PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza ComfortExpress


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 8
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym ComfortExpress

Sieć hoteli i restauracji ComfortExpress działa na polskim rynku od 2005 roku. Posiada  8 obiektów noclegowych i 8 gastronomicznych. Jej misją jest spełnianie rosnących oczekiwań Gości: w zakresie wygody, czystości i bezpieczeństwa oraz innowacyjności w formie świadczonych usług. W ramach współpracy, sieć zajmuje się projektowaniem, budowaniem, współfinansowaniem i wspieraniem przynależących obiektów. Współpracuje z wiodącymi dostawcami dla rynku HoReCa i jest developerem nowych rozwiązań dla hotelarstwa i gastronomi.

System sieciowy jest dużą konkurencją dla innych hoteli o podobnym profilu. Jedną z kluczowych przewag jest możliwość korzystania z usług sieci w dowolnie wybranej lokalizacji, ale w tym samym standardzie i cenie. Oferta Flotowa mająca wkrótce zadebiutować na rynku to nie tylko innowacyjny projekt. Ma realną szansę na zrewolucjonizowanie sposobu zarządzania mobilnymi pracownikami w dużych korporacjach. Na mocy proponowanych umów, pracownicy firm będą mogli rozliczać się bezgotówkowo – zarówno z usług noclegowych jak i gastronomicznych – operując jedynie Kartą ComfortExpress. Firma otrzymywać będzie jedną zbiorczą fakturę w ustalonym okresie rozliczeniowym.
 

Opis systemu franczyzowego

ComfortExpress powstał z myślą o stworzeniu sieci dwu i trzygwiazdkowych hoteli oraz restauracji w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych.

Ideą sieci jest zapewnienie niedrogich pobytów w dobrym standardzie, przeznaczonych dla osób intensywnie podróżujących. Program flotowy CE pozwala firmom posiadającym mobilnych pracowników bezgotówkowe rozliczenia osób, korzystających z restauracji bądź usług noclegowych na terenie Polski.

To co wyróżnia sieć ComfortExpress to możliwość rozliczania płatności za realny czas pobytu w obiekcie - jednak nie może być to mniej niż 10 godzin. Dzięki temu Klient płaci jedynie za faktycznie wykorzystane usługi, znacząco ograniczając ponoszone przez siebie koszty.

Sieć ComfortExpress to pierwsze tego typu przedsięwzięcie na rynku polskim.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz do współpracy!!
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 450000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza ComfortExpress

Opinie o franczyzie ComfortExpress, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Comfort Express
Adres ul. Sprawiedliwości 6
  05-800 Pruszków
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Mercure, ibis Styles Od chwil wejścia na polski rynek w roku 1973 poprzez zawarcie umowy franczyzowej pomiędzy siecią Novotel a spółką Orbis - największa...
Franczyza Travel-Point Nasza firma działa na rynku od 2 lat, w tym okresie zbudowaliśmy markę, która jest rozpoznawalna na rynku lokalnym. Równocześnie...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj