PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Columbus Coffee


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 4
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 7
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Columbus Coffee

COLUMBUS COFFEE

... to sieć nowoczesnych kawiarni specjalizujących się w parzeniu doskonałej jakości kawy. Jedną z kluczowych dewiz CC jest profesjonalizm. Działalność gastronomiczną i doświadczenie zdobywamy od 1999 roku prowadząc znane i cenione restauracje oraz kawiarnie. Najwyższą jakość naszych usług zawdzięczamy wykwalifikowanemu zespołowi baristów, którzy każdego dnia swoim optymizmem, wiedzą i zapałem do pracy zarażają niejednego Klienta. CC oprócz doskonałej kawy serwuje codziennie świeżo przygotowywane sałatki i kanapki oraz ciasta, muffiny i torty.

Naszym celem jest zapewnienie klientom przyjaznego miejsca spotkań, gdzie każdy choć na chwilę odpręży się przy gustownej muzyce, aranżacji nawiązującej do historii miejsca i niepowtarzalnym aromacie świeżo parzonej kawy.

Naszym Partnerom zapewniamy współpracę i pełne zaangażowanie w prowadzeniu działalności gastronomicznej. Każda z projektowanych przez nas kawiarni posiada własny charakter, styl i stanowi wyjątkowe miejsce. Duże kawiarnie mieszczą do 50 osób, natomiast małe około 30.
 
 

Opis systemu franczyzowego


 
Informacje o franczyzodawcy
pierwsze spotkanie

    ...na pierwszym spotkaniu omawiamy ogólne zasady funkcjonowania lokalu, niezbędne warunki techniczne lokalizacji oraz koszty związane z budową kawiarni Columbus Coffee. Przedstawiamy charakter naszego modelu biznesowego oraz charakterystykę branży gastronomicznej. Na zakończenie przekazujemy wzór wstępnej umowy franczyzowej.

Po podpisaniu wstępnej umowy franczyzowej

    ...która daje możliwość zapoznania się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi umowy głównej oraz oceną przedsięwzięcia bez obowiązku podjęcia ostatecznej decyzji. Columbus Coffee przygotuje dla Państwa szczegółowe analizy dotyczące przedstawionych przez Państwa lokalizacji w celu oceny ryzyka. Przeprowadzi analizę zamierzenia inwestycyjnego, projekcji finansowej tj. oszacowania stopy zwrotu, planu gospodarczego i finansowego dla całej inwestycji. Wspólnie sporządzimy wstępny projekt architektury wewnętrznej kawiarni jak również plan realizacji budowy i wyposażenia kawiarni wraz z kosztorysem wykonania prac. Niektóre analizy przeprowadzane będą przez Państwa dla lepszego zrozumienia zagadnienia, w tym celu przekażemy Państwu specjalne formularze.

Po podpisaniu głównej umowy franczyzowej

    ...czyli również po podpisaniu umowy najmu lokalu w którym funkcjonować będzie przyszła kawiarnia, udostępnimy Państwu podręcznik operacyjny, receptury, wzory kalkulacji i formularzy reportingowych. Rozpoczniemy właściwe, formalne projektowanie kawiarni. Rozpocznie się również proces kompletowania dokumentów, które wymagane są przez wszelkie organy administracji Państwowej. Ruszy proces szkolenia kluczowych pracowników, którzy będą mieli wpływ na funkcjonowanie kawiarni. Zabezpieczymy ceny i terminy dostaw dla zamawianych sprzętów. Ostatecznie ustalony zostanie projekt wykończenia i aranżacji kawiarni. Pomożemy w wybraniu i podpisaniu umów z wykonawcami prac remontowo-budowlanych. Przez cały okres uruchamiania kawiarni metodycznie i praktycznie będziemy pomagać w rozwiązywaniu napotkanych przeszkód.

Przed uruchomieniem kawiarni

    ...rozpoczynamy nabór i szkolenie pozostałych pracowników w naszych kawiarniach na nasz koszt, przedstawiając metody i sposób funkcjonowania kawiarni. Umowy współpracy oraz handlowe z dostawcami towarów i usług, które gwarantują możliwość korzystania z najniższych cen na rynku dzięki rabatom wypracowanym przez Columbus Coffee. Dostarczamy Partnerowi wszelkie urządzenia technologiczne niezbędne do prowadzenia kawiarni. Szkolimy Franczyzobiorcę w zakresie analizy sprzedaży i kosztów, a także metod kontroli pracowników oraz systemu monitoringu. Przygotowujemy się do otwarcia kawiarni, nadzorujemy i koordynujemy finalne prace instalatorskie.

Już otwarte

    ...przez pierwszy miesiąc działalności nowej kawiarni specjalnie w tym celu wyszkolony zespół naszych menedżerów codziennie pracuje i szkoli Państwa pracowników. Jesteśmy od otwarcia do zamknięcia lokalu koordynując i pomagając we wdrożeniu wszystkich receptur i procedur. Wiemy, że każdy lokal ma swoją specyfikę dlatego ostatecznie lokal do samodzielnego zarządzania przekazywany jest franczyzobiorcy po miesięcznym okresie rozruchowym. W tym czasie przygotowujemy Partnera do samodzielnego nadzoru nad kawiarnią. Aby wykorzystać maksymalnie inicjatywę naszych Partnerów zapewniamy możliwość korzystania i wdrażania pomysłów franczyzobiorców w celu podnoszenia rentowności całej sieci.

Podczas prowadzenia kawiarni

    ...nasi najlepsi bariści regularnie nadzorują prace nowej Kawiarni. Wizyty mają na celu wspomaganie Franczyzobiorcy w korygowaniu i zapobieganiu odchyleniom od ustalonego wzorca funkcjonowania kawiarni oraz w celu uniknięcia ewentualnych trudności w jej prowadzeniu. Podczas wizyt dokonywane są również innowacje produktów oraz szkolenia.
 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 200000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Columbus Coffee

Opinie o franczyzie Columbus Coffee, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Columbus Coffee
Adres Aleja Piastów 5
  70-325 Szczecin
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Yogoland - jogurty mrożone  Jogurt mrożony wymyślono i pierwszą sprzedaż uruchomiono w Korei Południowej. Tam też znajduje się ponad 1000! punktów...
Franczyza Greco - Restauracji Greckich Restauracje GRECO  działają z powodzeniem od 20 lat. Pierwszy z naszych lokali został otwarty w 1991 roku na wrocławskim Rynku i działa z...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj