PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza FitCurves


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 5
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym FitCurves

Pierwszy klub Curves powstał w 1992 w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Gary’ego Heavina i jego żony Diane. Ta wyjątkowa, stworzona z myślą o kobietach koncepcja 30-minutowych zajęć fitness stanowiąca optymalne połączenie treningu siłowego, aerobowego oraz porad żywieniowych, szybko odniosła sukces. Gary uznał, że klub fitness to nie tylko pomysł na biznes, ale także możliwość niesienia pomocy innym w utrzymaniu zdrowia i ustrzeganiu przed chorobami poprzez odpowiednią dbałość o dobrą kondycję fizyczną.

Plany Gary’ego i pasja Diane do ćwiczeń a także jej doświadczenie na stanowisku dyrektora do spraw marketingu zaowocowały stworzeniem pierwszego klubu Curves. Później para doszła do wniosku, że kobiety na całym świecie mogłyby korzystać z wyjątkowych właściwości programu FitCurves. Chcąc rozpowszechnić tę wyjątkową koncepcję, rozpoczęli działalność franczyzową i w 1995 roku otwarto pierwszy klub na bazie licencji franczyzowej.
 

Opis systemu franczyzowego

FitCurves to klub fitness stworzony specjalnie dla kobiet.

Nasz program to kompleksowe połączenie fitnessu i porad żywieniowych. Dzięki sprawdzonej kombinacji treningu wytrzymałościowego, siłowego oraz rozciągania 30-minutowe sesje ćwiczeniowe FitCurves uaktywniają wszystkie główne grupy mięśni i umożliwiają spalenie do 500 kalorii podczas jednej sesji. Klub organizuje także różnego rodzaju promocje i imprezy okolicznościowe, na których panie mają okazję wziąć udział w akcjach charytatywnych, dowiedzieć się czegoś na temat zdrowia i zawrzeć nowe znajomości w ramach światowej społeczności członków klubu FitCurves.

Dlaczego warto wybrać klub FitCurves?

    FitCurves to największa na świecie franczyzowa sieć klubów fitness.
    FitCurves to ponad 11 000 klubów w ponad 80 krajach.
    FitCurves to pierwsze centrum fitnessu i odchudzania stworzone specjalnie dla kobiet.
    FitCurves oferuje kompleksowe połączenie treningu i porad żywieniowych, w przystępnej cenie.
    FitCurves to program ćwiczeń, który dzięki unikalnemu połączeniu treningu siłowego, wytrzymałościowego i rozciągania, w zaledwie 30 minut trzy razy w tygodniu, uaktywnia wszystkie główne grupy mięśni.
    Podczas 30-minutowych sesji treningowych można spalić nawet do 500 kalorii.
    FitCurves we współpracy z firmą Avon sfinansował największe w historii badanie nad fitnessem kobiet.

Członkostwo FitCurves jest ważne w klubach na całym świecie.
 
Informacje o franczyzodawcy

Sprawdzony model biznesowy gwarancją sukcesu

Curves to znana i ceniona marka klubów fitness, która wypełniła niszę w tej branży. Kobiety na całym świecie wiedzą, że Curves to klub oferujący 30-minutowe sesje treningowe, ale na sukces firmy składa się o wiele więcej czynników.

  • Sieć Curves jest liderem na dynamicznym rynku klubów fitness, rynku, który w samych Stanach Zjednoczonych osiąga przychody o wartości blisko 20 miliardów dolarów.

  • Perspektywy dalszego rozwoju tego przemysłu przedstawią się bardzo optymistycznie, gdyż osoby urodzone w okresie wyżu demograficznego starzeją się i zaczynają bardziej troszczyć się o swoje zdrowie.

  • Curves to największa na świecie sieć klubów fitness, posiada 11 000 klubów w ponad 80 krajach. Jest liderem rynku w USA, Kanadzie, Australii, Japonii, Argentynie, Brazylii, Ekwadorze, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Izraelu, Kolumbii, Kostaryce, Korei Południowej, Meksyku, Niemczech, Nowej Zelandii, RPA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, na Cyprze, Ukrainie i Węgrzech.

  • Od ponad 15 lat sieć klubów Curves jest uznawana za najszybciej powiększającą się sieć franczyzową na świecie.

Prawda o sieci Curves to jednak o wiele więcej niż suche dane dotyczące tej gałęzi przemysłu. Curves to pasja, która istnieje w społeczności naszych członków i właścicieli poszczególnych klubów.

 

Wsparcie dla franczyzobiorców

Masz własny biznes, ale nie jesteś sam.

Jako franczyzobiorca przekonasz się, że na tym właśnie opiera się współpraca ze wszystkimi właścicielami klubów FitCurves.

Przed otwarciem zostaniesz wyposażony w wiedzę i materiały, które przygotują cię do prowadzenia klubu.

  • Program wsparcia dla nowopowstałych klubów - to specjalnie przygotowany program, który pozwoli ci zapoznać się z metodami zarządzania firmą, wyjaśni kolejne etapy procesu otwarcia nowego klubu oraz przygotuje cię do udziału w szkoleniu Club Camp. Dzięki fachowym radom naszych ekspertów w zarządzaniu klubami FitCurves, szybko osiągniesz sukces.

  • Szkolenie Club Camp - to wyjątkowe jednotygodniowe szkolenie prowadzone w biurze zarządu firmy przez najlepszych specjalistów Curves. Na szkoleniu poznasz techniki pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz zasadnicze elementy działania klubu.

  • Szkolenie Komputerowe: Poznaj Curves - jako właściciel nowego klubu w sieci Curves, otrzymasz płytę CD ze specjalnym programem szkoleniowym, który przedstawia obowiązujące w klubie procedury oraz metody zarządzania firmą.

Kiedy już rozpoczniesz działalność - dalej możesz liczyć na pomoc i wparcie, które zapewnią ci:

  • CurvesCommunity.com- ta obszerna witryna internetowa stanowi doskonałe źródło zasobów i wytycznych dotyczących metod zarządzania klubem. Na stronie znajdziesz także materiały promocyjne, atrakcyjne wewnętrzne i zewnętrzne oferty specjalne napędzające biznes oraz materiały szkoleniowe, dzięki którym zawsze wiesz, co nowego wydarzyło się w społeczności Curves.

  • Koordynatorzy regionalni i Korporacyjne Biuro Pomocy (Corporate Help Staff) - koordynatorzy regionalni stanowią ogniwo pomiędzy tobą a biurem zarządu sieci. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości dotyczących twojej działalności, możesz liczyć na ich pomoc. 

  • Eventy korporacyjne - to dorocznie organizowane spotkania, które stanowią źródło informacji i pomysłów na twoją przyszłość z Curves.

Koncepcja fitness

Sukces programu FitCurves polega na odpowiedniej kombinacji różnych elementów, składających się na kompleksowy trening. Te elementy to: rozgrzewka, trening wytrzymałościowy, trening siłowy, rozciąganie i wyciszenie organizmu w fazie końcowej treningu. Krąg FitCurves tworzą urządzenia z oporem hydraulicznym przeznaczone do treningu siłowego dolnych i górnych partii ciała. Pomiędzy urządzeniami ustawione są podesty do treningu aerobowego, tzw. stacje regeneracyjne. Urządzenia stosowane w FitCurves nie wymagają obsługi obciążników wagowych, dlatego są odpowiednie i bezpieczne w użytkowaniu dla kobiet w każdym wieku. Najmłodsze klubowiczki mają po 12 lat, a najstarsze nawet 105! Ćwiczenia na urządzeniach hydraulicznych polegają na wypychaniu i przyciąganiu, a nie podnoszeniu ciężaru, co zmniejsza ryzyko kontuzji i pojawienia się zakwasów. Ćwicząc w kręgu FitCurves, panie spędzają po 30 sekund na każdej stacji, a czas przejścia do kolejnego urządzenia lub podestu sygnalizowany jest przez głos na płycie CD. Program FitCurves to kompleksowy program treningowy, który zapewnia spalanie kalorii i zwiększenie wydolności układu krążenia, a także rozwija beztłuszczową masę mięśniową oraz przyspiesza metabolizm. A to wszystko tylko w 30 minut.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza FitCurves

Opinie o franczyzie FitCurves, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy FitCurves
Adres ul. Kaliska 21
  61-131 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Lejdis Studio Lejdis Studio oferuje nowoczesne i modne zajęcia taneczne oraz fitnessowe.  Naszą wizytówką stał się pole dance, czyli taniec...
Franczyza G-Supplements Z NAMI OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL!  G-Supplements Poland Sp. z o.o. tworzą ludzie z Pasją, którzy dobrze rozumieją potrzeby swoich...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj