PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Evitum


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Evitum

Stwórz placówkę Centrum Diagnostycznego Organizmu i zostań partnerem Evitum!

Rynek usług medycznych w Polsce na tle innych krajów Unii Europejskiej charakteryzuje wyjątkowo dynamiczny rozwój. Niezależnie od światowej sytuacji ekonomicznej i społecznych trendów, branża medyczna będzie się rozwijała stale – próżno bowiem szukać człowieka, który nie chce skutecznie dbać o swoje zdrowie.
 

Opis systemu franczyzowego

Centrum diagnostyczne Evitum stworzone zostało po to, aby realizować misję profilaktyki i diagnostyki zdrowotnej. Naszym głównym celem jest wspieranie naszych pacjentów w trosce o zdrowie, udostępniając Im najnowocześniejsze, unikalne metody diagnostyczne.
 
Informacje o franczyzodawcy
Na czym skupia się Evitum

Propozycja Evitum to nowatorska, bezpieczna i skuteczna metoda diagnostyczna, umożliwiająca pacjentom zupełnie odmienne, od znanego dotychczas, podejście do troski o zdrowie. Wykonywane testy umożliwiają pełną diagnostykę i kompleksową analizę organizmu, pozwalając na wykrycie chorób na długo przed pierwszymi objawami klinicznymi. Dzięki temu pacjenci mają możliwość eliminowania zagrożeń, zanim odczują ich skutki. Evitum, jako ekspert w profilaktyce zdrowotnej, główny nacisk kładzie na stworzenie pacjentom możliwości czerpania radości z życia w niczym nie zakłóconym, pełnym zdrowiu.

Dlaczego warto zostać franczyzobiorcą

Innowacyjne podejście do diagnostyki, najnowocześniejszy sprzęt i badania rozwojowe Evitum gwarantują, że Twoja oferta – jako franczyzobiorcy, będzie atrakcyjną i chętnie wybieraną przez pacjentów. Próżno szukać na rynku medycznym oferty konkurencyjnej, zapewniającej tak pełne i kompleksowe badanie, z jednoczesnym komfortem dla pacjenta – diagnostyka Evitum przebiega zupełnie bezinwazyjnie, bezboleśnie i bez najmniejszych skutków ubocznych – jest absolutnie bezpieczna.

Co zapewnia Evitum

    Otrzymasz od nas niezbędny know how, staniesz się specjalistą w dziedzinie profilaktyki zdrowia i diagnostyki.
    Otrzymasz od nas sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł realizować założenia swojej oferty.
    Zapewnimy Ci pełne wsparcie marketingowe, dzięki któremu w prosty sposób będziesz mógł promować swoją ofertę.
    Gwarantujemy Ci dostęp do branżowych szkoleń, paneli dyskusyjnych i bazy wiedzy, która pozwoli Ci stać się najlepszym w działaniach.
    Oferujemy Ci wyłączność na dane miasto – dzięki temu zyskasz pewność konkurencyjności Twojej oferty i zwiększone nią zainteresowanie.

Oferta franczyzowa Evitum zapewni Ci ciekawą pracę, wkład w rozwój unikalnych metod najnowocześniejszej diagnostyki oraz atrakcyjne zarobki. Dołącz do naszego zespołu!

Jako jedyni w Polsce i jedni z kilku na świecie jesteśmy członkami elitarnego klubu Diacom Club World , co stanowi potwierdzenie naszej wiedzy i umiejętności.

Dzięki współpracy z funduszem pożyczkowym inicjatywa mikro zapewniamy również  pomoc w uzyskaniu finansowania na otwarcie naszej placówki w twoim mieście .
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Evitum

Opinie o franczyzie Evitum, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Evitum
Adres PLAC SOLNY 15
  50-062 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Bimedica Podstawą sukcesu każdego przedsięwzięcia jest pomysł wynikający z analizy rynku i potrzeb klienta, drugą część stanowią zasoby -...
Franczyza Sekret Zdrowia  Sekret Zdrowia to jeden z największych w Polsce program partnerski dla Aptek (franczyza dla aptek) zrzeszają…cych tradycyjne niezależne...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj