PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Energomix


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 150
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Energomix

Firma Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest niezależnym ekspertem energetycznym oraz autoryzowanym partnerem czołowych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć profesjonalnych Doradców Klienta, biura terenowe oraz centralę w Warszawie. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku energii w Polsce zapraszamy do współpracy w ramach:
Programu partnerskiego
na terenie całej Polski

Umożliwiamy w ten sposób ciekawą możliwość budowania własnego biznesu na rynku energetycznym w Polsce. Dodatkowym atutem jest możliwość odniesienia sukcesu finansowego i zawodowego przy jednoczesnym braku znaczących kosztów rozpoczęcia działalności. Energomix aktywnie wspiera Partnerów zarówno jesli chodzi o szkolenia, jak i narzędzia marketingowe. Posiadamy unikalny system IT pozwalający na szybką realizację procesu sprzedaży i rozliczenia umów.
 

Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy największą w Polsce niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych.

Realizujemy koncepcję "One-stop shop" dla potrzeb energetycznych naszych klientów. Pragniemy, aby nasi klienci mogli uzyskać fachową pomoc w kazdym aspekcie użytkowania energii w przedsiębiorstwie i domu. Realizujemy koncepcję doradztwa energetycznego w formule "Total Energy Cost Management". Obsługujemy ponad 2 000 klientów biznesowych (ok. 10 000 punktów poboru) i instytucji publicznych na terenie całego kraju. Pomagamy w zakupie ponad 500 000 MWh.
 
Informacje o franczyzodawcy
Jeśli prowadzisz własną firmę i masz dostęp do klientów biznesowych lub indywidualnych (gospodarstwa domowe), jesteś zainteresowany dodatkowym zarobkiem ale nie chcesz w pełni angażować się w sprzedaż energii przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję współpracy otwartej.

Poleć nam klienta zainteresowanego naszymi usługami, a my podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem!

Za przygotowanie oferty i obsługę klienta odpowiada Energomix. Twoja rola kończy się w momencie przekazania kontaktu do klienta. Gdy umowa z klientem zostanie sfinalizowana podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem.

Umowa, jaką z nami zawierasz jest prosta i nie uwzględnia zakazu konkurencji, jedynie oświadczenie o zachowaniu poufności.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Energomix

Opinie o franczyzie Energomix, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Energomix
Adres ul. Czereśniowa 98
  02-456 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Ship Center Ship Center to innowacyjna sieć franczyzowa, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług dla firm oraz klientów...
Franczyza Arcora Arcora Shop jest ciekawym konceptem franczyzowym dla szukających pomysłu na własny biznes lub dla osób pragnących rozwinąć swoje...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj