PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Energomix


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 150
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Energomix

Firma Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest niezależnym ekspertem energetycznym oraz autoryzowanym partnerem czołowych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć profesjonalnych Doradców Klienta, biura terenowe oraz centralę w Warszawie. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku energii w Polsce zapraszamy do współpracy w ramach:
Programu partnerskiego
na terenie całej Polski

Umożliwiamy w ten sposób ciekawą możliwość budowania własnego biznesu na rynku energetycznym w Polsce. Dodatkowym atutem jest możliwość odniesienia sukcesu finansowego i zawodowego przy jednoczesnym braku znaczących kosztów rozpoczęcia działalności. Energomix aktywnie wspiera Partnerów zarówno jesli chodzi o szkolenia, jak i narzędzia marketingowe. Posiadamy unikalny system IT pozwalający na szybką realizację procesu sprzedaży i rozliczenia umów.
 

Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy największą w Polsce niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych.

Realizujemy koncepcję "One-stop shop" dla potrzeb energetycznych naszych klientów. Pragniemy, aby nasi klienci mogli uzyskać fachową pomoc w kazdym aspekcie użytkowania energii w przedsiębiorstwie i domu. Realizujemy koncepcję doradztwa energetycznego w formule "Total Energy Cost Management". Obsługujemy ponad 2 000 klientów biznesowych (ok. 10 000 punktów poboru) i instytucji publicznych na terenie całego kraju. Pomagamy w zakupie ponad 500 000 MWh.
 
Informacje o franczyzodawcy
Jeśli prowadzisz własną firmę i masz dostęp do klientów biznesowych lub indywidualnych (gospodarstwa domowe), jesteś zainteresowany dodatkowym zarobkiem ale nie chcesz w pełni angażować się w sprzedaż energii przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję współpracy otwartej.

Poleć nam klienta zainteresowanego naszymi usługami, a my podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem!

Za przygotowanie oferty i obsługę klienta odpowiada Energomix. Twoja rola kończy się w momencie przekazania kontaktu do klienta. Gdy umowa z klientem zostanie sfinalizowana podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem.

Umowa, jaką z nami zawierasz jest prosta i nie uwzględnia zakazu konkurencji, jedynie oświadczenie o zachowaniu poufności.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Energomix

Opinie o franczyzie Energomix, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Energomix
Adres ul. Czereśniowa 98
  02-456 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Ship Center Ship Center to innowacyjna sieć franczyzowa, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług dla firm oraz klientów...
Franczyza Human & Hunter Firma Human&Hunter Byliński S.J. poszukuje: FRANCZYZOBIORCY Marki SIOUX - która na rynku zyskała już uznanie wymagających...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj