PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Grillpoint


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Grillpoint

Cieszyć się najwyższą jakościa steków i burgerów w twoim mieście?
Napisz do nas! I dołącz do grona naszych franczyzbiorców.

Kolejne wielkie otwarcie naszego lokalu już nie długo! Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy. Obecnie trwają prace remontowe które mają zakończyć się wiosna 2015!
 

Opis systemu franczyzowego

Soczyste steki ze specjalnie selekcjonowanej wołowiny i burgery ze 100% wołowiny najwyższej jakości taka jest nasza restauracja!

Restauracja grillpoint® jest miejscem, w którym znakomite smaki oraz przytulna atmosfera wywołują prawdziwie pozytywne emocje. Jest miejscem, w którym od 4 lat priorytetem jest Państwa satysfakcja, a potrawy przyprawione są pasją i zaangażowaniem. Staramy się, aby wizyta w naszej restauracji była zawsze miło spędzonym czasem oraz przyjemnością dla podniebienia.

Pragniemy poczęstować Państwa potrawami z grilla, przygotowywanymi zawsze ze starannie dobranych produktów dostarczanych codziennie do grillpoint®. Naszą specjalnością są pyszne, prawdziwe burgery w amerykańskim stylu oraz wyśmienite steki.

U nas potrawy powstają z najwyższej jakości produktów oraz nie zawierają konserwantów ani sztucznych dodatków, dzięki czemu są nie tylko smaczne, ale również i zdrowe.

Naszą motywacją do pracy jest możliwość poznania nowych ludzi oraz ich smaków, obserwowanie reakcji osób, którzy odwiedzają naszą restaurację. Satysfakcję czerpiemy z powracających do nas Gości.

Nasza inspiracja pojawiła się z zamiłowania do gastrnomii co pomaga nam w tworzeniu naszego unikalnego stylu. Cechą jest tworzenie dań z prostych i świeżych składników tak, by każde podniebienie znalazło coś dla siebie..
 
Informacje o franczyzodawcy
Prognozuje się, iż rozwój rynku nowoczesnych powierzchni handlowych w pieciu najbliższych latach w Polsce będzie podążał w kierunku powstawania obiektów przyczyniających się do uatrakcyjniania centrum miast, zlokalizowanych w mniejszych miastach, spełniających rolę czynnika aktywizującego rynek lokalny, łączących funkcję handlu detalicznego i spędzania czasu wolnego. Ruger Restaurants jest jedynym właścicielem marki grillpoint® która sprzedaje licencje w zakresie prowadzenia tej restauracji innym podmiotom.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Grillpoint

Opinie o franczyzie Grillpoint, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy grillpoint
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Bafra Kebab "BAFRA KEBAB" TO FIRMA, KTÓRA POWSTAŁA Z PASJI I WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA FRANCZYZOWEGO. Ten kulinarny przysmak...
Franczyza Chilli Mili Chilli Mili to sieć lokali, które specjalizują się w przygotowaniu wspaniałych dań z wykorzystaniem chrupiącego kurczaka w panierce....
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj