PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza El Sueno


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym El Sueno

El Sueño to pozytywna energia i świeże pomysły na każde zajęcia. To spotkania w miłej i kameralnej atmosferze. Zależy nam na tym, abyście czuli się swobodnie, dlatego nasze grupy liczą maksymalnie cztery osoby. Posiadamy duże doświadczenie w nauczaniu i chcemy się nim z Wami podzielić. Wiemy jak uczyć, abyście szybko zauważyli efekty! Wszystkich zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego zapraszamy serdecznie do oddziałów naszej szkoły we Wrocławiu i w Poznaniu.
 

Opis systemu franczyzowego

Co nas wyróżnia?

Po pierwsze grupy u nas są maksymalnie 4-osobowe. Po drugie, uczymy intensywnie, ale nigdy nie idziemy z materiałem dalej, jeżeli nie jest on dla grupy zrozumiały. Po trzecie, wymagamy od uczniów dużo, ale od siebie jeszcze więcej: u nas nauczyciele są skoncentrowani i skupieni na uczniach w każdej minucie zajęć: nie zadają prac pisemnych w trakcie lekcji, bo wolą wykorzystać ten czas na Twoje mówienie. Na mówienie też w grupach początkujących? TAK.

Jeżeli zaczynasz od zera, na początku dostaniesz od nas magiczną listę słówek, tak dobranych, żeby były to słowa rzeczywiście przydatne. Ty masz za zadanie TYLKO (i aż) uczyć się kilkunastu słówek na każde zajęcia. Dzięki grom oraz scenkom pomagającym w utrwaleniu słownictwa, bardzo szybko zaczniesz mówić pełnymi zdaniami. Będziesz potrafił rozmawiać na wiele różnych tematów. GWARANTUJEMY, że nim miną dwa miesiące, będziesz mógł po hiszpańsku sprzedać krowę, las i własnego nauczyciela! (Chociaż akurat tego ostatniego tak łatwo nie oddasz :). Nie wierzysz? Bardzo łatwo możemy to udowodnić.

Jesteśmy dla Was nie tylko na zajęciach!

Szkoła hiszpańskiego El Sueño (siedziba we Wrocławiu, Poznaniu i Opolu) to miejsce, w którym możesz się poczuć jak w „mini Hiszpanii”. Nasi nauczyciele prowadzą zajęcia w bardzo żywy sposób, nie lubią zanudzać innych ani siebie. Prowadzą lekcje tak, że sami też się dobrze bawią! Poza tym chcemy być z Wami nie tylko w szkole, ale także na wielu imprezach okolicznościowych, wieczorkach gitarowych i wyjazdach!
Dodatkowo dobrej atmosferze sprzyja to, że jedna z naszych sal jest pełna wygodnych puf zamiast krzeseł, a wiosną nauczyciele chętnie zabierają uczniów na zajęcia do pobliskiego parku!
Chcemy być dla Was, bo dobrze się czujemy z naszymi uczniami. I myślimy, że działa to w obie strony :)
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza El Sueno

Opinie o franczyzie El Sueno, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy El sueno
Adres Wierzbowa
  50-056 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza EDUN Korepetycje „EDUN Korepetycje” to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów korepetycyjnych, gdzie uczniowie szkół...
Franczyza Klub Dialogu Franczyza z Klubem Dialogu Chcecie Państwo założyć własną szkołę języka polskiego i skorzystać ze sprawdzonej recepty? Nie wiecie, jak...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj