PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Gravitan


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Gravitan

Rozwijając sieć franczyzową poszukujemy Partnerów, kandydatów na Franczyzobiorców, osób, które chciałyby rozwijać własny niezależny biznes, prowadzić własny Klub, w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenia, z naszym nieodłącznym wsparciem na każdym etapie współpracy – klubów franczyzowych Gravitan.

Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom, którym bliskie jest zdrowie i aktywność fizyczna, i chcieliby swoje pasje połączyć z dochodowym biznesem, na sprawdzonych i uznanych już rozwiązaniach.

Nasze koncepcje są opracowane dla powierzchni od 300 do kilku tysięcy metrów kwadratowych, z inwestycją własną już od 300 tys. zł.

Potencjalny Franczyzobiorca, zainteresowany prowadzeniem własnego klubu Gravitan, może współpracować z nami w ramach umowy, dostosowując opcję modelu franczyzowego, zależną od planowanej powierzchni posiadanego lokalu, skali przedsięwzięcia i kapitału, który chce zainwestować.

Podczas bezpośrednich spotkań w naszej siedzibie, prezentujemy szczegółowo korzyści wynikające z każdego modelu współpracy i oceniając profil Potencjalnego Partnera, doradzamy jakie rozwiązanie byłoby dla niego najbardziej optymalne.
 

Opis systemu franczyzowego

 Kluby Gravitan Health and Sport Clubs to miejsce zrzeszające społeczność ludzi aktywnych, kochających sport i dbających o swoje zdrowie oraz kondycję. Pozyskujemy coraz więcej partnerów biznesowych, dzięki czemu nasi klubowicze automatycznie dostają rabaty w innych firmach.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy zainteresowane reklamą na terenie naszych klubów lub inną formą współpracy. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.


 Cierpisz z powodu notorycznego braku czasu? Sportowy tryb życia to odległe wspomnienie z dzieciństwa a rodzinę widujesz tylko na zdjęciach? Przyjdź do Gravitan Health and Sport Club. Tylko u nas masz wyjątkową możliwość przystosowania aktywności fizycznej do szybkiego tempa swojego życia.

Nie tylko krzewimy kulturę fizyczną, ale także propagujemy zdrowy styl życia oraz kładziemy duży nacisk na relaks. To właśnie połączenie tych trzech składników sprawia, że każdego dnia tryskamy energią i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Dzięki ogromnej powierzchni, na której znajdują się kluby, klubowicze odczuwają pełen komfort podczas wykonywania ćwiczeń i odpoczynku w Strefie Relaksu. Wykwalifikowana kadra sprawia, że są to miejsca ze wszech miar profesjonalne: prowadzimy treningi personalne, medyczne oraz specjalne przygotowania do sezonu narciarskiego i snowboardowego.
Oferta sportowa klasy Premium

W Gravitan mogą ćwiczyć całe rodziny: dzieci, młodzież, dorośli, ludzie starsi. Dobrze się tu czują zarówno pary, jak i single. Kluby prowadzą także zajęcia dla kobiet w ciąży oraz dla mam i niemowląt.

Nasze kluby są non stop zmieniane i modernizowane, co więcej – już myślimy o kolejnych lokalizacjach – w Warszawie, ale także poza nią.

Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy prekursorem we wszystkim, co robimy. Stajemy się także dystrybutorem sprzętu sportowego, dlatego doceniają nas partnerzy zagraniczni. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i zatrudniamy wieloosobową, profesjonalną kadrę, a poza tym jako pierwsi wprowadziliśmy Opiekuna Klienta, który odpowiada na wszelkie pytania, rozwiewa wątpliwości, ewentualnie kieruje do odpowiedniej osoby. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi klubowiczami, na bieżąco informując ich nie tylko o zmianach, które systematycznie wprowadzamy w klubie, ale także o ich własnych postępach w treningu.

Co więcej, oferujemy innowacyjny sprzęt, który pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu, a efekty ćwiczeń są lepsze, niż podczas tradycyjnego treningu. Dlatego właśnie sprowadziliśmy sprzęt EMS Articulus X8 – najnowocześniejszą technologię elektrostymulacji mięśni, wykorzystywaną przez NASA i armię USA, przeznaczoną dla osób, które nie mają czasu na zwykłe ćwiczenia.

Jako jedyni w Polsce mamy uprawnienia do prowadzenia zajęć Zumby dla dzieci i dla osób starszych.

W klubach nasi goście mogą liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę i najlepszej jakości sprzęt, ale także na szereg dodatkowych bezpłatnych usług, między innymi zdrowe śniadania, kawę, bar tlenowy, ściankę wspinaczkową, świeże soki i owoce.
Więcej niż klub fitness

Pozyskujemy coraz więcej partnerów, dzięki czemu nasi klubowicze automatycznie dostają rabaty w innych firmach. Staramy się organizować rodzinne imprezy plenerowe, imprezy typowo klubowe oraz wspólne grillowanie.

Warto wspomnieć, że całkowity zysk, jaki kluby wygenerują w ciągu najbliższych dziesięciu lat, będzie dalej inwestowany w rozwój, modernizację i w nowe kluby. Każde kolejne miejsce jest tak naprawdę nowym pomysłem. Staramy się nie powielać starych koncepcji i cały czas śledzimy światowe nowinki oraz trendy.

Dzięki wspólnej pracy całego zespołu 5.11.2011r. Gravitan odebrał pierwszą nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie dla klubów Fitness na gali body Life Award 2011 w kategorii „najlepsza inwestycja minionego roku”.

Coraz częściej interesują się nami media. Gościliśmy między innymi w programie „Kawa czy herbata”, kilkakrotnie w Alchemii Zdrowia, a nasze artykuły zamieścili: Gala Men, Claudia, CKM, Playboy, Fakt, Super Express, Gala, Kosmetyki.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 300000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Gravitan

Opinie o franczyzie Gravitan, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Gravitan Health & Sport Clubs
Adres ul. Malborska 39
  03-286 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza 4F 4F, a także FOB i Outhorn to marki należące do OTCF Sp. z o.o.. Wciąż rozszerzamy swoją sieć dystrybucji i zapraszamy do współpracy...
Franczyza Lejdis Studio Lejdis Studio oferuje nowoczesne i modne zajęcia taneczne oraz fitnessowe.  Naszą wizytówką stał się pole dance, czyli taniec...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj