PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Coffeeshop Company


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 4
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Coffeeshop Company

"Coffee-to-go", jako pierwowzór idei Coffeeshop Company, był trendem, który powstał w latach 80. w USA i obecnie z coraz większą siłą obejmuje wszystkie rynki międzynarodowe. W ramach tego trendu kawa ponownie zaistniała na rynku jako Lifestyle produkt, a image zyskał na wartości. Właśnie na takim tle opracowaliśmy ideę Coffeeshop Company, po czym udało się go nam przekształcić w dojrzały produkt rynkowy. Centralny punkt tej idei stanowi kawa jako produkt o wysokiej wartości, która już od jakiegoś czasu zdobywa sobie zupełnie nową pozycję - także dzięki wsparciu rozwijającej się dynamicznie kultury kawowej w USA. Rozwój spółki Coffeeshop Company w ciągu minionych lat opierał się właśnie na tym pomyśle.

Naszym celem jest kultywowanie tradycyjnej wiedeńskiej kultury kawiarni wkomponowanej w koncept Coffeeshopów spółki Schärf.
 

Opis systemu franczyzowego

Architektoniczny pomysł „Coffeeshop Company" oferuje jasne i łatwo rozpoznawalne miejsce spotkań, w którym sprzedaje się wyśmienitą kawę i wysokiej jakości przekąski. Oferujemy wszystkim klientom ciepłą atmosferę i wygodę nowoczesnego w stylu coffeeshopu, ukierunkowanego na główny produkt - kawę.

Stosowana przez nas kolorystyka w sposób świadomy nawiązuje do naturalnego produktu, jakim jest kawa. Te naturalne kolory pomagają stworzyć nam miłą atmosferę i pozwalają zwolnić szybkie tempo naszego codziennego życia. Specjalnie zaprojektowane oświetlenie w połączeniu z dobraną muzyką dopełniają wrażenie miejsca idealnego na odpoczynek i stanowią zaproszenie na krótką przerwę przy filiżance wyśmienitej kawy.

Już od ponad 50 lat firma Schärf Coffeeshop GmbH zajmuje się wszystkim, co związane jest z kawą najwyższej jakości - począwszy od opracowania i produkcji opatentowanych ekspresów do kawy, młynków i własnej palarni po kompleksowe świadczenie usług dla klientów. Jednocześnie zajmuje się także sporządzaniem ekspertyz i „marketu know how".

Rodzinna firma została założona na początku lat 50. ubiegłego wieku przez dr. Alexandra Schärfa, jednego z pionierów nowoczesnej technologii espresso. Obecnie jej placówki znaleźć można w krajach „Czworokąta Wyszehradzkiego", w Austrii, Niemczech, Egipcie, Turcji, Słowenii, Chorwacji, Rosji i USA. O powodzeniu naszej idei świadczy ilość wybudowanych placówek Coffeeshop Company w ogólnej liczbie 185.

Target group - docelową grupą jest stylowy i nowoczesny klient kładący nacisk na wyjątkowe doznania.

Firma Tizia spol. s r.o. otrzymała od Schärf Coffeeshop GmbH wyłączność na działalność w krajach „Czworokąta Wyszehradzkiego", tj. na rynkach Słowacji, Czech, Polski i Węgier. Głównym zadaniem firmy Tizia spol. s r.o. jest wybudowanie w ciągu pięciu lat we współpracy z jej spółkami - córkami 150 placówek we wszystkich tych krajach.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 80000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Coffeeshop Company

Opinie o franczyzie Coffeeshop Company, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Coffeeshop Company
Adres ul. Miłkowskiego 3/602A
  30-349 Kraków
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Restauracje Pizza e Pasta La Grotta Włochy od wieków intrygują: bogata historia, wspaniała sztuka, przepiękne krajobrazy i oczywiście kuchnia - jedyna w swoim rodzaju,...
Franczyza PRL Klub PRL Klub jest siecią franczyzową, która wyznacza standardy na polskim rynku lokali nawiązujących do dawnych lat. Niepowtarzalny klimat i...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj