PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Gino Rossi


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 80
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 20
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Gino Rossi

Firma Gino Rossi S.A. lider na rynku polskim w segmencie obuwia ze średniej i wyższej półki aktywnie poszukuje klientów w zakresie współpracy franczyzowej oraz multibrandowej.

Nasze doświadczenie opieramy na 19 letniej pracy, w wyniku której jesteśmy właścicielem sieci handlowej składającej się z 80 salonów własnych zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych na terenie kraju. Współpracujemy również z grupą 100 klientów multibrandowych sprzedających nasze obuwie. W związku z nową strategią rozwoju planujemy w ciągu najbliższych 2 lat otwarcie ok. 20 franczyz wg nowego modelu współpracy.

Salony będą otwierane w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców według nowego standardu aranżacyjnego. W ramach współpracy zapewniamy naszym Partnerom opiekę merytoryczną nad prowadzonymi placówkami, pomoc w doborze personelu, profesjonalne szkolenia oraz wszelkie informacje dotyczące efektywnego działania salonu pod szyldem Gino Rossi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby zainteresowane salonem monobrandowym jak i zakupami do sklepów multibrandowych.
 
 

Opis systemu franczyzowego

Firma Gino Rossi S.A. lider na rynku polskim w segmencie obuwia ze średniej i wyższej półki aktywnie poszukuje klientów w zakresie współpracy franczyzowej oraz multibrandowej.

Nasze doświadczenie opieramy na 19 letniej pracy, w wyniku której jesteśmy właścicielem sieci handlowej składającej się z 80 salonów własnych zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych na terenie kraju.

Współpracujemy również z grupą ponad 100 klientów multibrandowych sprzedających nasze obuwie. W związku z nową strategią rozwoju planujemy w ciągu najbliższych lat otwarcie franczyz wg nowego modelu współpracy. W ramach współpracy zapewniamy naszym Partnerom opiekę merytoryczną nad prowadzonymi placówkami, pomoc w doborze personelu, profesjonalne szkolenia oraz wszelkie informacje dotyczące efektywnego działania salonu pod szyldem Gino Rossi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby zainteresowane salonem monobrandowym jak i zakupami do sklepów multibrandowych.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Gino Rossi

Opinie o franczyzie Gino Rossi, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Gino Rossi
Adres ul. Owocowa 24
  76-200 Słupsk
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza CLICK Fashion Chcesz otworzyć sklep marki Click fashion w Twoim mieście? Czy może interesuje Cię prowadzenie działalności multibrandowej z uwzględnieniem...
Franczyza Okay Okay Multibrand Shops jest jedną z najdynamiczniej obecnie rozwijających się sieci z sektora odzieżowego, przy czym szczególnie...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj