PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Dobry Dietetyk


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 130
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Dobry Dietetyk

Zostań Dobrym Dietetykiem i przyłącz się do największej i najbardziej znanej sieci poradni dietetycznych w Polsce. Posiadamy blisko 150 gabinetów w całym kraju. Ogromne doświadczenie i profesjonalne wsparcie połączone z Twoim zaangażowaniem zapewnią Ci drogę do wymarzonego sukcesu zawodowego.

Dołącz do grupy Dobrych Dietetyków, a przekonasz się jak wielką satysfakcję możesz czerpać z wykonywania swojej pracy. Jeżeli uwielbiasz pracę z ludźmi, chcesz zaistnieć w prestiżowej branży medycznej i być cenionym specjalistą, pomożemy Ci zrealizować doskonały plan działania, który wypromuje Cię na najlepszego dietetyka w Twoim regionie. Stworzymy  dla Ciebie doskonałą podstawę do samorealizacji, intensywnego rozwoju zawodowego oraz zdobycia ogromnej wiedzy praktycznej w zakresie działalności terapeutycznej. Jako dietetyk będziesz cieszyć się uznaniem, szacunkiem oraz wdzięcznością swoich pacjentów.

Współpraca z siecią Dobry Dietetyk to gwarancja najwyższej jakości usług oraz możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanych technik wsparcia merytorycznego, technicznego i marketingowego.
 

Opis systemu franczyzowego

Czy wiesz, że zawód dietetyka zaliczany jest obecnie do najbardziej przyszłościowych zawodów na rynku? We współczesnym świecie praktycznie każdy człowiek ma świadomość, że jego samopoczucie, zdrowie i atrakcyjny wygląd są w ogromnym stopniu zależne od stylu życia i diety.

Odpowiednie odżywianie nie tylko chroni nasz organizm, ale wspomaga go w rozmaitych problemach zdrowotnych. Praktycznie każda jednostka chorobowa wymaga przestrzegania ściśle określonych zaleceń dietetycznych.

Zawód dietetyka, będący kluczową podporą naszego zdrowia, samopoczucia i doskonałego wyglądu, staje się obecnie bardzo przyszłościowy.

Dobry Dietetyk może wzmocnić markę Twojej firmy

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz już własny biznes w zakresie promocji zdrowia, kondycji czy urody, a jednocześnie szukasz perspektyw na dalszy rozwój swej firmy, to nasza oferta jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach oferowanie usług kompleksowych jest już praktycznie standardem, dlatego każda perspektywicznie rozwijająca się firma doskonale rozumie, że włączenie się w ten nurt gwarantuje nie tylko większą satysfakcję klienta, ale  przede wszystkim możliwość wyróżnienia się na tle firm konkurencyjnych.

Zakres konsultacji dietetycznych udzielanych przez Twoją firmę może uwzględniać najwyższej jakości poradnictwo w zakresie treningu sportowego, terapii nadwagi czy  leczenia żywieniowego chorób metabolicznych. Wyposażymy całkowicie Twój warsztat pracy w specjalistyczne oprogramowania, zapewnimy systematyczne szkolenia oraz zadbamy o skuteczną promocję Twoich usług w mediach.

Dlaczego warto się do nas przyłączyć?

Lista zalet przystąpienia do naszej sieci jest naprawdę ogromna. Każda z nowo powstających placówek otrzymuje od nas zaawansowany warsztat pracy, który umożliwia kompletną i profesjonalną obsługę klienta niemal od zaraz. Każdy współpracownik zostaje dokładnie przeszkolony z obsługi profesjonalnego systemu informatycznego, zasad współpracy z pacjentem oraz rozwiązywania rozmaitych problemów terapeutycznych.

Dajemy Ci gotową receptę na sukces. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Otrzymasz od nas gotowy produkt a także przekażemy Ci wszystkie tajemnice sukcesu zawodowego na które sami pracowaliśmy blisko 10 lat!

W ramach umowy zapewniamy pomoc prawną w uruchomieniu działalności, doradztwo w wyborze właściwej lokalizacji usług, kompleksową obsługę graficzną, pomoc merytoryczną, szkolenia, skuteczną promocję medialną, itp. Każdy współpracownik posiada własną podstronę  na portalu dobrydietetyk.pl, z zasobów którego korzysta obecnie kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie.

Na portalu znajduje się kilkaset publikacji z dziedziny żywienia, medycyny i promocji zdrowia. Na jego forum wypowiadają się także znani eksperci, którzy odpowiadają za budowanie  wizerunku sieci w oczach potencjalnych klientów. Każdy nasz współpracownik w ramach nawiązanej umowy może więc identyfikować się z logo „Dobrego Dietetyka” i czerpać  korzyści z rozwijającej się marki.
 
Informacje o franczyzodawcy
Sieć Dobry Dietetyk gwarantuje bardzo wysoki standard usług. Dzięki współpracy z nami zapewnisz swoim pacjentom nie tylko świetną opiekę terapeutyczną, ale także i Twoja usługa będzie dla nich bardzo atrakcyjna.

Każdy program terapeutyczny jest przygotowany indywidualnie, następnie drukowany i wydawany w twardej  oprawie introligatorskiej (80-100 stron). Tak opracowany materiał wraz z naszą autorską książką zamienników produktów, zapakowany w elegancką teczkę firmową, w której klient znajdzie także mały gadżet, sprawi, że również strona wizualna będzie dowodem wysokiej jakości i profesjonalizmu Twoich usług.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 5000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
W ramach rozwoju sieci Dobry Dietetyk w Polsce pragniemy nawiązywać współpracę z wybranymi osobami lub firmami, które wykazują prawdziwą ambicję rozwoju zawodowego w dziedzinie dietetyki. Dlatego przed podjęciem współpracy przeprowadzamy dokładną rozmowę weryfikującą. Współpraca z naszą siecią nie wymaga żadnych znaczących nakładów inwestycyjnych. Kładziemy za to ogromny nacisk na właściwy dobór współpracowników, gdyż jakość świadczonych usług w poszczególnych poradniach ma istotne przełożenie na całościowy wizerunek sieci.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Dobry Dietetyk

Opinie o franczyzie Dobry Dietetyk, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Dobry Dietetyk
Adres ul. Zębcowska 53B/24
  63-400 Ostrów Wielkopolski
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza DrMax Dr. Max Polska jest jedną z czterech największych sieci aptecznych w kraju. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku farmaceutycznym i jest...
Franczyza Apteki Nowa Farmacja Grupa Nowa Farmacja powstała w 2006 roku. W chwili obecnej liczy 72 apteki: 47 apteki własne i 25  franczyzowych.  Doświadczenie...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj