PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Intermarché - Muszkieterowie


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 258
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Intermarché - Muszkieterowie

Jesteśmy siecią supermarketów spożywczych działającą w ramach Grupy Muszkieterów. Otworzyliśmy już ponad 200 sklepów w całej Polsce i cały czas uruchamiamy nowe.

W naszych sklepach oferujemy obszerny wybór produktów spożywczych, artykułów kosmetycznych, chemicznych oraz przemysłowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom duży asortyment świeżych owoców i warzyw, aromatycznych wędlin, mięsa, serów oraz chrupiącego pieczywa. Dostępne produkty cechują się wysoką jakością oraz korzystną ceną.

Z myślą o Państwa wygodzie stworzyliśmy Certyfikat Selection, którym oznaczamy nasze najlepsze produkty wysokiej jakości. Nad ich recepturą czuwa wyspecjalizowany zespół profesjonalistów, który dba o to by produkty spełniały wysokie standardy i odpowiadały potrzebom naszych klientów.

Bogactwo asortymentu oferowanego przez nasze sklepy uzupełniane jest szerokim wachlarzem usług. Oferujemy między innymi bony towarowe oraz paczki okazjonalne, które mogą być wspaniałym prezentem dla pracowników firmy. W naszych sklepach mogą Państwo również zapłacić rachunki, odebrać przesyłkę z paczkomatów InPost czy doładować telefon komórkowy. Wszystko to z myślą o Państwa wygodzie.

Działalność rozszerzyliśmy również o stacje paliw Intermarché. W całej Polsce uruchomiliśmy już blisko 50 stacji, oferujących wysokiej jakości paliwa w niskich cenach. Nasze paliwa kontrolowane są przez niezależne, zewnętrzne laboratorium i włączone do programu "Paliwa BAQ" Na stacjach mogą Państwo skorzystać z dodatkowych usług takich jak odkurzacz, kompresor, myjnia czy mini bar. Bliskość supermarketów Intermarché sprawia, że tankowanie na naszych stacjach paliw jest wygodne i pozwala zaoszczędzić cenny czas.Naszymi dostawcami są: Orlen Paliwa Sp. z o.o. oraz Gaspol S.A. .
 

Opis systemu franczyzowego

Zostań właścicielem sklepu !
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przystąpieniem do Grupy Muszkieterów i otworzeniem własnego sklepu Intermarche wszelkie niezbędne informacje uzyskacie Państwo tutaj. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji Franczyzobiorców.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 500000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Intermarché - Muszkieterowie

Opinie o franczyzie Intermarché - Muszkieterowie, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Intermarche
Adres Ul. Janikowska 33
  61-070 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Lody Gotti Firma Lody Gotti zajmuje się produkcją i sprzedażą lodów włoskich (z automatu). Szeroka gama dostępnych produktów czyni ofertę...
Franczyza Odido Pod takim właśnie hasłem powstała nowa sieć sklepów ODIDO, zrzeszająca niezależnych właścicieli sklepów spożywczych. W...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj