na początku lat 50. ubiegłego wieku przez dr. Alexandra Schärfa, jednego z pionierów nowoczesnej technologii espresso. Obecnie jej placówki znaleźć można w krajach „Czworokąta Wyszehradzkiego", w Austrii, Niemczech, Egipcie, Turcji, Słowenii, Chorwacji, Rosji i USA. O powodzeniu naszej idei świadczy ilość wybudowanych placówek Coffeeshop Company w ogólnej liczbie 185.

Target group - docelową grupą jest stylowy i nowoczesny klient kładący nacisk na wyjątkowe doznania.

Firma Tizia spol. s r.o. otrzymała od Schärf Coffeeshop GmbH wyłączność na działalność w krajach „Czworokąta Wyszehradzkiego", tj. na rynkach Słowacji, Czech, Polski i Węgier. Głównym zadaniem firmy Tizia spol. s r.o. jest wybudowanie w ciągu pięciu lat we współpracy z jej spółkami - córkami 150 placówek we wszystkich tych krajach.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 80000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Coffeeshop Company

Opinie o franczyzie Coffeeshop Company, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Coffeeshop Company
Adres ul. Miłkowskiego 3/602A
  30-349 Kraków
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Fabryka Pizzy Fabryka Pizzy powstała w 2000 roku. Od początku swego istnienia stawiamy sobie za cel stworzenie miejsca, z którego klienci nie będą...
Franczyza BubbleHouse Nasze wyjątkowe receptury sprawią, że odkryjesz na nowo picie herbaty. Podawane na zimno, lub na ciepło w zależności od Twojego kaprysu,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj