PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Kate&Kate


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 6
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Kate&Kate

Tylko w Kate&Kate - artystyczna, modowa biżuteria z całego świata! Każda sztuka jest unikatowa. Projektanci wykonują je specjalnie na nasze zamówienie. Serie są limitowane - zamykamy sprzedaż już po 20 sztukach. Do każdego zakupu załączamy certyfikat, który potwierdza na piśmie wysoką jakość ozdoby i stanowi gwarancję ważną przez dwa lata. Projektują dla nas znani projektanci min: Erickson Beamon, Marek Wójcicki, Dori Csengeri. Autorska biżuteria na zamówienie. Biżuteria męska, ślubna, vintage, fashion, glamour, delikatna, nowoczesna, rockowa.

Firma oferuje pełną obsługę marketingową, zapewnia udział każdego butiku w kampaniach prasowych, udział w kampanii internetowej, organizację ekskluzywnych pokazów mody w punktach sprzedaży oraz udział w wybranych imprezach na terenie danego miasta.

Kate&Kate dysponuje zespołem profesjonalistów – styliści, projektanci butików, dział marketingu, zapewniają najwyższą jakość obsługi i wsparcie dla swoich partnerów.
 

Opis systemu franczyzowego

azywam się Katarzyna Rychlewska, znajomi mówią mi Kate. W 2008 roku postanowiłam odejść z korporacji korporacji (Danone, Coty, W.Kruk) po kilkunastu latach pracy w międzynarodowych koncernach i otworzyć́ własny butik.

Zainspirował mnie wyjazd do Libanu. Odkryłam tam rzemieślników, którzy tworzą cudowne, kolorowe ozdoby. Potem była Florencja, gdzie również znalazłam piękną, artystyczną biżuterię. Przywiozłam je do Polski. Wynajęłam lokal na butik w warszawskiej kamienicy. Za dwiema bramami, przy fontannie. Znajomi pukali się w czoło: Chcesz otworzyć sklep w miejscu, do którego tak trudno dotrzeć?

Unikatową biżuterię wybieram osobiście jeżdżąc po całym świecie. Historie tych niekiedy pojedynczych egzemplarzy opowiadam później swoim klientkom, które dzielą moje wyjątkowo osobiste podejście do każdej ozdoby. Tak naprawdę to nie chciałam tworzyć kolejnego butiku z biżuterią, ale magiczne miejsce dla kobiet, które pragną się otworzyć na nowe. Nazwałam je Kate&Kate, bo każda kobieta ma podwójne oblicze...

Stworzyłam koncept Slow Wear – w końcu mamy slow food, więc czemu nie wprowadzić podobnych wartości do garderoby? Uczę, że dodatki nie są wyłącznie akcesoriami, które uzupełniają strój, lecz mogą stać się talizmanami, które wydobędą twoją prawdziwą osobowość. Nigdy nie sprzedam biżuterii klientce, jeśli wiem że wyląduje ona na dnie szuflady. Organizuję warsztaty Slow Wear dla firm (grupy do 10 osób), albo zapraszam do butiku na godzinne konsultacje indywidualne o tym jak stylizować wygląd poprzez dodatki.

Powołałam również Akademię Kate, w ramach której zachęcam do uprawiania sportu. Zajęcia są otwarte dla wszystkich pań, które chcą wzmocnić kondycję i siłę biegową. Stworzyłam też pierwszą w Polsce grupę triathlonową kobiet.

Za biznesowe osiągnięcia oraz działalność społeczną zostałam w sierpniu 2014 roku, nominowana do tytułu Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.

Owszem, moje podejście do mody bywa irracjonalne, ale może dzięki temu właśnie udało mi się przekonać największych projektantów z całego świata aby wystawiali się właśnie u mnie?
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Kate&Kate

Opinie o franczyzie Kate&Kate, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Kate&Kate
Adres ul. Wspólna 50a/20
  00-684 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza DAFI Marka DAFI powstała w roku 2000. Początkowo była dostępna wyłącznie  w sklepach wielko powierzchniowych. Szeroka dystrybucja...
Franczyza Szok.in Wyobraź sobie, że posiadasz coś, czego pragnie każdy człowiek. Jest to tak wyjątkowy produkt, że sprawia radość nie tylko temu, kto go...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj