PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza EDUN Korepetycje


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 3
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym EDUN Korepetycje

„EDUN Korepetycje” to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów korepetycyjnych, gdzie uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych  uczęszczają na korepetycje oraz kursy przygotowawcze.

Co odróżnia nas od innych?

Zaangażowany i dynamiczny zespół młodych specjalistów, który zbudowali  firmę od zera i teraz rozwijają ogólnopolską sieć franczyzową. Służą oni Państwu całym swoim know-how nie tylko podczas uruchamiania działalności, ale także przez pierwsze 12 miesięcy pełnej działalności operacyjnej.

Starannie przetestowany model biznesowy oraz sprawdzone standardy obsługi klienta, które przy określonych warunkach biznesowych gwarantują ponadprzeciętną rentowność i 1,5 roczny zwrot z inwestycji.

Konkurencyjny pakiet franchisingowy, dzięki któremu zbudują Państwo nowoczesne centrum korepetycyjne świadczące usługi zarówno stacjonarnie jak i online. Dzięki temu będą Państwo mogli zaspokoić jednocześnie potrzeby klientów chętnych na korepetycje grupowe jak i lekcje indywidualne.

Dlaczego EDUN działa?

Centrum korepetycyjne EDUN to miejsce, gdzie unikalna metodyka nauczania w połączeniu w efektywnymi narzędziami pracy (platforma online i innowacyjna strona internetowa) dają wymierne rezultaty – polepszone oceny uczniów! A to przekłada się na stale rosnącą liczbę zadowolonych klientów.
 

Opis systemu franczyzowego

W ramach Pakietu Franczyzowego partner otrzymuje:

 • Możliwość korzystania z nazwy, marki oraz logo „EDUN Korepetycje”
 • Stronę internetową swojego centrum korepetycyjnego umożliwiającą szeroką personalizację
 • Dostęp do systemu zapewniającego efektywną metodykę prowadzonych korepetycji
 • Dostęp do platformy on-line umożliwiającej prowadzenie korepetycji przez internet
 • Podręcznik standardów opisujący organizacje działalności operacyjnej firmy i zawierający niezbędne dokumenty umożliwiające jej prowadzenie (know-how)
 • Pomoc przy wyborze lokalizacji centrum korepetycyjnego oraz kadry dydaktycznej
 • Szkolenie wstępne przed uruchomieniem działalności
 • Coaching menedżerski przez pełny tydzień działalności operacyjnej
 • Organizację działań marketingowych z uwzględnieniem uwarunkowań lokalnych
 • Intensywne doradztwo organizacyjne przez całe pierwsze 12 miesięcy działalności operacyjnej
 • Analizę działalności centrum korepetycyjnego oraz ciągłą wymianę doświadczeń biznesowych.

Korzyści ze współpracy:

 • Sprawdzony i przetestowany model biznesowy firmy zapewniający wymierną przewagę konkurencyjną i realny zwrot z inwestycji
 • Zracjonalizowany koszt uruchomienia działalności firmy dzięki atrakcyjnemu pakietowi francyzowemu i unikaniu „uczenia się na błędach”
 • Synergia działań marketingowych na skale ogólnokrajową
 • Działalność operacyjna prowadzona w oparciu o sprawdzone i powtarzalne standardy.
 
Informacje o franczyzodawcy

Własne centrum - etapy

Krok 1. Skontaktuj się a nami!
Możesz to zrobić wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej, napisać do nas e-mail lub zadzwonić bezpośrednio pod nr 512 604 424.

Krok 2. Spotkanie osobiste i wizytacja jednego z naszych centrów
Po wstępnej rozmowie telefonicznej zaprosimy Państwa na osobiste spotkanie w naszym centrum, gdzie zaprezentujemy szczegóły dot. systemu franczyzowego oraz naszej współpracy. Następnie będą Państwo mieli okazję osobiście zobaczyć i doświadczyć  jak wygląda codzienna praca w centrum korepetycyjnym.

Krok 3. Stworzenie biznesplanu dla Państwa przedsięwzięcia
Po wyborze przez Państwa lokalizacji (miasta) wspólnie oszacujemy potencjał wybranego rynku oraz stworzymy realny biznesowy „rozkład jazdy”, który dokładnie określi łączną sumę inwestycji początkowej oraz prognozę przyszłych przepływów finansowych. Dzięki temu będą Państwo mogli racjonalnie zaplanować budżet oraz mieć pewność, że nic nas nie zaskoczy.

Krok 4. Podpisanie umowy
Jesteście już Państwo przekonani do koncepcji naszego biznesu, więc będzie to ostateczne „przypieczętowanie” i zalegalizowanie naszej współpracy. Od tego momentu rozpocznie się proces przekazywania Państwu całego Pakietu Franczyzowego.

Krok 5. Szkolenie wstępne
Od momentu podpisania umowy będziemy Państwa wspierać i doradzać podczas wyboru odpowiedniej lokalizacji w mieście, rekrutacji odpowiednich korepetytorów czy rozjaśniać  zagadnienia organizacyjne, prawne i księgowe Państwa działalności. Zapoznamy Państwa również z materiałami i dokumentami formowymi, narzędziami internetowymi oraz procedurami  działalności operacyjnej i standardami obsługi klienta.

Krok 6. Otwarcie własnego centrum korepetycyjnego EDUN
START! Teraz, gdy jesteście już Państwo uzbrojeni w wiedzę teoretyczną czas rozpocząć działalność operacyjną. Pierwsze dni i tygodnie są bardzo ważne i trudne, dlatego nasz najbardziej doświadczony menedżer będzie wtedy osobiście u Państwa boku. Pomoże rozplanować zajęcia, obsłużyć klientów, prowadzić kampanię reklamową oraz dopilnuje, że będziecie Państwo zarządzać swoim centrum w prawidłowy sposób (coaching menedżerski).

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 30000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

Profil franczyzobiorcy

 • Lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą?
 • Interesujesz się pedagogiką?
 • Masz zacięcie menedżerskie?
 • Chcesz prowadzić własną firmę?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na powyższe pytania, to tyle właśnie wystarczy , aby otworzyć własne centrum EDUN i prawidłowo nim zarządzać. Nie ważne czy masz 20, 30 czy 50 lat ani czy dopiero skończyłeś studia lub masz duże doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy. Stając się partnerem franczyzowym „EDUN Korepetycje” musisz się jedynie upewnić, że:

 • pochodzisz z miasta powyżej 50 tys. mieszkańców
 • chcesz oferować usługi „pożyteczne społecznie”, dzięki którym wpłyniesz pozytywnie na życie wielu młodych osób podnosząc ich poziom edukacyjny
 • lubisz kierować ludźmi
 • posiadasz umiejętność uczenia się i zacięcie przedsiębiorcze.

Resztę pozostaw nam i pozwól, że podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i pokażemy jak odnieść sukces w korepetycjach i osiągnąć ponadprzeciętne zyski!

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza EDUN Korepetycje

Opinie o franczyzie EDUN Korepetycje, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy EDUN Korepetycje
Adres Ul. Wilcza 6/10
  00-532 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza El Sueno El Sueño to pozytywna energia i świeże pomysły na każde zajęcia. To spotkania w miłej i kameralnej atmosferze. Zależy nam na tym,...
Franczyza Forsend - przesyłki kurierskie www.forsend.com.pl Propozycję kierujemy do osób prowadzących już działalność gospodarczą, mających do dyspozycji własny punkt usługowy....
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj