PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Express Kuchnia Marché


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Express Kuchnia Marché

Franczyza Express Kuchnia Marche ma do zaoferowania:

- Niezależność prawna, finansowa oraz organizacyjna Franczyzodawcy, jak i Franczyzobiorcy. Obie Strony umowy działają jako niezależni przedsiębiorcy, prowadząc swoją działalność na własny rachunek. Nie ma więc mowy o często powtarzanej, nieprawdziwej opinii, jakoby franczyza uniemożliwiała Stronom umowy podejmowanie autonomicznych decyzji.

- Długotrwały (zapewniający satysfakcjonujący okres zwrotu z inwestycji Franczyzobiorcy) stosunek umowny. Dzięki temu zapewnione jest bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, którego perspektywa rozwoju określona jest na kilka lat, pozwalając na swobodne planowanie podejmowanych działań.

- Przekazywanie Franczyzobiorcy „know-how” (wiedzy o wszystkich aspektach prowadzenia biznesu gastronomicznego) w sposób ciągły, przez cały okres obowiązywania umowy. To fundamentalna zasada, która w znaczącym stopniu decyduje, czy biznes, który rozwija się przez franczyzę jest rzeczywiście dobrze udokumentowany i dopasowany do realiów rynku.

- Uiszczanie na rzecz Franczyzodawcy opłat lub innych świadczeń finansowych, z tytułu których obie Strony otrzymują wymierne korzyści związane z rozwojem prowadzonego biznesu.
 
 

Opis systemu franczyzowego

W trakcie trwania umowy franczyzowej American Trading Company Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ,Spółka komandytowa - Organizator Systemu Express Kuchnia Marché® będzie miała obowiązek przekazywania Franczyzobiorcy swojego know-how w sposób ciągły tak, aby w zmieniających się warunkach rynku koncept restauracji Express Kuchnia Marché® (w oparciu o wieloletnie doświadczenia pochodzące z własnych restauracji sieci) pozostawał konkurencyjnym i atrakcyjnym dla Klientów. Z kolei Franczyzobiorca będzie miał obowiązek stosowania się do reguł działania w sposób uzgodniony pomiędzy stronami, zgodnie z zapisami umowy franczyzowej.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 250000 zł
Opłata wstępna: 40000
Opłata bieżąca: 3-6% od obrotu netto
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Budowa restauracji Express Kuchnia Marché® niesie ze sobą koszty, które Franczyzobiorca powinien pokryć w związku z:

-pracami budowlanymi, związanymi z przystosowaniem pomieszczeń do standardów prowadzenia franczyzowej restauracji Express Kuchnia Marché® oraz wymogami przewidzianymi przez przepisy sanitarne, higieny iezpieczeństwa pracy,
- zakupem mebli i wyposażenia gastronomicznego,
- zakupem pozostałego wyposażenia technicznego, zapewniającego utrzymanie odpowiedniego wizerunku marki,
- pokryciem w pierwszych tygodniach od otwarcia restauracji zwiększonych kosztów związanych z wejściem na lokalny rynek.

Pełna specyfikacja rodzajów kosztów na potrzeby kalkulacji ekonomicznej opłacalności przedsięwzięcia zostanie przedstawiona Franczyzobiorcy w modelu finansowym, dostęp do którego Franczyzobiorca uzyskuje po podpisaniu listu intencyjnego, regulującego proces wymiany informacji pomiędzy Stronami przed podpisaniem umowy franczyzowej.
 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Express Kuchnia Marché

Opinie o franczyzie Express Kuchnia Marché, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Express Kuchnia Marché
Adres ul. Świdnicka 53
  50-030 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Kefirek Chcesz dobrze zarabiać jako właściciel sklepu spożywczego - pomożemy Ci! Sklepy spożywcze Kefirek są idealnym miejscem codziennych...
Franczyza UŻYWKI ŚWIATA Sprawdzona koncepcja oraz skuteczny know-how pozwala na efektywne prowadzenie sklepu oferującego największy wybór alkoholi mocnych, win,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj