PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Express Kuchnia Marché


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Express Kuchnia Marché

Franczyza Express Kuchnia Marche ma do zaoferowania:

- Niezależność prawna, finansowa oraz organizacyjna Franczyzodawcy, jak i Franczyzobiorcy. Obie Strony umowy działają jako niezależni przedsiębiorcy, prowadząc swoją działalność na własny rachunek. Nie ma więc mowy o często powtarzanej, nieprawdziwej opinii, jakoby franczyza uniemożliwiała Stronom umowy podejmowanie autonomicznych decyzji.

- Długotrwały (zapewniający satysfakcjonujący okres zwrotu z inwestycji Franczyzobiorcy) stosunek umowny. Dzięki temu zapewnione jest bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, którego perspektywa rozwoju określona jest na kilka lat, pozwalając na swobodne planowanie podejmowanych działań.

- Przekazywanie Franczyzobiorcy „know-how” (wiedzy o wszystkich aspektach prowadzenia biznesu gastronomicznego) w sposób ciągły, przez cały okres obowiązywania umowy. To fundamentalna zasada, która w znaczącym stopniu decyduje, czy biznes, który rozwija się przez franczyzę jest rzeczywiście dobrze udokumentowany i dopasowany do realiów rynku.

- Uiszczanie na rzecz Franczyzodawcy opłat lub innych świadczeń finansowych, z tytułu których obie Strony otrzymują wymierne korzyści związane z rozwojem prowadzonego biznesu.
 
 

Opis systemu franczyzowego

W trakcie trwania umowy franczyzowej American Trading Company Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ,Spółka komandytowa - Organizator Systemu Express Kuchnia Marché® będzie miała obowiązek przekazywania Franczyzobiorcy swojego know-how w sposób ciągły tak, aby w zmieniających się warunkach rynku koncept restauracji Express Kuchnia Marché® (w oparciu o wieloletnie doświadczenia pochodzące z własnych restauracji sieci) pozostawał konkurencyjnym i atrakcyjnym dla Klientów. Z kolei Franczyzobiorca będzie miał obowiązek stosowania się do reguł działania w sposób uzgodniony pomiędzy stronami, zgodnie z zapisami umowy franczyzowej.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 250000 zł
Opłata wstępna: 40000
Opłata bieżąca: 3-6% od obrotu netto
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Budowa restauracji Express Kuchnia Marché® niesie ze sobą koszty, które Franczyzobiorca powinien pokryć w związku z:

-pracami budowlanymi, związanymi z przystosowaniem pomieszczeń do standardów prowadzenia franczyzowej restauracji Express Kuchnia Marché® oraz wymogami przewidzianymi przez przepisy sanitarne, higieny iezpieczeństwa pracy,
- zakupem mebli i wyposażenia gastronomicznego,
- zakupem pozostałego wyposażenia technicznego, zapewniającego utrzymanie odpowiedniego wizerunku marki,
- pokryciem w pierwszych tygodniach od otwarcia restauracji zwiększonych kosztów związanych z wejściem na lokalny rynek.

Pełna specyfikacja rodzajów kosztów na potrzeby kalkulacji ekonomicznej opłacalności przedsięwzięcia zostanie przedstawiona Franczyzobiorcy w modelu finansowym, dostęp do którego Franczyzobiorca uzyskuje po podpisaniu listu intencyjnego, regulującego proces wymiany informacji pomiędzy Stronami przed podpisaniem umowy franczyzowej.
 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Express Kuchnia Marché

Opinie o franczyzie Express Kuchnia Marché, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Express Kuchnia Marché
Adres ul. Świdnicka 53
  50-030 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep Euro Sklep to sieć sklepów ogólnospożywczych, działających w regionach zachodniej, południowej, płd-wschodniej i centralnej...
Franczyza Rabat Detal Początki naszej działalności sięgają roku 1995, kiedy to grono kilku osób, świadome zagrożenia, jakie niosą budujące się...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj