PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Golden Rose


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 36
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 42
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Golden Rose

Golden Rose Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Golden Rose w Polsce. Firma na polskim rynku jest obecna od 2003 roku.

Producentem kosmetyków jest Erkul Cosmetics, jeden z pięciu największych producentów lakierów do paznokci na świecie. Kosmetyki eksportowane są do ponad 90 krajów na pięciu kontynentach.

Oferta: Lakiery do paznokci, kosmetyki kolorowe, akcesoria do manicure i makijażu, linia pielęgnacyjna.

W naszej ofercie znajdują się między innymi: lakiery do paznokci, pomadki, pudry, róże, tusze, eyelinery, podkłady, akcesoria do manicure i makijażu oraz linia pielęgnacyjna. Kosmetyki Golden Rose pomagają kobietom uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami.

Cel aktywności firmy: Innowacyjność i wysoka jakość produktów za przystępną cenę.

Większość kosmetyków jest produkowana w jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie mieszczącej się w Stambule w Turcji, z kolei produkcję kredek Golden Rose Lipliner & Eyeliner zlecono niemieckiej firmie Stabilo. Istotą produkcji kosmetyków Golden Rose są najwyższej jakości komponenty, dlatego też firma sprowadza je od najlepszych dostawców z Włoch i Francji.

Skład produktów: Regularnie odnawiane i ulepszane receptury produktowe.

O jakości kosmetyków świadczy także ich skład i technologia wytwarzania. Wszystkie produkty Golden Rose poddawane są szczegółowym badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym. Co ważne, nie są testowane na zwierzętach. Firma stara się produkować kosmetyki wolne od parabenów, a zatem zdrowe i bezpieczne nawet dla alergików. Z kolei lakiery do paznokci nie zawierają szkodliwego formaldehydu i toluenu.

Nagrody: Wysoką jakość produktów doceniły nasze klientki, partnerzy handlowi oraz środowiska opiniotwórcze, co zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Najcenniejszymi z nagród są dla nas te przyznawane przez konsumentki. Tylko w 2017 roku produkty Golden Rose zdążyły już zdobyć 8 nagród w różnych plebiscytach, są to m.in. Kosmetyk Wszech Czasów dla pomadki Matte Crayon Lipstick, Najlepszy Produkt w kategorii pomadki do ust dla Longstay Liquid Matte, Srebrna Perła Rynku Kosmetycznego dla Contour Powder Kit w kategorii produkty do konturowania twarzy.

To nie my stanowimy o tym, że jakaś marka jest silna, jakaś słaba, ale o tym decydują klientki kupujące produkty i wybierające daną markę. To dla nich z pasją i sercem tworzymy Golden Rose – mówi Joanna Reczulska Trade Marketing Manager Golden Rose Polska.

 

Opis systemu franczyzowego

Inwestycja we franczyzę

Uruchomienie stoiska z produktami Golden Rose to koszt rzędu 50 tys. złotych netto.

Kwota ta jest przeznaczana na:

  • opłatę wstępną;
  • zatowarowanie stoiska;
  • sprzęt (m.in., komputer, kasa fiskalna).

Wynajmując powierzchnię handlową pod stoisko nie ponosi się wysokich kosztów czynszu. Dodatkowo osobista obecność w punkcie sprzedaży pozwala ograniczyć zatrudnienie.

Przy pełnym zaangażowaniu franczyzobiorcy w prowadzenie stoiska, zwrot z inwestycji jest możliwy już po 9 miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży.

 
Informacje o franczyzodawcy

Jak zostać właścicielem stoiska Golden Rose?

To proste, proces można opisać za pomocą 5 kroków:

1. Należy wypełnić ankietę rekrutacyjną, a następnie wysłać ją na adres: franczyza@goldenrose.pl. Zachęcamy również do skontaktowania się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Adres mailowy oraz numery telefonów znajdą Państwo poniżej, a ankieta jest dostępna na stronie internetowej www.goldenrose.pl.

2. Wybrani przez franczyzodawcę kandydaci zostają umówieni na spotkanie z przedstawicielem franczyzodawcy i rozmowę o zasadach funkcjonowania systemu franczyzowego Golden Rose.

3. Zaakceptowani kandydaci podpisują z franczyzodawcą list intencyjny mający na celu zabezpieczenie informacji poufnych przekazywanych podczas negocjacji umowy franczyzowej.

4. Kandydat wynajmuje w swoim imieniu i na własny rachunek powierzchnię handlową

zgodną z zaleceniami franczyzodawcy pod stoisko Golden Rose.

5. Następuje podpisanie umowy franczyzowej, po którym franczyzobiorca może rozpocząć działalność handlową.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: 20000
Opłata bieżąca: brak
Opłata marketingowa: brak
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Jeżeli jesteś osobą aktywną, interesujesz się trendami w modzie i szukasz ciekawego zajęcia zgodnego z Twoimi zainteresowaniami, to franczyza Golden Rose jest idealna dla Ciebie. Wystarczy zainwestować 50 tysięcy złotych i możesz stać się niezależnym przedsiębiorcą, który decyduje o kierunku swojej kariery. Współpraca z Golden Rose daje możliwość rozwoju osobistego, niezależności oraz wysokich zysków.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami mailowo na adres: franczyza@goldenrose.pl.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna Golden Rose
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Golden Rose

Opinie o franczyzie Golden Rose, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Golden Rose
Adres ul. Lodowa 126 A
  93-232 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
email
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Organique Organique to pionier kosmetyki naturalnej w Polsce. Od czerwca 2000 roku produkuje zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki, do pielęgnacji...
Franczyza L’Occitane en Provence Oprócz naszych sklepów flagowych, partnerzy L’OCCITANE stają się niezależnymi detalistami oferującymi całą gamę...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj