PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Dubiel Vitrum


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Dubiel Vitrum

Firma Dubiel Vitrum poszukuje partnerów handlowych, którzy na zasadzie franczyzy poprowadzą salony szkła i luster pod logiem Dubiel Vitrum. Salony Dubiel Vitrum to nowoczesne placówki oferujące klientom indywidualnym oraz biurom architektonicznym kompleksowe usługi wyposażenia wnętrz w lustra oraz szkło płaskie (meble szklane, ścianki działowe, drzwi całoszklane, podłogi i stopnie szklane). Salony oferują oprócz sprzedaży produktów [...]

Firma Dubiel Vitrum poszukuje partnerów handlowych, którzy na zasadzie franczyzy poprowadzą salony szkła i luster pod logiem Dubiel Vitrum.

Salony Dubiel Vitrum to nowoczesne placówki oferujące klientom indywidualnym oraz biurom architektonicznym kompleksowe usługi wyposażenia wnętrz w lustra oraz szkło płaskie (meble szklane, ścianki działowe, drzwi całoszklane, podłogi i stopnie szklane). Salony oferują oprócz sprzedaży produktów również usługi pomiaru, projektowania oraz montażu elementów szklanych.
 

Opis systemu franczyzowego

Dubiel Vitrum to nowoczesny zakład produkcyjny, którego domeną jest:
  • obróbka szkła
  • produkcja luster
  • produkcja szklanych elementów wyposażenia wnętrz
  • przetwarzanie szkła płaskiego na potrzeby architektury i budownictwa – produkcja szkła bezpiecznego

Nasze przedsiębiorstwo mieści się w Rabce Zdrój, przy drodze krajowej Kraków - Zakopane. Zakład o powierzchni 4,2 tys. m.kw. wyposażony jest w kilkanaście nowoczesnych maszyn do obróbki szkła: stoły do cięcia, szlifierki, fazowarki, wiertarki, centra obróbcze, piec do produkcji szyb hartowanych płaskich i giętych, nowoczesną linię do laminowania szkła folią PVB, maszyny do druku umożliwiające drukowanie na szkle i na folii. W chwili obecnej zatrudniamy ok. 200 osób.

Firma Dubiel Vitrum współpracuje z marketami budowlanymi, salonami wyposażenia łazienek, producentami mebli i elementów wyposażenia wnętrz, montażystami szkła architektonicznego i konstrukcji szklanych, firmami ślusarskimi i rzemieślniczymi, zakładami konstrukcji stalowych oraz innymi zakładami obróbki szkła. Obsługujemy także drobnych wykonawców elemetnów wyposażenia wnętrz i firmy serwisowe realizujące usługi pomiaru, projektowania i montażu szkła oraz luster.

Cechuje nas innowacyjne podejście do zagadnień związanych z obróbką szkła. Chętnie podejmujemy trudne realizacje, wykonujemy próby i badamy zachowanie szkła zgodnie z zamierzonym przeznaczeniem.

Dubiel Vitrum wielokrotnie otr

 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Dubiel Vitrum

Opinie o franczyzie Dubiel Vitrum, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy DubielVitrum
Adres ul. Kilińskiego 74 a
  34-700 Rabka
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Ceramika Wiza Zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą w zakresie prowadzenia sklepów firmowych we Wrocławiu i Opolu...
Franczyza Kwiatoteka Marka KWIATOTEKA istnieje od 2002 roku. Jest największą siecią KWIACIARNI na terenie WARSZAWY W związku z rozwojem marki KWIATOTEKA , firma...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj