PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Flora Poland


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 1
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Flora Poland

Firma FLORA POLAND Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie sprzedaży artykułów florystycznych i dekoracyjnych. Artykuły dostępne w naszej ofercie importujemy bezpośrednio z Azji, Afryki oraz Europy. Nasz asortyment jest dostępny w całej Polsce, dzięki współpracy z wieloma punktami sprzedaży hurtowej jak i detalicznej.

Firma nieustannie poszerza asortyment oferowanych produktów, aby sprostać wymaganiom szybko zmieniających się trendów w branży. Nasza firma gwarantuje Państwu najbardziej korzystną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości towaru.

 Jako firma Flora Poland Sp. z o.o. jesteśmy przodującym importerem w branży dekoracyjno-florystycznej. Na polskim rynku działamy od 2004 r., natomiast pod marką Flora Poland od 2007r.

Początkowo firma zajmowała się importem różnego rodzaju towarów na specjalne zamówienia odbiorców, docelowo jednak skupiła się na rozwoju w branży dekoracyjnej, florystycznej oraz ślubno-weselnej. Mimo krótkiej obecności na rynku, możemy pochwalić się doskonałą znajomością krajowego rynku w wymienionych branżach oraz już zdobytym doświadczeniem na rynkach Europy Zachodniej (rynek niemiecki i holenderski) i Południowej (rynek włoski).

Flora Poland ma na celu rozwój na terenie całego kraju z szczególnym naciskiem na województwo śląskie. Ze względu na lokalizację firmy, jest to region uprzywilejowany, co nie oznacza, że pozostałe województwa nie są brane pod uwagę w całościowym planie rozwoju systemu franczyzowego.

Dysponujemy szerokim asortymentem ponad 5 tysięcy dostępnych produktów. Biorąc pod uwagę wymagania klientów oraz szybko zmieniające się tendencje w branży, nieustannie poszerzamy swój asortyment, planując do końca 2010 r. jego rozszerzenie do 10 tysięcy produktów.

Nasza firma gwarantuje Państwu najbardziej korzystną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości towaru. Dzięki współpracy z wieloma punktami sprzedaży hurtowej i detalicznej, asortyment Flora Poland dostępny jest w całej Polsce.

Na stronie internetowej przedstawiamy Państwu aktualną ofertę handlową, która jest skierowana dla odbiorcy indywidualnego oraz hurtowego (po rejestracji).
 

Opis systemu franczyzowego


 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Flora Poland

Opinie o franczyzie Flora Poland, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Flora
Adres ul. Prosta 15 ( teren Społdzielni Ogrodniczej “OGRODNIK” )
  44-200 Rybnik
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Bizzarto Bizzarto to znany i ceniony producent mebli, który stawia na dynamiczny rozwój. Naszym Partnerom proponujemy współpracę na...
Franczyza Bajart - Artystyczne malowanie wnętrz Bajart - Artystyczne malowanie wnętrz to nowoczesny pomysł na wykończenie ścian zarówno w domach jak i lokalach. Zajmujemy się...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj