PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Gorąco Polecam


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 10
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Gorąco Polecam

Piekarskie tradycje rodziny Nowakowskich sięgają początków XX wieku, kiedy to Antoni Nowakowski założył w Nowym Dworze Mazowieckim swój pierwszy zakład piekarski. Jego wnuk, kontynuując rodzinne pasje, poszedł o krok dalej w kierunku dostosowywania się do rosnących potrzeb współczesnego klienta i po sprzedaniu zbudowanej przez siebie spółki Nowakowski Piekarnie rozpoczął rozwijanie sieci nowych punktów sprzedaży gorącego, wypiekanego na miejscu pieczywa pod nazwą Gorąco Polecam Nowakowski.

Franczyzobiorca sieci Gorąco Polecam Nowakowski będzie prowadził sklep sieci w uzgodnionej z Franczyzodawcą lokalizacji. Będzie działał w ramach sieci Gorąco Polecam Nowakowski jako niezależny podmiot gospodarczy we własnym imieniu i na swój własny rachunek. Franczyzodawca zaś udzieli mu niezbędnej pomocy i doradztwa w zakresie otwarcia i prowadzenia lokalu sieci.
 

Opis systemu franczyzowego

Franczyzobiorca sieci Gorąco Polecam Nowakowski będzie prowadził sklep sieci w uzgodnionej z Franczyzodawcą lokalizacji. Będzie działał w ramach sieci Gorąco Polecam Nowakowski jako niezależny podmiot gospodarczy we własnym imieniu i na swój własny rachunek. Franczyzodawca zaś udzieli mu niezbędnej pomocy i doradztwa w zakresie otwarcia i prowadzenia lokalu sieci.
Przystępując do systemu, Franczyzobiorca uiszcza wstępną opłatę licencyjną w wysokości 5 000 złotych jako opłatę za możliwość działania w zyskownym i perspektywicznym systemie gospodarczym. Franczyzobiorca nie uiszcza na rzecz Franczyzodawcy innych opłat licencyjnych.
W trakcie bieżącej działalności Franczyzobiorca ponosi wszystkie koszty związane z płatnościami za lokal (czynsz, media, itp.), koszty związane z ubezpieczeniem sklepu i utrzymaniem personelu oraz finansuje zakup surowców i półproduktów potrzebnych do przygotowania produktów z typowej oferty sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

W ramach opłaty wstępnej uiszczanej przez Franczyzobiorcę na rzecz Franczyzodawcy, Franczyzodawca zapewni Franczyzobiorcy szereg związanych z uruchomieniem sklepu usług, w tym między innymi:

–    Udzieli  niezbędnej pomocy przy wyborze lokalizacji, projektowaniu, wyposażeniu i prowadzeniu sklepu;
–    Pomoże nawiązać współpracę z dostawcami niezbędnego wyposażenia, produktów i usług;
–    Przekaże kompletne know-how wypracowane na podstawie doświadczeń własnych w prowadzeniu rentownego biznesu;
–    Przeprowadzi  szkolenia wstępne;
–    Będzie aktywnie doradzał przy uruchomieniu sklepu i rekrutacji personelu, a także w trakcie działania sklepu;
–    Zapewni organizację działań marketingowych mających na celu promocję systemu, Gorąco Polecam Nowakowski i oferty sklepu.

Franczyzobiorca, w celu prowadzenia działalności pod marką Gorąco Polecam Nowakowski, otrzyma od Franczyzodawcy Podręcznik Operacyjny, który dokładnie opisuje zasady postępowania przy organizowaniu i prowadzeniu sklepu, zasady jego wizualizacji, zasady obsługi Klienta, instrukcje dotyczące zasad rozliczeń finansowych, itd.

Poza wiedzą teoretyczną, Franczyzodawca zapewnia każdemu Franczyzobiorcy i pracownikom jego sklepu pakiet specjalnie przygotowanych szkoleń z zakresu m.in.: zasad zarządzania sklepem, organizacji pracy sklepu, zakresu obowiązków pracowników sklepu, zasad obsługi Klienta, oferty produktowej sklepu.
 
Informacje o franczyzodawcy
Korzyści z przystąpienia do systemu Gorąco Polecam Nowakowski

Forma franczyzy jako konceptu biznesowego zyskała zwolenników w wielu branżach na całym świecie. Udowodnione jest, że ryzyko niepowodzenia w prowadzeniu działalności gospodarczej, w przypadku przystąpienia do sieci franczyzowej, jest znacznie mniejsze niż w przypadku otwarcia nowej działalności pod nieznaną marką. Franczyzobiorca przystępując do systemu Gorąco Polecam Nowakowski ma dostęp do unikalnego i sprawdzonego know-how Franczyzodawcy.

Korzyści z przystąpienia do systemu:

–    Prowadzenie zyskownego biznesu pod nowoczesną marką z udokumentowanymi sukcesami rynkowymi;
–    Wysoka atrakcyjność rynkowa konceptu: gorące, wypiekane na miejscu produkty  stanowią unikalną i niszową ofertę na rynku;
–    Łatwiejsze pozyskanie konsumenta: klienci chętniej robią zakupy w sklepach sieciowych, których ofertę znają i które dają im gwarancję określonej jakości produktów.
–    Wszechstronne wsparcie ze strony Franczyzodawcy – udzielane Franczyzobiorcy we wszystkich etapach obowiązywania współpracy franczyzowej: pomoc w weryfikacji znalezionej lokalizacji, pomoc w  zaprojektowaniu sklepu, a także w trakcie prac wykończeniowych i aranżacyjnych, pakiet szkoleń niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania sklepu, wskazanie sprawdzonych dostawców produktów i usług oraz bieżące konsultacje dotyczące funkcjonowania sklepu;
–    Atrakcyjne ceny zakupu produktów i usług dla sklepu (centrala negocjuje ceny w imieniu całej sieci);
–    Otrzymanie gwarancji terytorialnej (na ustalonym, wskazanym w umowie franczyzowej terenie nie powstanie inny sklep sieci Gorąco Polecam Nowakowski);
–    Korzyści z działań marketingowych prowadzonych przez Franczyzodawcę na taką skalę, na jaką pojedynczy sklep nie mógłby sobie pozwolić;
–    Stabilność działania – umowa franczyzowa zawierana jest na okres 5 lat.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: 5000
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Oferta franczyzowa skierowana jest do osób gotowych osobiście  zaangażować się w prowadzenie sklepu sieci Gorąco Polecam Nowakowski i w rozwój całego systemu oraz budowanie pozycji marki na terenie kraju.

Aby zostać Franczyzobiorcą systemu  Gorąco Polecam Nowakowski należy:

- Dysponować odpowiednim lokalem, w którym może być prowadzona działalność. Optymalny lokal powinien spełniać następujące wymagania:

> powierzchnia: 50 – 60 m2 ;
> dwa wejścia;
> wysokość: min. 3 m;
> lokalizacja: miasta powyżej 20 tys. mieszkańców, ciągi handlowo-usługowe przy głównych ulicach miast, centra handlowe, duże osiedla;
> tytuł prawny do nieruchomości lub lokalu na okres min. 5 lat;

- Posiadać środki  niezbędne dla ewentualnego sfinansowania nakładów związanych z remontem lub adaptacją posiadanego lokalu (poziom nakładów na remont lub adaptację posiadanego lokalu zależy głównie od jego stanu technicznego).
- Prowadzić własną działalność gospodarczą (jako osoba fizyczna lub w formie spółki osobowej lub kapitałowej) lub być gotowym do jej założenia;
- Być gotowym do osobistego zaangażowania się w prowadzenie sklepu, podnoszenia jakości obsługi klientów i utrzymywania najwyższej jakości produktów i usług oferowanych w sklepie.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Gorąco Polecam

Opinie o franczyzie Gorąco Polecam, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Gorąco Polecam
Adres ul. Przemysłowa 3
  05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Kasztelan GROUP Sieć Handlowa „Kasztelan” została założona w 2005 roku w Krakowie. Blisko 10 letnia działalność spowodowała uruchomienie...
Franczyza Lewiatan Polska Sieć Handlowa Lewiatan zrzesza placówki handlowe na zasadzie franczyzy, której istota polega na zaoferowaniu kompleksowego...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj