PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Delikatesy Blask


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Delikatesy Blask

 Sieć „Delikatesy Blask” składa się nie tylko ze sklepów, których jesteśmy właścicielami, ale również ze sklepów otwartych na podstawie zawartej umowy franczyzowej. Współpraca ta polega na tym, że sprzedawca przekazuje partnerowi pakiet świadczeń franczyzowych, przedstawia mu zasady know-how, zasady funkcjonowania systemu sprzedaży i umożliwia korzystanie ze znaku towarowego w zamian za świadczenia partnera polegające na ponoszeniu opłat franczyzowych na rzecz sprzedawcy.

Każdy franczyzobiorca jest niezależnym przedsiębiorcą.

Wszystkie decyzje związane z wynajęciem lokalu, wykończeniem, rozplanowaniem wnętrza, wyposażeniem i zatowarowaniem są podejmowane wspólnie z franczyzobiorcą. Zgłaszają się do nas ludzie, którzy nie mają pojęcia o pracy w handlu. Jak obsługiwać system komputerowy i kasy, jak zamawiać towar, jak zarządzać firmą i pracownikami, tego wszystkiego nauczamy od podstaw w naszych sklepach. Po przystąpieniu do sieci Delikatesy Blask otrzymuje się całą bazę danych zawierającą spis asortymentów, źródła zaopatrzenia, kontakty do dostawców i wypracowany przez nas system rabatów, wsparcie marketingowe, całą wiedzę na temat know-how, a także ogólną pomoc w otwarciu i zebraniu odpowiednich pozwoleń, dzięki czemu proces otrzymywania zysków z działalności jest znacznie przyspieszony.
 

Opis systemu franczyzowego

Wszystko zaczęło się w 1992 roku,

Nasi rodzice podjęli ryzyko wejścia w spółkę i otworzyli delikatesy o nazwie „Blask”, które dały początek całej sieci sklepów i istnieją do dziś. Pierwszy sklep spożywczo-monopolowy czynny całodobowo oferował towary „zza lady”.

Dla wygody naszych klientów z czasem został zmieniony na samoobsługowy. Rodzice sami dbali o jego zaopatrzenie, jeździli na giełdę spożywczą oraz do hurtowni. Każdą złotówkę inwestowali w towar. Bywało tak, że po towar jeździli dwa razy dziennie, bo to co przywieźli rano sprzedało się, a puste półki zniechęcały klientów do robienia zakupów. Początkowo nie było kas, a wszelką sprzedaż i dokumentację notowanoŚwiadectwo ochronne ręcznie w zeszytach.

Wspólnicy pojawiali się i odchodzili, ostatecznie postanowiono, że lepiej interes prowadzić samemu. Bywały ciężkie chwile i nieprzespane noce, ale opłacało się…

Nowy Blask

Na podstawie wiedzy i doświadczenia zdobytego przez rodziców, a także własnej praktyki polegającej na próbach i błędach udało nam się stworzyć własne zasady funkcjonowania i zarządzania, dzięki czemu byliśmy w stanie otworzyć kolejny sklep.

Dzisiejsza Polska Sieć Handlowa „Delikatesy Blask” (której znak firmowy i nazwa są zastrzeżone) liczy szesnaście sklepów (dwanaście sklepów powstało tylko w latach 2009-2010) a ich ilość z roku na rok rośnie. Sklepy są dobrze zatowarowane w produkty delikatesowe oraz wyposażone we wszelkie potrzebne sprzęty, klimatyzację, komputery. Wszelka księgowość prowadzona jest przez biuro rachunkowe, a towary dostarczane przez dostawców bezpośrednio do sklepów.

Blask to zdrowie - sponsoring i drużyna piłkarska

W Blasku nie myślimy wyłącznie o pracy. Poza rozwijaniem sieci delikatesów postanowiliśmy zająć się działalnością społeczną. Delikatesy Blask sponsorują rozwój i karierę ponad 200Zwar - Delikatesy Blask młodych piłkarzy (od 7 do 15 lat) trenujących w klubie piłkarskim Zwar - najstarszym zespole z warszawskiej dzielnicy Wawer. Kolejne sezony juniorów Zwaru to nieustanne podnoszenie poziomu piłkarskiego i osiąganie przez klub lepszych wyników. Cieszymy się, że możemy brać w tym udział.

Pamiętając o satysfakcji jaką mamy ze sponsorowania młodych piłkarzy Zwaru postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych nieco starszych pracowników. Efektem było powołanie a następnie zgłoszenie do PLPH (Praskiej Ligi Piłki Halowej) pierwszej, dorosłej drużyny Delikatesów Blask. Kadra piłkarska, którą posiadamy stanęła na wysokości zadania i z sukcesami rywalizuje w kolejnych edycjach rozgrywek (awansując nawet do zaszczytnego grona mistrzó PLHP).

Chcesz zostać aktywnym członkiem wydarzeń piłkarskich, o których piszemy? Nie czekaj, przyjdź do Blasku.
 
Informacje o franczyzodawcy
 Zawsze na plusie

Do tej pory nie mieliśmy sklepu, który przyniósł straty w pierwszym miesiącu. Regułą działalności jest przestrzeganie zasad wolnego rynku i kupowanie towarów u dostawców, którzy oferują najniższe ceny. Gdy ludzie zauważają ,że biznes z nami komuś się opłacił sami nabierają ochoty na współpracę.
Franczyza a polskie prawo

Umowy franczyzowe polskiej sieci handlowej „Delikatesy Blask”zatwierdzone są przez prawników i podpisywane notarialnie. Cały system dopracowany jest w najmniejszym szczególe, dlatego wciąż przybywa nam chętnych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otwarciem własnego sklepu lub prowadzicie działalność w branży spożywczej, serdecznie zapraszamy do współpracy.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Delikatesy Blask

Opinie o franczyzie Delikatesy Blask, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Delikatesy Blask
Adres ul. Zwoleńska 131
  01-001 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Manufaktoria Produkcja wysokiej jakości wędlin według tradycyjnych receptur oraz ich sprzedaż detaliczna. Produkcja odbywa się na oczach klientów w...
Franczyza Pierrot Woda - Napoje - Soki Podstawowym założeniem marki Pierrot jest to, że produkty tej firmy nie są dostępne w tradycyjnej sprzedaży (sklepy,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj