PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Gamedot-sklepy dla graczy


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 30
Planowana liczba placówek franczyzowych: 50
 

Informacje o systemie franczyzowym Gamedot-sklepy dla graczy

Gamedot-sklepy dla graczy to przedsięwzięcie skierowane do osób ,które zainteresowane są grami video. Zapraszamy do współpracy istniejące juz sklepy z grami i akcesoriami komputerowymi oferując atrkacyjne warunki handlowe w ramach sieci partnerskeij Gamedot. Naszą misją jest zapewnić miłośnikom elektronicznej rozrywki wszelkie potrzebne atrybuty do dobrej zabawy w preferowany przez nich sposób . Dzięki doskonałym kontaktom handlowym jesteśmy największym sprzedawcą gier video i akcesoriów związanych z gamingiem. Zajmujemy się sprzedażą konsol do gier gamepad-ów, klawiatur, myszek i podkładek gamingowych oraz wielu innych atrakcyjnych akcesoriów pozwalających uczynić rozgrywkę komfortową i bardziej wydajną. Sprzedajemy akcesoria czołowych światowych marek produkujących specjalizowane kontrolery do gier tj, SteelSeries, Cooler Master, CM Storm,Asus, Natec Genesis i wielu innych. Posiadamy w swojej ofercie gry czołowych producentów i dystrybutorów Electronics Arts, Techland, Cenega, cdp.pl W naszym asortymencie znajdują się także gry używane , które są ciekawą propozycją dla wszystkich którzy szukają jak najkorzystniejszej cenowo oferty. Sprzedajemy gry na najpopularniejsze platformy w naszym kraju PS4, Xbox One. PS3, Xbox 360, PSP, Playstation 2, PC.
 

Opis systemu franczyzowego

Oferujemy naszym franczyzobiorcą know-how. Dostęp do szerokiej bazy asortymentowej akcesoriów i gier video. Możliwość pozyskania nowych klientów poprzez sklep internetowy gamedot.pl Nasza oferta jest skierowana zarówno dla tych którzy poszukują pomysłu na własny biznes jak i tych, którzy prowadzą już podobną działalność i chcieliby rozszerzyć ją o dodatkowy asortyment. Gamedot to zarówno sklepy własne jak i partnerskie. Sklepy partnerskei funkcjonuja pod własnym szyldem w ramach sieci Gamedot Partner. Biora udział w akcjach marketingowych. (gaeztki, eventy lokalne itp.) Dopuszczmy także możliwość współpracy w modelu agencyjnym.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: od 3000
Opłata bieżąca: n.d
Opłata marketingowa: n.d
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
.Własny lokal. Działalność gospodarcza.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Gamedot-sklepy dla graczy

Opinie o franczyzie Gamedot-sklepy dla graczy, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Gamedot
Adres Żabikowska 66
  62-030 Luboń
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Kolporter Z oferty sieci franczyzowej Kolportera mogą skorzystać właściciele kiosków lub sklepów typu salonik prasowy, prowadzący...
Franczyza Trendy e-papierosy Trendy na rynku e-papierosów to marka o ugruntowanej pozycji i bardzo dużej rozpoznawalności wśród użytkowników. Możemy...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj