PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza DanHen


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 35
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym DanHen

Od ponad 30 lat ubieramy aktywne, pewne siebie kobiety. Które - jak to kobiety - kochają zmiany. Od klasycznej elegancji, po pełen pasji romantyzm. Poszukując równowagi w szalonym tempie miejskiego życia, projektujemy stroje na każdą okazję i każdą porę roku. Odnajdujemy harmonię, łącząc najwyższą jakość tkanin z niepowtarzalnością projektów. By podkreślać to, co w każdej z nas najpiękniejsze: przyjemność bycia kobietą!

Kolekcje Dan Hen - wiosenno-letnia i jesienno zimowa, z wyodrębnioną linią karnawałową - inspirowane są najnowszymi światowymi trendami. A doskonała jakość materiałów i perfekcyjny krój ubrań dają gwarancję niezwykłej przyjemności ich noszenia. Wzbogacające kolekcje niepowtarzalne dodatki (biżuteria, torebki, czapki i szale) pozwalają na tworzenie wciąż nowych stylizacji.

Naszą najlepszą wizytówką są nasi ludzie. Pełni pasji projektanci, dla których - tak jak dla naszych Klientek - moda jest źródłem nieustającej inspiracji. Profesjonaliści, którzy nie tylko śledzą, ale i kreują trendy. Sprzedawcy, którzy najlepiej doradzą, w jaki sposób podkreślić atuty każdej sylwetki.
 

Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy polską marką z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem. Stawiamy na wysoką jakość, świetny krój i wykończenie oraz profesjonalną obsługę. Jesteśmy dumni ze swojego pochodzenia i cenimy lokalność, dlatego nasze ubrania – od pierwszego szkicu, po ostatnią nitkę – powstają w Polsce. Inspiracją do pracy są nasze Klientki i to dla nich co sezon pełen pasji zespół przygotowuje nowe propozycje.

Ubrania DanHen towarzyszą Klientkom każdego dnia, także w najbardziej wyjątkowych chwilach życia. Dlatego w naszej kolekcji znalazły się zarówno bardziej formalne, jak i codzienne propozycje stylizacji, którym nie brakuje kobiecej elegancji. Dopełnieniem naszych linii są czapki i szale, torby oraz biżuteria. Świetnej jakości materiały i wykończenie oraz ciekawa stylistyka sprawiają, że ubrania DanHen będą modne bez względu na upływ czasu.

 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza DanHen

Opinie o franczyzie DanHen, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy DanHen
Adres ul. Staszica 18
  62-052 Komorniki k. Poznania
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Aryton Aryton jest polską marką rodzinną, która od 20 lat tworzy kolekcje dla nowoczesnych kobiet ceniących sobie luksus, komfort oraz...
Franczyza Funk’n’Soul Funk’n’Soul to miejska marka odzieżowa. Tworzymy dla wyrazistego, oryginalnego stylu. Nasze kolekcje to potężny ładunek pozytywnej...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj