PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza ForPOSTA


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym ForPOSTA

ForPOSTA S.A. to znany na rynku giełdowym NewConnect Krajowy Operator Pocztowy z ogromnym doświadczeniem w zakresie doręczeń korespondencji i przesyłek. Spółka zarządzana jest od 12 lat przez ekspertów; posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku dzięki wieloletniej współpracy z Pocztą Polską oraz licznymi międzynarodowymi sieciami handlowymi. W związku z dynamicznym rozwojem, ForPOSTA S.A. poszerza sieć Agencji na terenie całego kraju i obecnie poszukuje podmioty gospodarcze zainteresowane prowadzeniem Agencji Pocztowej w poniższych miastach:

Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Suwałki, Gorzów Wlkp., Piła, Bydgoszcz, Toruń, Ciechanów, Ostrołęka, Łomża, Białystok, Zielona Góra, Poznań, Konin, Włocławek, Płock, Skierniewice, Warszawa, Siedlce, Biała Podlaska, Jelenia Góra, Legnica, Leszno, Kalisz, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Radom, Lublin, Chełm, Wałbrzych, Wrocław, Opole, Częstochowa, Katowice (GOP), Kielce, Tarnobrzeg, Zamość, Bielsko-Biała, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Krosno, Łomża, Łódź.
 

Opis systemu franczyzowego

ForPOSTA S.A. jako zarejestrowany Krajowy Operator Pocztowy może pochwalić się 13-letnią praktyką na rynku pocztowym i kurierskim. Spółka przez szereg lat zdobywała bogate doświadczenie w dziedzinie doręczeń poprzez realizację zleceń kontraktowych na terenie całego kraju głównie dla Poczty Polskiej oraz we wspópracy z wieloma ogólnopolskimi sieciami handlowymi. Dzięki wieloletniej praktyce Operator ukształtował wszelkie warunki formalne jak i operacyjne włączając w to rozbudowane struktury doręczeniowe umożliwiające wykonywanie usług nawet dla najbardziej wymagających kontrahentów w atrakcyjnych cenach.
 
Wskutek uwolnienia rynku pocztowego, powstała długo oczekiwana możliwość korzystania z usług prywatnych operatorów pocztowych gwarantujących współpracę na nowych zasadach rynkowych. Zarezerwowane dotychczas dla Monopolu usługi mogą obecnie być świadczone przez doświadczone i sprawdzone kadry forPOSTA S.A. gwarantujące dbałość o terminowe i bezpieczne doręczenie każdej powierzonej przesyłki na bazie umów partnerskich. To wszystko w połączeniu z monitorowaniem oraz unikatowym systemem potwierdzeń doręczeń wszystkich przesyłek (nawet tzw. listów zwykłych!) umożliwia wykreowanie niespotykanej dotąd na rynku pocztowym jakości.

Misją ForPOSTA S.A. jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań pocztowych w możliwie najniższej cenie i minimalnym zaangażowaniu klienta, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości doręczeń. Spółka w sposób ciągły skupia się na rozwijaniu i docelowo umocnieniu pozycji Krajowego Operatora Pocztowego jako lidera w sferze Usług Pocztowych Nowej Generacji dla klienta biznesowego.

Zgodnie ze swoją misją Operator dostarcza rzetelne oraz technologicznie zaawansowane rozwiązania w dziedzinie obsługi doręczeń pocztowych, gwarantując w ten sposób atrakcyjne ceny i pełną kontrolę nadanych przesyłek pocztowych. Dzięki wprowadzeniu szeregu praktycznych narzędzi, będących również w dyspozycji klienta służących m.in. do potwierdzeń statusów korespondencji oraz przesyłek, zlecający otrzymuje możliwość pełnej kontroli nad jakością usług świadczonych przez ForPOSTA S.A. Zastosowane zaawansowane rozwiązania technologiczne w postaci zintegrowanej platformy systemowej wraz z aplikacją "śledzenia" procesu doręczeń we współpracy z nowoczesnymi urządzeniami mobilnymi Motorola z funkcją skanowania i GPS, w które wyposażony jest każdy listonosz zapewnia gwarancję najwyższego bezpieczeństwa oraz terminowość doręczeń.

Oferując klientowi możliwość monitorowania całego procesu doręczeń, a przede wszystkim opcję uzyskania potwierdzeń doręczeń (w formie raportów systemowych, e-mail, sms) nawet listów zwykłych! Operator tym samym wprowadził funkcjonalność, która dotychczas zarezerwowana była jedynie dla usług kurierskich, a która do tej pory nie ma odpowiednika na rynku doręczeń pocztowych.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza ForPOSTA

Opinie o franczyzie ForPOSTA, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Forposta
Adres ul. Misjonarzy Oblatów 11
  40-129 Katowice
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza OMEGA Kancelarie Prawne Organizujemy ogólnopolską sieć przyjaznych cenowo kancelarii prawnych, w związku z tym poszukujemy na terenie całej Polski osób...
Franczyza Ship Center Ship Center to innowacyjna sieć franczyzowa, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług dla firm oraz klientów...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj