PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Gold Finance


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Gold Finance

Gold Finance jest firmą doradczą pomagającą klientom wybrać najlepsze rozwiązania finansowe do realizacji swoich marzeń.

Zapewniamy klientom możliwość przemyślanego i świadomego podejmowania trafnych decyzji finansowych. Firmę tworzą ludzie, którzy budowali swoje wieloletnie doświadczenie w bankach oraz instytucjach finansowych uwieńczone wieloma wyróżnieniami.

Dzięki współpracy z Doradcą Gold Finance klienci stają się coraz bardziej świadomym konsumentem rynku finansowego, otrzymując jednocześnie poczucie prestiżu oraz przynależności do elitarnej grupy klientów Gold Finance. Kapitał Gold Finance jest w 100% pochodzenia polskiego. Współpracujemy z ponad 40 instytucjami finansowymi.
 

Opis systemu franczyzowego

Cenimy czas klientów, dlatego spotkania z Doradcą odbywają się w biurze Gold Finance lub w dowolnie wskazanym miejscu.

Eksperci Gold Finance wypowiadają się w ważnych tematach gospodarczych w prasie, Internecie, radio i telewizji, co stale kształtuje wizerunek firmy jako eksperta w dziedzinie finansów osobistych.

Firma Gold Finance należy do Związku Firm Doradztwa Finansowego zarejestrowanego w 2008 roku. ZFDF zostało stworzone przez 10 największych firm doradztwa finansowego w Polsce, które łącznie realizują 80% sprzedaży produktów finansowych.
 
Informacje o franczyzodawcy
Jak będzie wyglądać moje szkolenie?

Po podpisaniu umowy franczyzowej oraz wniesieniu opłaty licencyjnej Partner zostanie kompleksowo przeszkolony na szkoleniu licencyjnym z zasad i standardów prowadzenia oddziału Gold Finance. Na szkoleniu omawiane są procedury i standardy obsługi klienta, zasad współpracy z instytucjami finansowymi, obiegu dokumentów, zarządzania zespołem Doradców Finansowych, możliwości pozyskiwania klientów, funkcjonalności systemów elektronicznych dostępnych w Gold Finance m.in. CRM, Intranet, zasad rozliczeń między Gold Finance a Partnerem oraz wszystkie inne aspekty związane z prowadzeniem działalności franczyzowej z Gold Finance.

W szkoleniu licencyjnym uczestniczy tylko i wyłącznie Partner. Szkolenie odbywa się w Warszawie. Następnie rozpoczyna się cykl szkoleń z produktów występujących w sieci Gold Finance (kredyty, inwestycje, leasing) – w tym szkoleniu uczestniczy Partner oraz Doradcy z nim współpracujący. Partner nie ponosi kosztów szkoleń poza kosztami przejazdu oraz ewentualnego zakwaterowania w przypadku szkoleń dwudniowych. Większość szkoleń odbywa się w miejscowości, w której Partner otwiera biuro lub w jej najbliższej okolicy.
Czy Gold Finance oferuje kredyt?

Nie. Gold Finance może pomóc w uzyskaniu kredytu, lecz to Franczyzobiorca jest sam jest odpowiedzialny za uzyskanie kredytu.
Czy mogę przyjść do Gold Finance z już funkcjonującą strukturą sprzedażową?

Tak, ale oczekujemy pełnej akceptacji standardów oraz systemu rozliczeń obowiązującego w sieci Gold Finance zarówno przez Franczyzobiorcę jak i przez jego Doradców.
Posiadam już podpisane umowy z bankami oraz instytucjami finansowymi, czy mogę je zachować?

Nie. Oczekujemy pełnej wyłączności zarówno od Partnera jak i jego Doradców.
Ilu pracowników powinienem zatrudnić?

Oddział Gold Finance powinien posiadać asystentkę, która jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie i wyposażenie biura, obieg dokumentów, pomoc Doradcom przy kompletowaniu wniosków oraz wykonywaniu innych prac administracyjnych. Kwestia ilości Doradców pozostaje otwarta natomiast według wskazań Gold Finance powinno to być 5 – 8 aktywnie pracujących Doradców. Ilość Doradców jest także uwarunkowana aglomeracją jaką obsługuje Partner. Gold Finance nie nakłada górnych limitów zatrudnienia, im większa ilość pracujących Doradców tym większe zyski Partnera.
Czy mogę wprowadzać własne produkty?

Nie. O tym, jakie produkty są oferowane w sieci Gold Finance, decyduje tylko i wyłącznie Gold Finance. Partner jest bezwzględnie zobowiązany do ścisłego przestrzegania wyłączności i zakazu konkurencji.
Czy mogę prowadzić lokalne promocje?

Tak. Wskazanym jest aby Partner aktywnie promował swoją placówkę na rynku w którym działa. Partner ma prawo i obowiązek organizowania akcji promocyjnych na własną rękę (nie wchodzących w kolizję z akcjami ogólnopolskimi) po uprzedniej akceptacji przez Gold Finance form, treści jak i nośników reklamowych.
Czy można otworzyć kilka oddziałów Gold Finance?

Tak. Aktualnie kilku Franczyzobiorców prowadzi kilka biur. Jednak wyrażenie zgody przez Gold Finance na prowadzenie kolejnego oddziału zależne jest od jakości obsługi oraz wyników sprzedażowych obecnego oddziału.
Gdzie powinien być zlokalizowany oddział?

Lokalizacja oddziału jest jednym z istotnych elementów wpływających na wysokość sprzedaży oraz rozpoznawalność marki na rynku lokalnym. Dlatego też w kwestii lokalizacji Gold Finance nie godzi się na kompromisy i akceptuje tylko i wyłącznie lokalizacje spełniające wszystkie kryteria jednocześnie:

    minimalna liczba mieszkańców – 50 tysięcy;
    centrum miasta lub ulica handlowa;
    wejście usytuowane od strony ciągu komunikacyjnego (nie w bramie, nie od podwórka);
    duże witryny od ulicy, brak okratowania;
    powierzchnia placówki partnerskiej to min 50 m2,
    niezbędne zaplecze (wnioski, dokumenty, posiłki i napoje)

Kto będzie odpowiedzialny za aranżację i wyposażenie biura

Gold Finance współpracuje z wyspecjalizowaną firmą zajmującą się pełną aranżacją oddziałów dla instytucji z branży finansowej. Do obowiązków partnera będzie należało przedstawienie rzutu lokalu oraz zaakceptowanie harmonogramu oraz kosztorysu, a także na bieżąco obieranie prac adaptacyjnych. Zakres prac adaptacyjnych obejmuje wszystko począwszy od remontu i malowania ścian poprzez wstawienie mebli skończywszy na dostarczeniu materiałów biurowych. Partner odbiera w pełni funkcjonalny Oddział. Zamawiającym i płatnikiem jest Partner.
Czy muszę zrezygnować z pracy w banku lub prowadzenia działalności w branży finansowej?

Tak. Najpóźniej w dniu otwarcia oddziału. W trakcie szkoleń i budowy oddziału wszelkie decyzje dotyczące pracy zawodowej, prowadzonych interesów, są wyłącznie decyzjami kandydata.
 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 45000 zł
Opłata wstępna: 10000
Opłata bieżąca: 1 000 zł / msc
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Wymagania

Profil potencjalnego partnera Gold Finance, to osoba, która już zebrała doświadczenia w branży. Gold Finance oczekuje, że będzie to minimum 2-letnie doświadczenie w działalności związanej z pośrednictwem w udzielaniu kredytów, pośrednictwem finansowym lub ubezpieczeniowym.


Partner jest niezależnym, indywidualnym przedsiębiorcą odpowiedzialnym za prowadzenie Oddziału Gold Finance. Dlatego też Gold Finance nie decyduje się na współpracę z tzw. „inwestorami finansowymi” zainteresowanych wyłącznie ulokowaniem kapitału lub „cichych wspólników”. Franczyzobiorca Gold Finance nie może prowadzić żadnych dodatkowych interesów wymagających ciągłego nadzoru i zarządzania. O franczyzę mogą starać się tylko osoby fizyczne lub osoby prowadzące spółkę z o.o. gdzie udziałowcami są osoby fizyczne

Profil przyszłego PARTNERA

- osoba pełna pasji
- zorientowana na sukces, przedsiębiorcza, ambitna
- gotowa do pełnego poświęcenia na rzecz swojego biznesu
- porozumiewająca się językiem proaktywnym
- komunikatywna i odporna na stres
- potrafiąca pracować wg reguł i procedur panującym w sieci
 
Standardy lokalu partnerskiego Gold Finance

- minimalna liczba mieszkańców – 50 tysięcy;
- centrum miasta lub ulica handlowa;
- wejście usytuowane od strony ciągu komunikacyjnego (nie w bramie, nie od podwórka);
- duże witryny od ulicy, brak okratowania;
- powierzchnia placówki partnerskiej to min 50 m2,
- niezbędne zaplecze (wnioski, dokumenty, posiłki i napoje)

 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Gold Finance

Opinie o franczyzie Gold Finance, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Gold Finance
Adres ul. Domaniewska 39A
  02-672 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Bank Zachodni WBK Postaw na Bank Zachodni WBK - z nami osiągniesz sukces! Informacje o systemie partnerskim Perspektywy dużych zysków przy stosunkowo...
Franczyza Bank BPH Jesteśmy nowoczesną instytucją finansową, która dzięki swojej innowacyjności i doświadczeniu cieszy się zaufaniem Klientów...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj