PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza KOKU SUSHI


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 20
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym KOKU SUSHI

Sieć sushi barów KOKU Sushi powstała z myślą o Gościach, którzy poszukują nowych doznań kulinarnych oraz niebanalnych połaczeń smaków. Przytulne wnętrza utrzymane w charakterystycznej dla kraju kwitnącej wiśni harmonii kolorów pozwoli mile spędzić czas. KOKU Sushi zaskoczy Was wyjątkowym  podejściem do sztuki przyrządzania tej wielowiekowej potrawy. Działamy z Wami już od 2004 roku. Staramy sie podążać za trendami pojawiającymi się na rynku gastronomicznym, nie zwalniamy tempa i wprowadzamy systematycznie nowe menu odpowiadające preferencjom naszych Gości
 

Opis systemu franczyzowego

 Lokale KOKU Sushi otwierane są jako restauracje , od niedawna zapoczątkowaliśmy otwarcie nowej lini lokali KOKU Sushi Premium. Kolejno szykujemy sie do otwarcia lokali znajdujących się w galerii handlowej , jednak jako odrębny lokal, nie w food courcie. 

Całkowita kwota inwestycji w zalezności od rodzaju lokalu wynosi w wersji podstawowej KOKU Sushi do 200 tys. zł, natomiast przy wersji KOKU Sushi Premium do 450 tys. zł. W całość inwestycji wliczone są adaptacja i wyposażenie lokalu.
Franczyzobiorcy jednorazowo opłacają kwotę licencyjną w wysokości 25 tys. zł  i comiesięczną kwotę franczyzową 2,5 tys. zł niezależnie od rodzaju lokalu. Nie ponoszą kosztów związanych ze stałymi opłatami marketingowymi.

Wszyscy franczyzobiorcy samodzielnie poszukują lokalu, który następnie jest też akceptowany przez nas. Optymalnie lokal powienien mieć poierzchnię około 80m kw. w przypadku KOKU Sushi i około 120 m kw. dla KOKU Sushi Premium. Bardzo ważne jest umiejscowienie restauracji, zależy nam na lokalu na parterze z witrynami. Każdy lokal powienin posiadać sale konsumpcyjną, tak aby miała możliwość umieszczenia tam baru jak i kuchni na widoku oraz odpowiednie zaplecze kóre można dostosować do wymogów sanitarnych.

Każdy lokal KOKU Sushi jest projektowany w podobny sposób, tak aby posiadał elementy i kolory charakterystyczne dla marki, dlatego zlecenie wizualizacji przekazujemy zaufanej osobie, współpracującej z nami od lat. Franczyzobiorcy dostają również kontakty do wskazanych przez nas źródeł w przypadku wyposażenia lokalu, moga zamawiać na własną rękę od innych dostawców ale jeżeli jest to ten sam produkt. Zależy nam na tym aby wszystkie lokale byly wyposażone w przedmioty o tej samej jakości.   
Informacje o franczyzodawcy
 W ramach pakietu franczyzowego zapewniamy nowym lokalom pomoc przy otwarciu, tak aby wyeliminować jak najwięcej błędów i braków jeszcze przed otwarciem. 
Szkolimy pracowników na kuchni, kadrę kelnerską oraz udzielamy rad właścicielom nowo otwartych restauracji. Przeszkalamy również z systemu sprzedażowego, który posiadają wszystkie lokale oraz udostępniamy przygotowany przez nas podręcznik operacyjny z wszystkimi pomocnymi informacjami.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 200 tys. zł zł
Opłata wstępna: 25 tys. zł
Opłata bieżąca: 2,5 tys. zł
Opłata marketingowa: nie ma
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
 Najważniejszym kryterium wobec franczyzobiorców jest chęć do pracy i to do pracy z ludźmi, a następnie odpowiednie do takiej inwestycji zaplecze finansowe.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza KOKU SUSHI

Opinie o franczyzie KOKU SUSHI, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy KOKU Sushi
  Białystok
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Cafe Chopin Grupa Cafe Chopin, której założycielem i właścicielem jest , Janusz Paterman - pierwszych gości w swoje progi przyjęła w 1992 roku....
Franczyza United Chicken SPEŁNIJ SWÓJ AMERYKAŃSKI SEN – DOŁĄCZ DO UNITED CHICKEN Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby mieć swoją własną...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj