PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Evitum


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Evitum

Stwórz placówkę Centrum Diagnostycznego Organizmu i zostań partnerem Evitum!

Rynek usług medycznych w Polsce na tle innych krajów Unii Europejskiej charakteryzuje wyjątkowo dynamiczny rozwój. Niezależnie od światowej sytuacji ekonomicznej i społecznych trendów, branża medyczna będzie się rozwijała stale – próżno bowiem szukać człowieka, który nie chce skutecznie dbać o swoje zdrowie.
 

Opis systemu franczyzowego

Centrum diagnostyczne Evitum stworzone zostało po to, aby realizować misję profilaktyki i diagnostyki zdrowotnej. Naszym głównym celem jest wspieranie naszych pacjentów w trosce o zdrowie, udostępniając Im najnowocześniejsze, unikalne metody diagnostyczne.
 
Informacje o franczyzodawcy
Na czym skupia się Evitum

Propozycja Evitum to nowatorska, bezpieczna i skuteczna metoda diagnostyczna, umożliwiająca pacjentom zupełnie odmienne, od znanego dotychczas, podejście do troski o zdrowie. Wykonywane testy umożliwiają pełną diagnostykę i kompleksową analizę organizmu, pozwalając na wykrycie chorób na długo przed pierwszymi objawami klinicznymi. Dzięki temu pacjenci mają możliwość eliminowania zagrożeń, zanim odczują ich skutki. Evitum, jako ekspert w profilaktyce zdrowotnej, główny nacisk kładzie na stworzenie pacjentom możliwości czerpania radości z życia w niczym nie zakłóconym, pełnym zdrowiu.

Dlaczego warto zostać franczyzobiorcą

Innowacyjne podejście do diagnostyki, najnowocześniejszy sprzęt i badania rozwojowe Evitum gwarantują, że Twoja oferta – jako franczyzobiorcy, będzie atrakcyjną i chętnie wybieraną przez pacjentów. Próżno szukać na rynku medycznym oferty konkurencyjnej, zapewniającej tak pełne i kompleksowe badanie, z jednoczesnym komfortem dla pacjenta – diagnostyka Evitum przebiega zupełnie bezinwazyjnie, bezboleśnie i bez najmniejszych skutków ubocznych – jest absolutnie bezpieczna.

Co zapewnia Evitum

    Otrzymasz od nas niezbędny know how, staniesz się specjalistą w dziedzinie profilaktyki zdrowia i diagnostyki.
    Otrzymasz od nas sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł realizować założenia swojej oferty.
    Zapewnimy Ci pełne wsparcie marketingowe, dzięki któremu w prosty sposób będziesz mógł promować swoją ofertę.
    Gwarantujemy Ci dostęp do branżowych szkoleń, paneli dyskusyjnych i bazy wiedzy, która pozwoli Ci stać się najlepszym w działaniach.
    Oferujemy Ci wyłączność na dane miasto – dzięki temu zyskasz pewność konkurencyjności Twojej oferty i zwiększone nią zainteresowanie.

Oferta franczyzowa Evitum zapewni Ci ciekawą pracę, wkład w rozwój unikalnych metod najnowocześniejszej diagnostyki oraz atrakcyjne zarobki. Dołącz do naszego zespołu!

Jako jedyni w Polsce i jedni z kilku na świecie jesteśmy członkami elitarnego klubu Diacom Club World , co stanowi potwierdzenie naszej wiedzy i umiejętności.

Dzięki współpracy z funduszem pożyczkowym inicjatywa mikro zapewniamy również  pomoc w uzyskaniu finansowania na otwarcie naszej placówki w twoim mieście .
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Evitum

Opinie o franczyzie Evitum, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Evitum
Adres PLAC SOLNY 15
  50-062 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Eyelab Dobry Optyk Eyelab to sieć punktów optycznych, której nadrzędnym celem jest dostarczenie konsumentom produktów ściśle dopasowanych do...
Franczyza Apteka Bliska  Planując uruchamianie apteki pamiętaj, nie uruchamiaj jej samodzielnie. Obecny rynek farmaceutyczny jest bardzo trudny. Piszemy o tym z...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj