PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza DZIADEK


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym DZIADEK

Franczyza w ramach sieci sklepów spożywczych DZIADEK to propozycja zarówno dla tych, którzy właśnie myślą o zakładaniu swojego pierwszego spożywczaka, jak również dla właścicieli jednego lub niewielkiej sieci sklepów. Dzięki wsparciu marki Dziadek będziesz miał dostęp do gromadzonej latami wiedzy na temat zarządzania sklepem.

Poznasz gotowe sprawdzone rozwiązania dające pozytywne efekty sprzedażowe. W ramach współpracy pomożemy zorganizować i wyposażyć sklep, zapewnimy solidnych i tanich dostawców dzięki cenom negocjowanym dla całej sieci, nauczymy Cię tak aranżować Twój sklep, by był atrakcyjny dla Twoich klientów.
 

Opis systemu franczyzowego

DZIADEK to sieć nowoczesnych sklepów spożywczych zlokalizowanych w Warszawie. Na tej stronie dowiesz się więcej na temat produktów, które możesz w nich kupić. Poznasz bieżące promocje, oferty specjalne oraz zobaczysz jakie działania podejmuje DZIADEK z myślą o swoich Klientach.

DZIADEK to jedna z dynamiczniej rozwijających się sieci sklepów spożywczych w Warszawie. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu właścicieli sieć rozwija się tworząc kolejne punkty handlowe w sposób przemyślany i nowoczesny. Właśnie dlatego swoim wyglądem, funkcjonalnością i ofertą szczególnie odpowiadają one gustom Klientów. Przekonały nas o tym wyniki badań marketingowych przeprowadzonych we wszystkich sklepach sieci w listopadzie 2009 roku.

Cechą sklepów DZIADKA jest bliskość - dla wielu Warszawiaków spełniają one ważną rolę codziennego, przyjaznego punktu zaopatrzenia w świeże pieczywo, nabiał, owoce, warzywa i wiele innych produktów.

Przemyślane wyposażenie, dobrze wykorzystujące posiadaną powierzchnię, pozwala na wygodną realizację zakupów przy jednoczesnym dostępie do możliwie najszerszej oferty produktów.

DZIADEK to nie tylko kolejny sklep spożywczy, ale prawdziwy Partner w codziennym zaopatrzeniu. Z myślą o tym stworzyliśmy nie tylko ciekawy program promocyjny między innymi pozwalający Klientom na samodzielny wybór Top Produktu, który będą mogli następnie kupować w bardzo atrakcyjnej cenie. Po to, aby się rozwijać, DZIADEK otwiera się na wszelkie uwagi i sugestie swoich Klientów przekazywane zarówno poprzez stronę internetową jak i system zbierania opinii istniejący w każdym sklepie.

A wszystko po to, abyście mieli satysfakcję z zakupów u DZIADKA i mogli korzystać z jego oferty w coraz większej sieci przyjaznych sklepów.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza DZIADEK

Opinie o franczyzie DZIADEK, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Spożywczy Dziadek
Adres ul. Światowida 61 lok. 3
  03-188 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Avita Sieć Nasze Sklepy Avita to unikatowa sieć sklepów spożywczych, działająca na polskim rynku. Zapraszając Państwa do Nas proponujemy...
Franczyza Groszek Groszek to ogólnopolska sieć samoobsługowych sklepów spożywczych. Sklepy pod szyldem Groszek znane są Klientom od 13 lat. Groszek...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj