PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI

HAUSMAN.eu to sieć biur nieruchomości tworzona w ramach struktury firmy HAUSMAN. Firma oferuje nieruchomości w Polsce i za granicą.

Są to oferty nieruchomości w Polsce - przeznaczone dla Klienta indywidualnego, oferty lokali handlowych, obiektów komercyjnych, terenów inwestycyjnych - kierowane do Klientów instytucjonalnych i biznesowych oraz oferty sprzedaży i wynajmu apartamentów w nadmorskich kurortach BUŁGARII.

Główna siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie - Mieście Innowacji i Rozwoju. To co dzieje się obecnie w Rzeszowie odzwierciedla to w jaki sposób rozwija się firma HAUSMAN. Dynamiczny rozwój, innowacje, nowatorskie pomysły - oto co wyznacza kierunki naszego rozwoju.

HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI jest częścią Biura Obsługi Inwestycyjnej i Rynku Nieruchomości HAUSMAN. Oprócz sieci biur nieruchomości w firmie HAUSMAN działają również: Dział Komercjalizacji Powierzchni Handlowych zajmujący się wynajmem powierzchni w centrach handlowych.

Naszym Franczyzobiorcom oferujemy kompletny pomysł na biznes w branży nieruchomości. Poprzez wsparcie systemowe i know how gwarantujące sprawne działanie biura nieruchomości, aż po zapewnienie solidnej podstawy biznesowej w postaci bazy inwestorów poszukujących nieruchomości. Chcemy być konkurencyjni na tle innych systemów franczyzowych działających w Polsce w branży nieruchomości. Dlatego oprócz standardowych narzędzi jakie oferują wszystkie sieci, skupiamy się na zapewnieniu naszym Franczyzobiorcom solidnej i pewnej podstawy biznesowej w postaci bazy odbiorców ofert nieruchomości. Są to inwestorzy polscy i zagraniczni, firmy, instytucje i podmioty gospodarcze inwestujące na rynku nieruchomości. Nasi specjaliści stale gromadzą informacje o tychże podmiotach tworząc bazę inwestorów, których specyfikacje poszukiwawcze dotyczące nieruchomości przekazujemy stale naszym Franczyzobiorcom.
 

Opis systemu franczyzowego

Biuro Obslugi Inwestycyjnej i Rynku Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku nieruchomości i inwestycji komercyjnych.

Zajmujemy się szeroko pojętą obsługą rynku nieruchomości, komercjalizacją powierzchni handlowych oraz obsługą rozwoju sieci handlowych.
 
Informacje o franczyzodawcy
Obsługa Rozwoju Sieci Handlowych

Oferujemy usługi outsorsingowe związane z rozwojem sieci handlowych, w zakresie:

  - wyszukiwania i pozyskiwania na rynku nieruchomości lokali użytkowych dla lokalizacji punktów handlowych,
  -  negocjacji z właścielami lokali,
  - przygotowywania i uzgadniania treści umów najmu,
  - koordynacji adaptacji lokali i otwarć sklepów.

Nasza oferta to również przygotowanie i wdrożenie biznesplanu dla rozwoju nowych sieci handlowych, obsługa rozwoju sieci franczyzowych oraz prace związane ze wzmocnieniem marki sieci i pozycji na rynku.

Współpraca z nami to możliwość zdobycia najlepszych lokalizacji pod placówki handlowe.
Prowadzimy stały monitoring rynku nieruchomości mający na celu wyszukiwanie jak najlepszych ofert powierzchni użytkowych.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI

Opinie o franczyzie HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI
Adres ul. Geodetów 1 lok. A8
  35-310 Rzeszów
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Emmerson Emmerson S.A. organizuje sieć biur nieruchomości na terenie całej Polski w oparciu o własny system franczyzowy. Emmerson S.A. oferuje...
Franczyza PÓŁNOC Nieruchomości Możemy śmiało powiedzieć, że doświadczenie, które zdobyliśmy przez 15 lat budowania marki PÓŁNOC Nieruchomości pozwoli...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj