PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Grillpoint


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Grillpoint

Cieszyć się najwyższą jakościa steków i burgerów w twoim mieście?
Napisz do nas! I dołącz do grona naszych franczyzbiorców.

Kolejne wielkie otwarcie naszego lokalu już nie długo! Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy. Obecnie trwają prace remontowe które mają zakończyć się wiosna 2015!
 

Opis systemu franczyzowego

Soczyste steki ze specjalnie selekcjonowanej wołowiny i burgery ze 100% wołowiny najwyższej jakości taka jest nasza restauracja!

Restauracja grillpoint® jest miejscem, w którym znakomite smaki oraz przytulna atmosfera wywołują prawdziwie pozytywne emocje. Jest miejscem, w którym od 4 lat priorytetem jest Państwa satysfakcja, a potrawy przyprawione są pasją i zaangażowaniem. Staramy się, aby wizyta w naszej restauracji była zawsze miło spędzonym czasem oraz przyjemnością dla podniebienia.

Pragniemy poczęstować Państwa potrawami z grilla, przygotowywanymi zawsze ze starannie dobranych produktów dostarczanych codziennie do grillpoint®. Naszą specjalnością są pyszne, prawdziwe burgery w amerykańskim stylu oraz wyśmienite steki.

U nas potrawy powstają z najwyższej jakości produktów oraz nie zawierają konserwantów ani sztucznych dodatków, dzięki czemu są nie tylko smaczne, ale również i zdrowe.

Naszą motywacją do pracy jest możliwość poznania nowych ludzi oraz ich smaków, obserwowanie reakcji osób, którzy odwiedzają naszą restaurację. Satysfakcję czerpiemy z powracających do nas Gości.

Nasza inspiracja pojawiła się z zamiłowania do gastrnomii co pomaga nam w tworzeniu naszego unikalnego stylu. Cechą jest tworzenie dań z prostych i świeżych składników tak, by każde podniebienie znalazło coś dla siebie..
 
Informacje o franczyzodawcy
Prognozuje się, iż rozwój rynku nowoczesnych powierzchni handlowych w pieciu najbliższych latach w Polsce będzie podążał w kierunku powstawania obiektów przyczyniających się do uatrakcyjniania centrum miast, zlokalizowanych w mniejszych miastach, spełniających rolę czynnika aktywizującego rynek lokalny, łączących funkcję handlu detalicznego i spędzania czasu wolnego. Ruger Restaurants jest jedynym właścicielem marki grillpoint® która sprzedaje licencje w zakresie prowadzenia tej restauracji innym podmiotom.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Grillpoint

Opinie o franczyzie Grillpoint, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy grillpoint
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza New York Hot Dog Zostań swoim najlepszym szefem! System franczyzowy New York Hot Dog pozwala Ci, nawet bez posiadania wielki środków inwestycyjnych, na...
Franczyza Wurst Kiosk Food Truck na bazie VW T4 perfekcyjnie przygotowany do świadczenia usług gastronomicznych i cateringowych podczas dowolnych eventów w...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj