PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza DanHen


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 35
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym DanHen

Od ponad 30 lat ubieramy aktywne, pewne siebie kobiety. Które - jak to kobiety - kochają zmiany. Od klasycznej elegancji, po pełen pasji romantyzm. Poszukując równowagi w szalonym tempie miejskiego życia, projektujemy stroje na każdą okazję i każdą porę roku. Odnajdujemy harmonię, łącząc najwyższą jakość tkanin z niepowtarzalnością projektów. By podkreślać to, co w każdej z nas najpiękniejsze: przyjemność bycia kobietą!

Kolekcje Dan Hen - wiosenno-letnia i jesienno zimowa, z wyodrębnioną linią karnawałową - inspirowane są najnowszymi światowymi trendami. A doskonała jakość materiałów i perfekcyjny krój ubrań dają gwarancję niezwykłej przyjemności ich noszenia. Wzbogacające kolekcje niepowtarzalne dodatki (biżuteria, torebki, czapki i szale) pozwalają na tworzenie wciąż nowych stylizacji.

Naszą najlepszą wizytówką są nasi ludzie. Pełni pasji projektanci, dla których - tak jak dla naszych Klientek - moda jest źródłem nieustającej inspiracji. Profesjonaliści, którzy nie tylko śledzą, ale i kreują trendy. Sprzedawcy, którzy najlepiej doradzą, w jaki sposób podkreślić atuty każdej sylwetki.
 

Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy polską marką z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem. Stawiamy na wysoką jakość, świetny krój i wykończenie oraz profesjonalną obsługę. Jesteśmy dumni ze swojego pochodzenia i cenimy lokalność, dlatego nasze ubrania – od pierwszego szkicu, po ostatnią nitkę – powstają w Polsce. Inspiracją do pracy są nasze Klientki i to dla nich co sezon pełen pasji zespół przygotowuje nowe propozycje.

Ubrania DanHen towarzyszą Klientkom każdego dnia, także w najbardziej wyjątkowych chwilach życia. Dlatego w naszej kolekcji znalazły się zarówno bardziej formalne, jak i codzienne propozycje stylizacji, którym nie brakuje kobiecej elegancji. Dopełnieniem naszych linii są czapki i szale, torby oraz biżuteria. Świetnej jakości materiały i wykończenie oraz ciekawa stylistyka sprawiają, że ubrania DanHen będą modne bez względu na upływ czasu.

 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza DanHen

Opinie o franczyzie DanHen, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy DanHen
Adres ul. Staszica 18
  62-052 Komorniki k. Poznania
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Cipo & Baxx Cipo&Baxx to marka odzieżowa powstała w 1996. W szybkim czasie zaczęła osiągać sukcesy produkując ekstrawaganckie jeansy, t-shirty,...
Franczyza Danish Design Outlet Danish Design - powstało z myślą o kobietach, które pragną podkreślić swoją indywidualność ubierając się modnie w niepowtarzalne...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj