PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Dobry Dietetyk


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 130
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Dobry Dietetyk

Zostań Dobrym Dietetykiem i przyłącz się do największej i najbardziej znanej sieci poradni dietetycznych w Polsce. Posiadamy blisko 150 gabinetów w całym kraju. Ogromne doświadczenie i profesjonalne wsparcie połączone z Twoim zaangażowaniem zapewnią Ci drogę do wymarzonego sukcesu zawodowego.

Dołącz do grupy Dobrych Dietetyków, a przekonasz się jak wielką satysfakcję możesz czerpać z wykonywania swojej pracy. Jeżeli uwielbiasz pracę z ludźmi, chcesz zaistnieć w prestiżowej branży medycznej i być cenionym specjalistą, pomożemy Ci zrealizować doskonały plan działania, który wypromuje Cię na najlepszego dietetyka w Twoim regionie. Stworzymy  dla Ciebie doskonałą podstawę do samorealizacji, intensywnego rozwoju zawodowego oraz zdobycia ogromnej wiedzy praktycznej w zakresie działalności terapeutycznej. Jako dietetyk będziesz cieszyć się uznaniem, szacunkiem oraz wdzięcznością swoich pacjentów.

Współpraca z siecią Dobry Dietetyk to gwarancja najwyższej jakości usług oraz możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanych technik wsparcia merytorycznego, technicznego i marketingowego.
 

Opis systemu franczyzowego

Czy wiesz, że zawód dietetyka zaliczany jest obecnie do najbardziej przyszłościowych zawodów na rynku? We współczesnym świecie praktycznie każdy człowiek ma świadomość, że jego samopoczucie, zdrowie i atrakcyjny wygląd są w ogromnym stopniu zależne od stylu życia i diety.

Odpowiednie odżywianie nie tylko chroni nasz organizm, ale wspomaga go w rozmaitych problemach zdrowotnych. Praktycznie każda jednostka chorobowa wymaga przestrzegania ściśle określonych zaleceń dietetycznych.

Zawód dietetyka, będący kluczową podporą naszego zdrowia, samopoczucia i doskonałego wyglądu, staje się obecnie bardzo przyszłościowy.

Dobry Dietetyk może wzmocnić markę Twojej firmy

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz już własny biznes w zakresie promocji zdrowia, kondycji czy urody, a jednocześnie szukasz perspektyw na dalszy rozwój swej firmy, to nasza oferta jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach oferowanie usług kompleksowych jest już praktycznie standardem, dlatego każda perspektywicznie rozwijająca się firma doskonale rozumie, że włączenie się w ten nurt gwarantuje nie tylko większą satysfakcję klienta, ale  przede wszystkim możliwość wyróżnienia się na tle firm konkurencyjnych.

Zakres konsultacji dietetycznych udzielanych przez Twoją firmę może uwzględniać najwyższej jakości poradnictwo w zakresie treningu sportowego, terapii nadwagi czy  leczenia żywieniowego chorób metabolicznych. Wyposażymy całkowicie Twój warsztat pracy w specjalistyczne oprogramowania, zapewnimy systematyczne szkolenia oraz zadbamy o skuteczną promocję Twoich usług w mediach.

Dlaczego warto się do nas przyłączyć?

Lista zalet przystąpienia do naszej sieci jest naprawdę ogromna. Każda z nowo powstających placówek otrzymuje od nas zaawansowany warsztat pracy, który umożliwia kompletną i profesjonalną obsługę klienta niemal od zaraz. Każdy współpracownik zostaje dokładnie przeszkolony z obsługi profesjonalnego systemu informatycznego, zasad współpracy z pacjentem oraz rozwiązywania rozmaitych problemów terapeutycznych.

Dajemy Ci gotową receptę na sukces. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Otrzymasz od nas gotowy produkt a także przekażemy Ci wszystkie tajemnice sukcesu zawodowego na które sami pracowaliśmy blisko 10 lat!

W ramach umowy zapewniamy pomoc prawną w uruchomieniu działalności, doradztwo w wyborze właściwej lokalizacji usług, kompleksową obsługę graficzną, pomoc merytoryczną, szkolenia, skuteczną promocję medialną, itp. Każdy współpracownik posiada własną podstronę  na portalu dobrydietetyk.pl, z zasobów którego korzysta obecnie kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie.

Na portalu znajduje się kilkaset publikacji z dziedziny żywienia, medycyny i promocji zdrowia. Na jego forum wypowiadają się także znani eksperci, którzy odpowiadają za budowanie  wizerunku sieci w oczach potencjalnych klientów. Każdy nasz współpracownik w ramach nawiązanej umowy może więc identyfikować się z logo „Dobrego Dietetyka” i czerpać  korzyści z rozwijającej się marki.
 
Informacje o franczyzodawcy
Sieć Dobry Dietetyk gwarantuje bardzo wysoki standard usług. Dzięki współpracy z nami zapewnisz swoim pacjentom nie tylko świetną opiekę terapeutyczną, ale także i Twoja usługa będzie dla nich bardzo atrakcyjna.

Każdy program terapeutyczny jest przygotowany indywidualnie, następnie drukowany i wydawany w twardej  oprawie introligatorskiej (80-100 stron). Tak opracowany materiał wraz z naszą autorską książką zamienników produktów, zapakowany w elegancką teczkę firmową, w której klient znajdzie także mały gadżet, sprawi, że również strona wizualna będzie dowodem wysokiej jakości i profesjonalizmu Twoich usług.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 5000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
W ramach rozwoju sieci Dobry Dietetyk w Polsce pragniemy nawiązywać współpracę z wybranymi osobami lub firmami, które wykazują prawdziwą ambicję rozwoju zawodowego w dziedzinie dietetyki. Dlatego przed podjęciem współpracy przeprowadzamy dokładną rozmowę weryfikującą. Współpraca z naszą siecią nie wymaga żadnych znaczących nakładów inwestycyjnych. Kładziemy za to ogromny nacisk na właściwy dobór współpracowników, gdyż jakość świadczonych usług w poszczególnych poradniach ma istotne przełożenie na całościowy wizerunek sieci.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Dobry Dietetyk

Opinie o franczyzie Dobry Dietetyk, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Dobry Dietetyk
Adres ul. Zębcowska 53B/24
  63-400 Ostrów Wielkopolski
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM SA działa od 2008 roku na polskim rynku biomedycznym. Każdego dnia pomagamy wrócić do zdrowia i...
Franczyza SpinaliS Szukamy partnerów handlowych i fizjoterapeutów do współpracy handlowej i specjalistycznej na terenie całej Polski, przede...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj