PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Galileusz niezwykłe korepetycje


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 31
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Galileusz niezwykłe korepetycje

Galileusz to szkoła korepetycji, której formuła zajęć opartych o praktykę oraz partnerskie podejście do ucznia jest unikatowa w skali kraju.
Placówka jest bardzo dobrze i nowocześnie zarządzana i z roku na rok przynosi coraz to większe zyski (mogą kształtować się od kilku do kilkunastu tyś. zł miesięcznie i zależą od wielu czynników takich jak liczba mieszkańców, staż rynkowy, koszty stałe, konkurencja, zdolności managerskie osoby prowadzącej jednostkę). Tego typu działalność jest odporna na zmiany koniunktury na rynku i zatory płatnicze.

Poziom edukacji stoi na coraz niższym poziomie, a wymagania egzaminacyjne są coraz większe, np. na maturach, egzaminach gimnazjalnych, więc zapotrzebowanie na tego typu usługi bardzo rośnie. Rynek korepetycji jest jedną z największych szarych stref, który wymaga uregulowania i tego typu działalność musi prędzej czy później zostać zalegalizowana.

 

Opis systemu franczyzowego

 Zarys oferty franczyzowej w ramach sieci Galileusz:

1.     Wyłączność franczyzobiorcy na danym rynku.
2.     Wspólna szata graficzna – logo itd.
3.     Jedna strona internetowa oparta na systemie cms (możliwość przeprowadzania zmian na stronie bez udziału informatyka). Strona www.galileusz.com.pl daje możliwość zapisów na zajęcia on-line, posiada panel pozwalający zarządzać salami do zajęć i planem lekcji, strefę nauczyciela, system płatności elektronicznej, newsletter, panel administracyjny do obsługi cms.
4.     Korzystanie ze wspólnego serwera (którego firma Galileusz jest właścicielem), hostingu, wspólnej domeny, platformy dropbox, poczty imię.nazwisko@galileusz.com.pl lub miasto@galileusz.com.pl
5.     Pomoc informatyczna, marketingowa, graficzna, administracyjna oraz merytoryczna w zakresie prowadzonej działalności.
6.     Pomoc dydaktyczna w zakresie prowadzenia zajęć praktycznych.
7.     Wspólne materiały dydaktyczne, np. gotowe opracowania potrzebne do przygotowania ucznia do matury z matematyki, fizyki, chemii, biologii, których jesteśmy właścicielami - strefa nauczyciela.
8.     Pomoc przy przyjmowaniu nowych pracowników – nauczycieli (obecność przy naborze)
9.     Wspólna unikatowa kampania reklamowa w Internecie : Google, Youtube, www.sqlmedia.pl, Facebook oraz poprzez ogólnopolską książkę z matematyki Wydawnictwa Galileusz.
10.    Jednodniowe szkolenie, na którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące prowadzonej działalności oraz zdradzamy sekrety sukcesu firmy Galileusz.
11.    Franczyzobiorca otrzymuje gotowy schemat działania (know – how) pozwalający w bardzo krótkim czasie uzyskać rentowność ze względu na fakt, że popełni znacznie mniej błędów, niż gdyby tego typu działalność rozpoczął na własną rękę.
12.     Efekt skali pozwalający dużo łatwiej odnaleźć Klientowi naszą firmę np. widoczność w Internecie, mniejsze koszty jednostkowe prowadzonej działalności.
13.     Korzystna umowa dla franczyzobiorcy (brak jakichkolwiek kar za odstąpienie od umowy oraz ukrytych opłat).

 
Informacje o franczyzodawcy
 Galileusz ma w swej ofercie bardzo szeroki wachlarz usług edukacyjnych adresowanych do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 21 lat, dzięki temu taka działalność może być rentowna nawet w małych miejscowościach.
Oferujemy:
  • kursy przygotowujące do matury z matematyki, chemii, biologii, geografii, fizyki, j.obcych, j. polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym
  • kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki, części przyrodniczej, humanistycznej oraz j. obcych
  •  kursy przygotowujące do sprawdzianu w ósmej klasie z matematyki, j. polskiego i j. obcego
  • korepetycje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich z przedmiotów objętych programem edukacyjnym w szkole
  • konsultacje dla studentów
  •  rozwiązywanie i opracowywanie zadań na zlecenie
  • zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat w ramach Galileusz Junior (warsztaty doświadczalne z chemii i fizyki, zajęcia matematyczne, informatyczne- programowanie obrazowe, j. angielski)
Część zajęć ma unikatową formułę np. zajęcia praktyczne z anatomii w ramach lekcji z biologii, zajęcia laboratoryjne z chemii i fizyki.
Wszystkie zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, ponieważ kadrę nauczycielską wybiera osobiście centrala.
W związku z tym, że w naszym regionie praktycznie zlikwidowaliśmy konkurencje (a dokładnie odebraliśmy uczniów szarej strefie bo identycznych jednostek jak Galileusz nie ma w kraju) rozszerzamy swoją działalność za pomocą systemu franczyzowego. Głównymi przesłankami takiej decyzji jest rozwój jednostki w oparciu o sprawdzony i unikatowy model biznesowy, chęć ekspansji rynkowej oraz 25 - letnie doświadczenie założyciela firmy Leszka Lewandowskiego. 

Od roku szkolnego 2017/2018 dodatkowo wprowadzamy do naszej oferty zajęcia z dojazdem do klienta. Klient będzie mógł w sprawny i szybki sposób zamówić i zapłacić za zajęcia (szybkie płatności DotPay). Franczyzobiorca będzie posiadał również dostęp do panelu pozwalającego na kontrolowanie i zarządzanie zajęciami (identyfikatory i kontrola przez GPS).
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 4000 zł
Opłata wstępna: 5 - 11 tys.
Opłata bieżąca: 300 zł miesięcznie
Opłata marketingowa: brak
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
  • Założenie własnej działalności gospodarczrej o następującym kodzie PKD: 85.59.B pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane lub pod innym profilem działalności pozwalającym na prowadzenie Oddziału Galileusz.
  • Niekaralność
  • Dostęp do lokalu własnego lub wynajętego (min. 2 sale wykładowe)
 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna Galileusz niezwykłe korepetycje
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Galileusz niezwykłe korepetycje

Opinie o franczyzie Galileusz niezwykłe korepetycje , Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Galileusz
  Włocławek
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza TeleOpieka Szukasz pomysłu na Biznes? Sięgnij po sprawdzone rozwiązania z ogromnym potencjałem rozwoju! W Polsce mieszka już ponad 6 milionów...
Franczyza AwiPost AwiPost zapewnia wysyłkę listów poleconych z potwierdzeniem odbioru oraz zwykłych bez konieczności wychodzenia z biura lub domu, bez...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj